Серпень 13, 2019 0 29 Переглядів

Волинянки у служінні – літо 2019

Незважаючи на літню спеку та безліч турбот, протягом червня-липня сестри церков ХВЄ Волинської області мали чудову нагоду побути разом у спільності та попрацювати на ниві Божій.

4-7 червня – брали участь у Всеукраїнській жіночій конференції УЦХВЄ, що проходила в с. Заріччі на Івано-Франківщині.

18 червня в смт. Локачі відбулася зустріч сестер на тему: «Мама у світлі Слова Божого».

21-22 червня в с. Олександрії Рівненської області проходила зустріч дружин служителів Рівненської, Волинської та Львівської областей на тему: «Захована людина серця» (спікер – Валентина Невмержицька де Сервантес).

12-17  липня в с. Тюдові Івано-Франківської області сестри брали участь у ІІ Всеукраїнській літній школі: «Вивчення курсів духовно-морального спрямування в ЗЗСО».

Попередня Микола Синюк. Ознаки духовної зрілості
Наступна У Чорноморську звукооператори церков переймали досвід професіоналів

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

В гостях у сестер з Білої Церкви

    29 січня команда відділу жіночого служіння з церкви ХВЄ м. Вишгорода на Київщині навідала сестер Білої Церкви. Говорили на тему «Цінність жінки в очах Божих».

Відділ сестринського служіння

Управління фінансами та розв’язання конфліктів у сім’ї

Про ці аспекти сімейного життя говорили 2 листопада у Хмельницькому, на обласній жіночій конференції. Ділилися досвідом гості з Чернігова, два Віталії – племінник і дядько Євтушенки, представники Біблійної Ліги.

Відділ сестринського служіння

Сестри послужили в Чаплинці та Новій Каховці

   У церкві селища міського типу Чаплинка Херсонської області провели День братства. І свято вдалося на славу! Програма була насичена: виступали діти, молодь, старші; звучали пісні, вірші, проповіді…