Вересень 29, 2019 2 595 Переглядів

Пам’ятайтe наставників ваших: до небесних осель пeрeйшов пастор Кліновський Анатолій Іванович

З глибоким сумом повідомляємо, що 27 вересня внаслідок важкої хвороби перейшов від землі до небесних осель пастор Кліновський Анатолій Іванович, який служив Христовій Церкві в м. Бориславі (Львівська область).

Тривалий час Анатолій Іванович очолював Відділ освіти Української Церкви Християн Віри Євангельської (2000-2010рр). Його внесок в становлення та розвиток християнської освіти в Україні зробив його відомим по цілому світові.
Анатолій Іванович народився 25 жовтня 1952р. і прожив достойні 66 років життя, залишивши значний слід в серцях тисяч українців завдяки Божій мудрості, що була в його проповідях, семінарах та бесідах.

Сердечно співчуваємо дружині, доньці та всій родині, помісній церковній громаді. Ми молимося про втіху згори для усіх нас. Пам’ятаймо, його віра і надія уже привела Анатолія Івановича до Улюбленого Вчителя. Хай його приклад служіння надихає багатьох!

Пам’ятне богослужіння відбулося в неділю, 29 вересня, у Домі Молитви м. Борислав.

Попередня У Хорватії місіонери з України служать в місцях, де найскрутніша духовна ситуація
Наступна «Доброчесність суддів треба закладати з дитячих років» - Михайло  Паночко

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Члени правління ЦХВЄУ провели виїзну зустріч із правлінням РЦ ХВЄ у Білорусі

   10-12 січня 2017 у м. Мінську відбулася виїзна зустріч членів Правління двох братерств – українського на чолі із старшим єпископом Михайлом Паночком та  російського на чолі із начальствуючим єпископом Едуардом Грабовенком. Там же пройшло чергове засідання Міжнародної Асамблеї ХВЄ.

Новини братерства

На Різдво церкви ХВЄ по всій країні влаштували незабутні свята для дітей у тому числі із зони АТО та дітей військових

Достукатись до сердець батьків іноді найпростіше через серця їхніх дітей. На Різдвяні свята віруючі у багатьох містах і селах України порадували дітвору…

Новини братерства

Бог бажає бачити в нас результати Своєї праці

29 січня, коли зима порадувала землю міцними морозами, відбулося служіння за участю команди глухих та перекладачів  з Івано-Франківської області в селі Коршеві Коломийського району.