Червень 25, 2020 2 133 Переглядів

КРІЗЬ СУМНІВИ. Збірка оповідань.

Літературний конкурс ім. Дж. Буньяна: літературно-художнє видання.

Нововолинськ: Формат, 2019. 88 с.

Збірка оповідань, яку ви тримаєте в руках, — це результат Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна 2019 року. Його започаткували відділ освіти УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ХВЄ та служіння «5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ» у 2016 році.

Журі Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна, до складу якого входять троє українських християнських письменників — Юрій Вавринюк, Надійка Гербіш та Богдан Галюк, визначилося з переможцем 2019 року. Ним став випускник акторського факультету Київського національного унівеситету ім. Карпенко-Карого Володимир Чалчинський з оповіданням «Крізь сумніви», яке розповідає про шлях пошуку Бога та змісту життя через переосмислення власних випробувань та очікування особливого знаку від Всевишнього.

Автор родом із міста Одеси, але після навчання проживає у Києві.

До збірки кращих творів увійшло шість оповідань конкурсантів: «Будинок із піску» Юлії Лісовської, «Іспит» Юлії Чернієнко, «Лицар Світла» Миколи Мучинського, «Малючок» Тетяни Гаркавець, «Повернення» Олени Гешко та «Крізь сумніви» Володимира Чалчинського.

Книга призначена для широкого кола читачів.

Попередня Тонка грань. Збірка оповідань
Наступна «Тисячі наборів із допомогою та Євангелія в мережах» – пастори церков Києва підсумували роботу за рік і обрали старшого пресвітера

Вам також може сподобатися

Видання відділу освіти УЦХВЄ

Богослужбова практика Церкви Християн Віри Євангельської України

У посібнику подані корисні поради для служителів місцевих громад Церкви Християн Віри Євангельської щодо звершення різноманітних богослужінь: водного хрещення, Вечері Господньої, благословення дітей, шлюбу, похорону, посвячення дому молитви, дитячого, молодіжного, жіночого, євангелізаційного і музичного слу- жінь, святкових зібрань, а також організації соціального служіння — на основі Священного Писання.

Видання відділу освіти УЦХВЄ

Що треба знати до шлюбу. Навчальний посібник для молоді

 К.: ТОВ ВД “Аванпост-прим”, 2018. – 136 с. Редколегія: ВАРЕНИЦЯ

Видання відділу освіти УЦХВЄ

Тонка грань. Збірка оповідань

Літературний конкурс ім. Джона Буньяна: літературно-художнє видання. Нововолинськ: Добрі книги,