Серпень 27, 2019 0 550 Переглядів

У ЄТС стартує IV набір на навчання за програмою «Відкриття нових церков»

23  вересня 2019 р. на базі Євангельської  теологічної семінарії у м. Києві розпочне навчання четверта група студентів за програмою «Відкриття церков».

Нині розпочато набір на курс, який триватиме протягом двох місяців – з кінця  вересня по грудень.  Програма започаткована у рамках проекту «400 церков за п’ять років» і, по суті, є курсами для підвищення  кваліфікації  місіонерів та служителів  місцевих  церков з практичним застосуванням пройденого матеріалу.

У Біблії сказано: «Підійміть свої очі, та гляньте на ниви, як для жнив уже пополовіли вони! А хто жне, той заплату бере, та збирає врожай в життя вічне» (Ів. 4: 35-36) Бог сьогодні звертається до сучасного українського християнського братерства, Він каже, що потрібні робітники!

Як зазначає віце-президент ЄТС Ігор Семенюк,  для ефективного заснування нових церков потрібне бачення, одкровення, знання нових методів і практика. «Сьогодні кожен, хто вступив на програму «Насадження нових церков» – майбутній пастор, служитель, лідер, місіонер – може отримати якісну освіту» – підкреслює він.

Дисципліни за програмою викладатимуть українські та іноземні пастори (зокрема, успішні служителі Асамблей Бога США), викладачі, котрі мають великий практичний досвід у пасторському служінні, відкритті церков, управлінні церквами та їх заснуванні.

Студенти зможуть отримати відповіді на наступні питання. Як відкрити церкву, яка росте і розвивається? Чому церква не росте? Сучасні методи євангелізації, як це працює? Та багато інших.

За умови успішного завершення програми «Насадження церков» студенти отримають відповідний сертифікат. Для тих випускників, які виявлять бажання реалізувати себе в служінні по відкриттю помісної церкви, може бути буде запропонована підтримка (деталі обговорюються з керівництвом).

Реєстраційний внесок – 500 грн на місяць. Включено 3-разове харчування та проживання в кампусі Євангельської теологічної семінарії

Контакти для подачі заявки: 098-560-38-98, 050-020-05-98

evangelukraine@gmail.com

Попередня Михайло Паночко: «Дорогі сестри і брати! Від щирого серця вітаю вас із Днем Незалежності» (ВІДЕО)
Наступна «Із задоволенням їду на такі зустрічі…» - пастори Полтавщини щоквартально збираються на братське спілкування

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

Робоча зустріч працівників відділу освіти

З 6 по 8 червня 2012 року Херсонщина прийняла гостей зі всієї України.

Відділ освіти

В Івано-Франківську сімейні пари говорили про відвертість

     Тематичний вечір на тему  «Відвертість у сім’ї» відбувся  5 березня 2016 року в Івано-Франківську. Одним зі спікерів цього неформального заходу був керівник відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк.

Новини братерства

Василь Войтович: «Програма «Доктор практичного богослов’я» у ЄТС – перша докторська програма серед вузів ХВЄ України»

Євангельська теологічна семінарія відзначила випуск першої групи докторів  практичного богослов’я. Також тут відбулася церемонія присвоєння звань «Почесний доктор практичного богослов’я» старшим служителям церков і об’єднань ХВЄ.