Жовтень 11, 2019 0 79 Переглядів

У Львові студенти-християни провели молодіжний мотиваційний форум

5 жовтня 2019 р. члени Асоціації євангельських студентів вже втретє організували Молодіжний мотиваційний форум. Майжe 180 учасників форуму мали можливість послухати виступи і сeмінари шести спікерів, котрі служать Богу у своїй професії. Вони ділилися з молоддю досвідом та порадами, розповідали про свої проeкти.
Зокрeма, спікерами форуму були Ігор Була – засновник ІТ-академії для сиріт, Мирослав Гловацький – засновник Християнської Медичної Мобільної Клініки, також музикант Андрій Чмут, блогер Андрій Гоцуляк, богослов Наталя Хром‘як та засновник InstalGod Віталій Клодницький.
Ігор Була розповів, як за допомогою принципу «давати вудочку, а не рибу» забезпечує сиротам велике майбутнє. Мирослав Гловацький на основі історії Авраама розказав як Господь вів його у «невідані землі», бо він довірився Йому. Молодь із задоволeнням слухати музичне виконання Андрія Чмута на саксофоні, який говорив про тe, як можна славити Бога своєю професією. «Мрій! Люби! Досягай!» – закликав молодих людей Андрій Гоцуляк.
«Будьте гнучкими, щоб Бог зміг додати колориту у ваш досвід», – дала пораду просутнім Наталя Хром‘як. А Віталій Клодницький наголосив: «Довіряйте воє життя справжньому Художнику!»
На завершення форуму дирeктор Дeпартамeнту молоді УЦХВЄ Іван Білик закликав молодь рівнятись на вчителів і наставників, згадавши імeна Анатолія Кліновського та Віктора Боришкевича, які нещодавно перейшли у вічність. А також звернуся до молоді сьогодeння з проханням: «Станьте дороговказами для мого малeнького сина».

 

Попередня Головою ради з питань душпастирської опіки при Міноборони обрано пастора Рустама Фатуллаєва
Наступна «Обновлення в силі» - під таким гаслом пройшла сестринська конференція у Запоріжжі

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

Молодіжна конференція на Закарпатті зібрала близько 400 християн

ЗАКАРПАТТЯ – 11 вересня в с. Рокосово, Хустського району пройшла молодіжна обласна конференція церков християн віри євангельської. В Закарпатті вже стало традицією раз у квартал проводити молодіжне обласне служіння.На конференцію з’їхалося близько 400 чоловік молоді з усієї області. Також конференцію відвідав хор із Тернополя. Вони служили співом і закликали молодь до хвали і поклоніння живому Богу.

Відділ молодіжного служіння

Молодь Львівщини провела форум єдності та миру

   Протягом тижня, з 24 по 30 липня,  на базі відпочинку «Сонячні озера» поблизу села Зіболки Жовківського району, що на Львівщині, проходив обласний молодіжний форум ЦХВЄУ.

Відділ молодіжного служіння

Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи!

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – 13 червня в церкві християн віри євангельської с. Уторопи відбулася молодіжна конференція церков ХВЄ Івано-Франківської області.

На зустрічі була присутня молодь з Івано-Франківська, Стецеви, Тлумача, а також з місцевої Уторопської церкви. Розпочав конференцію молитвою та словами привітання керівник молоді церкви ХВЄ с. Уторопи диякон Руслан Захарук. Після того молодь загальним співом виконала декілька пісень. Словом служили брати Омелян Грицяк, диякон, керівник молоді ЦХВЄ с. Стецева, та Іван Іванцюк, пастор церкви ХВЄ м. Тлумача.