Вересень 29, 2019 2 878 Переглядів

Пам’ятайтe наставників ваших: до небесних осель пeрeйшов пастор Кліновський Анатолій Іванович

З глибоким сумом повідомляємо, що 27 вересня внаслідок важкої хвороби перейшов від землі до небесних осель пастор Кліновський Анатолій Іванович, який служив Христовій Церкві в м. Бориславі (Львівська область).

Тривалий час Анатолій Іванович очолював Відділ освіти Української Церкви Християн Віри Євангельської (2000-2010рр). Його внесок в становлення та розвиток християнської освіти в Україні зробив його відомим по цілому світові.
Анатолій Іванович народився 25 жовтня 1952р. і прожив достойні 66 років життя, залишивши значний слід в серцях тисяч українців завдяки Божій мудрості, що була в його проповідях, семінарах та бесідах.

Сердечно співчуваємо дружині, доньці та всій родині, помісній церковній громаді. Ми молимося про втіху згори для усіх нас. Пам’ятаймо, його віра і надія уже привела Анатолія Івановича до Улюбленого Вчителя. Хай його приклад служіння надихає багатьох!

Пам’ятне богослужіння відбулося в неділю, 29 вересня, у Домі Молитви м. Борислав.

Попередня У Хорватії місіонери з України служать в місцях, де найскрутніша духовна ситуація
Наступна «Доброчесність суддів треба закладати з дитячих років» - Михайло  Паночко

Вам також може сподобатися

Новини братерства

П’ятий молитовний сніданок у Києві зібрав очільників держави, політиків, дипломатів та представників церков

Парламентські молитовні сніданки є давньою традицією багатьох демократичних країн світу і слугують місцем духовного об’єднання і порозуміння політиків та урядовців…

Новини братерства

У Хмельницькому з’явилася «Благодать Христа»

18 березня на Поділлі офіційно з’явилося ще одне місце для молитви. У Хмельницькому відбулося урочисте відкриття церкви ХВЄ «Благодать Христа». Близько двох сотень осіб прийшли розділити радість із подолянами.

Пастор новоствореної церкви, старший пастор Хмельницького обласного об’єднання Ростислав Мурах, доручивши перерізати символічну червону стрічку старшому єпископу Церкви ХВЄ Михайлу Паночко, запросив усіх до молитовного будинку.