Вересень 29, 2019 2 741 Переглядів

Пам’ятайтe наставників ваших: до небесних осель пeрeйшов пастор Кліновський Анатолій Іванович

З глибоким сумом повідомляємо, що 27 вересня внаслідок важкої хвороби перейшов від землі до небесних осель пастор Кліновський Анатолій Іванович, який служив Христовій Церкві в м. Бориславі (Львівська область).

Тривалий час Анатолій Іванович очолював Відділ освіти Української Церкви Християн Віри Євангельської (2000-2010рр). Його внесок в становлення та розвиток християнської освіти в Україні зробив його відомим по цілому світові.
Анатолій Іванович народився 25 жовтня 1952р. і прожив достойні 66 років життя, залишивши значний слід в серцях тисяч українців завдяки Божій мудрості, що була в його проповідях, семінарах та бесідах.

Сердечно співчуваємо дружині, доньці та всій родині, помісній церковній громаді. Ми молимося про втіху згори для усіх нас. Пам’ятаймо, його віра і надія уже привела Анатолія Івановича до Улюбленого Вчителя. Хай його приклад служіння надихає багатьох!

Пам’ятне богослужіння відбулося в неділю, 29 вересня, у Домі Молитви м. Борислав.

Попередня У Хорватії місіонери з України служать в місцях, де найскрутніша духовна ситуація
Наступна «Доброчесність суддів треба закладати з дитячих років» - Михайло  Паночко

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Біблійні курси для молоді 14-16 років проходять на базі місіонерської школи «Ковчег спасіння»

   3-24 липня 2016 у місіонерській школі «Ковчег спасіння», що діє при київській церкві «Ковчег» за адресою на вул. Брусилівській 28/33 тривають Біблійні курси для молоді 14-16 років «Самуїл».

Новини братерства

2012 – РІК МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ

Зважаючи на те, що 2012 рік проголошено в церквах християн віри євангельської РОКОМ МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ (Рішення Комітету ЦХВЄУ від 21 грудня 2011р.) чергові засідання Правління та Комітету єпископів Церкви християн віри євангельської України,  що відбулися 21-22 лютого ц.р. були присвячені напрацюванню конкретних проектів та заходів, які відбуватимуться протягом року.

Новини братерства

«У новій книзі опубліковано нещодавно розсекречені документи КДБ про методи роботи з п’ятидесятниками, вербування і переслідування» – Олександр Геніш

У березні 2019 року друком вийшла книга про долю християн віри євангельської у різні часи «В стовпі вогню та хмарі диму: з історії п’ятидесятницької Церкви».