Липень 3, 2020 1 1161 Переглядів

Михайло Паночко звернувся відкритим листом до Президента України Володимира Зеленського та Голови ВРУ Дмитра Разумкова

 

“Хай приклади парламентів та лідерів сусідніх країн – Хорватії, Румунії, Польщі, Угорщини надихають і Вас не піддаватися злу, а стояти на захисті України”: цими словами старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко звернувся відкритим листом до Президента України Володимира Зеленського та Голови ВРУ Дмитра Разумкова. Далі повний текст звернення. 


Горе законодавцям несправедливим, та писарям, які пишуть на лихо, щоб від правосуддя усунути бідних, і щоб відняти права від убогих народу Мого (Біблія, Книга пророка Ісаї, розділ 10)

Президенту України
Зеленському В.О.
Голові Верховної ради України
Разумкову Д.О.

Шановний Володимире Олександровичу!
Шановний Дмитре Олександровичу!
1 липня 2020р. Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав скандальний законопроєкт №2693, який неодноразово критикувався як Церквами, так і патріотичною громадськістю та медіаекспертами. Останнім часом загалом з’явилася низка тривожних законопроєктів. Зокрема, щодо легалізації гендерної ідеології, криміналізації так званої дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та невчасні, однак дуже наполегливі спроби знову легалізувати гральний бізнес. Все це наочно демонструє цінності й моральні якості депутатів. Такий стан справ викликає тривогу про майбутнє України, тому вважаю необхідним нагадати Вам про деякі важливі, навіть засадничі, принципи нашого спільного буття.
По-перше, згадаймо про слова із преамбули Конституції України «…усвідомлюючи свою відповідальність перед Богом…». Переконаний, що батьки української Конституції були мотивовані добрим бажання уберегти майбутні покоління від зла. Сам Бог Творець, покладаючи моральні закони для людства, подав нам чітке визначення добра і зла на сторінках Святого Письма та застерігає людство від розтління.
По-друге, ми з благоговінням співаємо духовний гімн України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни», де просимо «Світлом науки і знання нас, дітей, просвіти…». Мільйони людей прохають Всевишнього про захист України, натомість з тривогою спостерігаємо під парламентським куполом ініціативи та рішення, що загрожують гнівом Божим для України.
По-третє, кожен президент України урочисто складаючи присягу служити народові, кладе руку на Євангелію та Конституцію, тим самим засвідчуючи, що саме вони є основою для відповідального та мудрого керівництва. Молюся, щоб Боже благословення через Ваше врядування спочило на Україні.
Передостаннє, прийняття згаданих законопроектів поставить Євангелію, Конституцію, Церкву, весь народ по іншу сторону барикади від лобістів людоненависницької гендерної ідеології. Така загроза свободі слова та сумління вже викликає величезну напругу в суспільстві. Підступно бити в спину народові, який вже сьомий рік веде війну за незалежність, можуть лише його вороги.
І насамкінець, згідно цього законопроекту біблійні тексти можуть трактуватися як «мова ненависті». Як відомо, цей неологізм в багатьох країнах світу та Західної Європи зокрема, є основним інструментом боротьби проти тих, хто засуджує гріх гомосексуалізму.
З огляду на вищевикладене, прошу Вас з великою повагою і молитвою: Не рядімо беззаконня в шати законності! Прислухаймось до заклику нашого Тараса Шевченка «Схаменіться! будьте люди, бо лихо вам буде…» Хай приклади парламентів та лідерів сусідніх країн – Хорватії, Румунії, Польщі, Угорщини надихають і Вас не піддаватися злу, а стояти на захисті України.

З повагою,
Старший єпископ УЦХВЄ

Попередня «Життя, посвячене Богу» - пастор-місіонер Анатолій Борисовець розповідає про служіння в Аргентині
Наступна Вийшов друком черговий, другий номер журналу «Благовісник»

Вам також може сподобатися

Новини

Служіння Подяки та зустріч рівненчан святкували у Сполучених Штатах Америки

18 листопада 2018 року в «Slavic Gospel Church» (штат Вашингтон,

Новини

День загальної молитви і посту за Україну. Онлан трансляція о 19.00, 25 березня

У зв’язку з проголошенням 25 березня 2020 року Днем загальної