Серпень 13, 2019 0 323 Переглядів

Волинянки у служінні – літо 2019

Незважаючи на літню спеку та безліч турбот, протягом червня-липня сестри церков ХВЄ Волинської області мали чудову нагоду побути разом у спільності та попрацювати на ниві Божій.

4-7 червня – брали участь у Всеукраїнській жіночій конференції УЦХВЄ, що проходила в с. Заріччі на Івано-Франківщині.

18 червня в смт. Локачі відбулася зустріч сестер на тему: «Мама у світлі Слова Божого».

21-22 червня в с. Олександрії Рівненської області проходила зустріч дружин служителів Рівненської, Волинської та Львівської областей на тему: «Захована людина серця» (спікер – Валентина Невмержицька де Сервантес).

12-17  липня в с. Тюдові Івано-Франківської області сестри брали участь у ІІ Всеукраїнській літній школі: «Вивчення курсів духовно-морального спрямування в ЗЗСО».

Попередня Гарячий липень
Наступна У Чорноморську звукооператори церков переймали досвід професіоналів

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

Сила Божого покликання

У структурі жіночого відділу, що діє в Церкві ХВЄ України, минулого року сталися зміни. Щоб ознайомити сестер з новими напрямками праці, у церкві с. Карнаватки Криворізького району Дніпропетровської області 15 лютого 2012 року відбулася з’їзна жіноча конференція.

Відділ сестринського служіння

«А ціна її більша від перел…»

Понад 300 сестер зібралися на березі Чорного моря на обласну жіночу конференцію, яка проходила з 10 до 12 вересня на базі відпочинку «Фаворит» в Затоці на Одещині.

Відділ сестринського служіння

У Києві провели дводенний інтенсив для обласних лідерів жіночого служіння та адміністраторів

28-29 лютого 2020 року у Києві відбулася натхненна мотиваційна зустріч обласних відповідальних за жіноче служіння та адміністраторів служіння.