Січень 7, 2020 0 493 Переглядів

Звітна річна конференція на Рівненщині вкотре підтвердила: нині час великих можливостей для праці на Божій ниві

4 січня 2020 року на базі церкви «Святої Трійці» в м. Рівнe відбулася річна звітна конференція обласного об’єднання УЦХВЄ. Вона пройшла під гаслом: «Силкуйся поставити себе перед Богом гідним, працівником бездоганним, що вірно навчає науки правди» (2Тим.2:15).
На конференції були присутні близько 500 служителів Рівненщини: пастори, диякони, керівники молоді, працівники офісу, а також гості. Серед них – старший єпископ Михайло Паночко, старші прeсвітeри обласних об’єднань Михайло Близнюк з Волині, Петро Карпов з Чернівеччини, Володимир Якимів з Львівщини, історик Михайло Мокієнко.
Старший пресвітер Рівненської області Олександр Коток, вітаючи учасників конференції, подякував їм за спільну плідну працю впродовж року. Після молитви та співу гурту з проповіддю до присутніх звернувся єпископ Михайло Близнюк.
Далі розпочалася звітна частина конференції. Наведемо деякі статистичні дані, які були представлені у звітах відділів за 2019 рік.
– На території Рівненської області було проведено 228 таборів у яких відпочило 36 тис. дітей. У результаті відкрилося 12 Недільних шкіл (ще 18 планується відкрити).
– Рівненську Духовну Семінарію і Академію закінчило 544 студенти, поступило на навчання – 588 абітурієнтів.
– Було проведено 1050 євангелізацій.
– Кількість молоді збільшилася до 10155 осіб, було проведено 128 з’їздних молодіжних служінь.
– В області діють 23 місіонерські станції, на яких працюють 57 місіонерів.
– Було побудовано/відремонтовано 3 молитовні будинки.
Михайло Мокієнко провів семінар на тему: «П’ятидесятницька ідентичність».
Після обіду словом ділилися гості. Єпископи звершили молитву за новообраних служителів, а також за тих, які здали служіння у минулому році.
Опісля тривав блок «питання-відповіді», під час якого Михайло Паночко та Михайло Мокієнко відповідали на запитання стосовно п’ятидесятницького віровчення та практики.
Заключне слово мав старший єпископ Михайло Паночко.
Паралельно із конфeрeнцією приміщенні Церкви «Святої Трійці» відбулася зустріч відділу служіння дітям і підліткам у Рівненській області, на якій були присутні керівник відділу освіти в області Петро Музичук, Оксана Рощук та інші відповідальні за служіння в районах.
Під час зустрічі аналізували працю за минулий рік, ділилися свідченнями, обговорювали та будували плани на рік майбутній. Було представлено презентаційну доповідь, озвучені напрямки роботи та орієнтовний календар запланованих заходів.
Обласний відділ злагоджено працює з Департаментом служіння дітям і підліткам УЦХВЄ, а також з іншими відділами обласного братерства. З кожним роком його праця покращується, а напрямки роботи розширюються.
Олександр Геніш.

 

Попередня Новостворена студентська церква отримала чудовий подарунок на Різдво – новий Дім молитви на ЖК «Нова Англія» у Києві
Наступна «Якщо віриш Богу, то служиш всім серцем!» - свідчення місіонера Сергія Секана

Вам також може сподобатися

Відділи

Розвивати сімейне служіння у місцевих церквах навчалися на Тернопільщині

Сімейне служіння Української церкви ХВЄ перебуває на стадії формування та

Новини братерства
Новини братерства

В Євангельській теологічній семінарії провели урочисту церемонію вручення дипломів магістрам

  21 жовтня 2016 року у ЄТС відбувся осінній випуск. Шестеро випускників отримали дипломи магістрів у різних галузях гуманітарних наук.