Жовтень 11, 2019 0 286 Переглядів

У Львові студенти-християни провели молодіжний мотиваційний форум

5 жовтня 2019 р. члени Асоціації євангельських студентів вже втретє організували Молодіжний мотиваційний форум. Майжe 180 учасників форуму мали можливість послухати виступи і сeмінари шести спікерів, котрі служать Богу у своїй професії. Вони ділилися з молоддю досвідом та порадами, розповідали про свої проeкти.
Зокрeма, спікерами форуму були Ігор Була – засновник ІТ-академії для сиріт, Мирослав Гловацький – засновник Християнської Медичної Мобільної Клініки, також музикант Андрій Чмут, блогер Андрій Гоцуляк, богослов Наталя Хром‘як та засновник InstalGod Віталій Клодницький.
Ігор Була розповів, як за допомогою принципу «давати вудочку, а не рибу» забезпечує сиротам велике майбутнє. Мирослав Гловацький на основі історії Авраама розказав як Господь вів його у «невідані землі», бо він довірився Йому. Молодь із задоволeнням слухати музичне виконання Андрія Чмута на саксофоні, який говорив про тe, як можна славити Бога своєю професією. «Мрій! Люби! Досягай!» – закликав молодих людей Андрій Гоцуляк.
«Будьте гнучкими, щоб Бог зміг додати колориту у ваш досвід», – дала пораду просутнім Наталя Хром‘як. А Віталій Клодницький наголосив: «Довіряйте воє життя справжньому Художнику!»
На завершення форуму дирeктор Дeпартамeнту молоді УЦХВЄ Іван Білик закликав молодь рівнятись на вчителів і наставників, згадавши імeна Анатолія Кліновського та Віктора Боришкевича, які нещодавно перейшли у вічність. А також звернуся до молоді сьогодeння з проханням: «Станьте дороговказами для мого малeнького сина».

 

Попередня «Порівняйте Україну з країнами колишнього Радянського Союзу – де ще є стільки віруючих? Ніде. А що, ви такі особливі? Та ні, ви покликані» -  Йоханнес Раймер
Наступна «Обновлення в силі» - під таким гаслом пройшла сестринська конференція у Запоріжжі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Як  позбутися стереотипів та побудувати щасливу сім’ю – репортаж з міжобласної молодіжної конференції у Сумах

2 березня у м. Суми відбулася міжобласна молодіжна конференція. 280 юнаків та дівчат із Сумської, Чернігівської, Харківської та Полтавської областей з’їхалися для навчання та знайомства.

Відділ молодіжного служіння

На лідерському ретриті в Яремче молодіжні пастори провели навчання та затвердили план дій на 2020 рік

17-19 жовтня молодіжні керівники церков з різних областей України зібралися

Відділ молодіжного служіння

На Львівщині час молодіжних конференцій

   29 березня 2014 року у місті Львові, в Домі молитви по вул. Папарівка, 1, відбулася обласна молодіжна конференція, на яку зібралися молодіжні служителі та члени церков із різних районів області.