Серпень 27, 2019 0 256 Переглядів

У ЄТС стартує IV набір на навчання за програмою «Відкриття нових церков»

23  вересня 2019 р. на базі Євангельської  теологічної семінарії у м. Києві розпочне навчання четверта група студентів за програмою «Відкриття церков».

Нині розпочато набір на курс, який триватиме протягом двох місяців – з кінця  вересня по грудень.  Програма започаткована у рамках проекту «400 церков за п’ять років» і, по суті, є курсами для підвищення  кваліфікації  місіонерів та служителів  місцевих  церков з практичним застосуванням пройденого матеріалу.

У Біблії сказано: «Підійміть свої очі, та гляньте на ниви, як для жнив уже пополовіли вони! А хто жне, той заплату бере, та збирає врожай в життя вічне» (Ів. 4: 35-36) Бог сьогодні звертається до сучасного українського християнського братерства, Він каже, що потрібні робітники!

Як зазначає віце-президент ЄТС Ігор Семенюк,  для ефективного заснування нових церков потрібне бачення, одкровення, знання нових методів і практика. «Сьогодні кожен, хто вступив на програму «Насадження нових церков» – майбутній пастор, служитель, лідер, місіонер – може отримати якісну освіту» – підкреслює він.

Дисципліни за програмою викладатимуть українські та іноземні пастори (зокрема, успішні служителі Асамблей Бога США), викладачі, котрі мають великий практичний досвід у пасторському служінні, відкритті церков, управлінні церквами та їх заснуванні.

Студенти зможуть отримати відповіді на наступні питання. Як відкрити церкву, яка росте і розвивається? Чому церква не росте? Сучасні методи євангелізації, як це працює? Та багато інших.

За умови успішного завершення програми «Насадження церков» студенти отримають відповідний сертифікат. Для тих випускників, які виявлять бажання реалізувати себе в служінні по відкриттю помісної церкви, може бути буде запропонована підтримка (деталі обговорюються з керівництвом).

Реєстраційний внесок – 500 грн на місяць. Включено 3-разове харчування та проживання в кампусі Євангельської теологічної семінарії

Контакти для подачі заявки: 098-560-38-98, 050-020-05-98

evangelukraine@gmail.com

Попередня Михайло Паночко: «Дорогі сестри і брати! Від щирого серця вітаю вас із Днем Незалежності» (ВІДЕО)
Наступна «Із задоволенням їду на такі зустрічі…» - пастори Полтавщини щоквартально збираються на братське спілкування

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

РДСіА оголошує набір абітурієнтів

Рівненська Духовна Семінарія і Академія ХВЄ оголошує набір абітурієнтів  на новий  навчальний рік 2012/2013.

Відділ освіти

Євангелістів прибуло

    Відбувся випуск студентів київської та рівненської груп очно-заочного відділення Київського Біблійного інституту за програмою євангелізаційного служіння – християнського служителя, вчителя-євангеліста, євангеліста та християнського працівника.

Відділ освіти

Постав собі НЕЗРУЧНЕ ЗАПИТАННЯ – віднайди власну ідентичність!⠀

Вийшла друком нова книга християнського проповідника та письменника, секретаря Департаменту