Вересень 8, 2020 7 1963 Переглядів

До 100-річчя євангельської проповіді в селі Квіткове на Тернопільщині місіонери та підприємці подарували селянам дорогу

30 серпня 2020 року відбулося святкове служіння «Подяка Богові» в селі Квіткове Бережанського району на Тернопільщині.

Це село, яке віруючі люди переважно знають за старою назвою – Сюлко, цього року відзначило 100 років з початку проповіді Євангелія. Дім молитви тут був побудований ще в 1933 році. Місцева громада має чудову історію: з Сюлко вийшло багато віруючих, які зараз проживають в різних куточках України та далеко за її межами. Щоправда останнім часом духовне життя тут трохи почало занепадати – молоді люди виїжджають з села, а старші відходять у вічність. Доброї дороги в село не було, а та, що була, геть заросла чагарниками…

І ось під час карантину (в той час, як багато сіл і людей закрили свої оселі) місіонери почали відвідувати саме цю громаду в селі Квіткове. І скоро люди, які колись відвідували церкву, почали приходити на богослужіння і поверталися до Господа!

Тоді на серце служителям церкви та місіонерам прийшло бажання відновити тут дорогу. Слава Богу за християн-підприємців, які зробили велику роботу: пожертвували спецтранспорт та значні кошти. Декілька днів у селі жили християни з інших громад, які зробили вирубку дерев та чагарників понад дорогою, трактором вирівняли поверхню дороги, самоскидами завезли каміння з місцевого кар’єру. Жителі села на той час готували смачні обіди, якими годували працівників-добровольців. На сьогодні основа дороги вже є, ще збираються кошти для твердішого покриття, розповідає пастор з Полтавщини Володимир Бобик.

До цього проекту долучилися віряни з діаспори США та різних куточків України, які мають коріння у цьому селі. Мешканці Квітового щиро радіють та дякують Богові  за оновлену дорогу.

А 30 серпня в селі святкували День подяки Господу та 100-річчя Євангельської проповіді. Організацію свята взяли на себе члени церкви ХВЄ міста Бережани: поставили великий білий намет, окремо біля Дому молитви були встановлені намети для фуршету. Служіння о 15:00  розпочав місцевий служитель Михайло Чавурський, потім служив хор і співочий гурт з Бережан. Люди ділилися  свідченнями про Божу милість у своєму життя, згадували як покаялися, були хрещені Духом Святим та отримали зцілення по молитві вірян у цій п’ятидесятницькій  церкві. Наприкінці служіння був заклик до покаяння, який отримав жвавий відгук серед присутніх.

На святі були присутні гості з Тернополя, Львова та навколишніх сіл. Усіх було близько 350 осіб. Після служіння був святковий обід, люди спілкувались, раділи, а діти проводили час у жвавих іграх і стрибали на батутах. День подяки був днем, що приніс славу Богові та радість усім присутнім!

Геннадій Андросов.

 

Попередня «Біблійний інститут змінив мій погляд на п’ятидесятництво» - ректор КБІ Олександр Довиденко
Наступна Київські п’ятидесятницькі церкви  запроваджують  нові  освітні ініціативи

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Луцьку пройшла розширена рада місії «Голос надії»

     25 березня у центральному офісі місії «Голос надії» в Луцьку пройшла розширена рада, яку представляють відповідальні за працю місії в регіонах та керівники відділів. Обговорювалися питання діяльності місії в сучасних умовах та перспективи на майбутнє.

Новини братерства

Церкві в Світловодську – чверть століття

    25 років тому у містечку Світловодськ, що на Кіровоградщині, з’явилася громада ХВЄ.  Місцева влада тоді непривітно поставилася до християн, і коли стало питання про спорудження Дому молитви, певний час відмовлялась виділити землю під будівництво.

Відділ молодіжного служіння

Як  позбутися стереотипів та побудувати щасливу сім’ю – репортаж з міжобласної молодіжної конференції у Сумах

2 березня у м. Суми відбулася міжобласна молодіжна конференція. 280 юнаків та дівчат із Сумської, Чернігівської, Харківської та Полтавської областей з’їхалися для навчання та знайомства.