Грудень 19, 2019 0 831 Переглядів

Старший єпископ відвідав Чернігівщину, де цього року святкували річницю обласного об’єднання церков ХВЄ

14 грудня у м. Прилуки Чернігівської обл. відбулося святкове служіння з нагоди 25-річччя обласного об’єднання церков ХВЄ. За цей час у краї було відкрито нові церкви, побудовано нові Доми молитви, на сьогодні кількість громад, що належать до нашого братерства, в області становить 25.

Святкове богослужіння  відбулося у Домі молитви по вул. Ярмакова, 67/1, де пастором служить  старший пресвітер обласного об’єднання Віталій Гавула. На урочистість з’їхалися служителі з різних церков області.  Присутніх привітав та поділилися спогадами старійшина Іван Федько, який довгі роки ніс служіння в області, а також попередній старший пресвітер Чернігівщини єпископ Михайло Кукса.

Церква м. Прилуки

Після привітань відбувся семінар, який  провів заступник старшого єпископа Анатолій Козачок. А заключну проповідь виголосив старший єпископ  УЦХВЄ Михайло Паночко, котрий на основі Слова Божого нагадав християнам, що ми є відповідальні за наше світло перед людьми та за вірність перед Богом.

15 грудня старші служителі відвідали церкву у смт Варва на Чернігівщині, де пастором служить Мирослав Капарчук. На ранковому богослужінні вони поділилися словом та інформацію про життя братерства в Україні, звершили молитви за уздоровлення та духовне обновлення.

Церква  у селищі Варва – місіонерська точка, де працюють молоді брати й сестри, які здобули добрий авторитет серед людей. Вони займаються дитячими таборами, допомагають бідним і свідчать людям про Христа. Як наслідок. Господь їх благословляє і церква росте.

Після обіду цього ж недільного дня гості із Києва відвідали одне із великих сіл Чернігівщини Журавка, де діє нещодавно заснована, невелика – близько півтора десятка членів, церква ХВЄ.  Тутешнім місіонерам, молодій родині Івана Губені з села Цепцевичі, що на Рівненщині, на початку було нелегко. Довелося стикнутися зі спротивом деяких місцевих жителів: не дозволяли ставити намети та проводити євангелізації, точилася непроста духовна боротьба. Але, дякувати Богу, з часом ставлення дещо змінилося.  Церква має скромний молитовний будинок та старанно працює  на розбудову Царства Божого.

Чернігівщина, у порівнянні з іншими областями України, має невелику кількість християн віри євангельської, однак останніми роками служіння значно підсилили місіонерські церкви.

Попередня Юрист Олександр Йовжій: «Аутсорсингові компанії покликані полегшити життя пасторам в обслуговуванні церков»
Наступна Дорогі та улюблені діти Божі, мир вам!

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Жизнь молодежи


Сергей Степанченко, пастор в г. Донецк, ответственный за молодежное служение в области

Общее количество молодежи в области – 450 человек, 22 молодежных руководителя трудятся среди молодежи.

В церквях постоянно проходят молодежные служения, на которых проводится воспитательная работа в духе Евангелия.

Новини регіонів
Новини регіонів

СВЯТО ПОДЯКИ-2017 У ПИРЯТИНІ

16 вересня 2017 р. у місті Пирятині, що на Полтавщині, у місцевій церкві ХВЄ відбулося свято: Подяка Богові за врожай.