Вересень 8, 2020 7 1614 Переглядів

До 100-річчя євангельської проповіді в селі Квіткове на Тернопільщині місіонери та підприємці подарували селянам дорогу

30 серпня 2020 року відбулося святкове служіння «Подяка Богові» в селі Квіткове Бережанського району на Тернопільщині.

Це село, яке віруючі люди переважно знають за старою назвою – Сюлко, цього року відзначило 100 років з початку проповіді Євангелія. Дім молитви тут був побудований ще в 1933 році. Місцева громада має чудову історію: з Сюлко вийшло багато віруючих, які зараз проживають в різних куточках України та далеко за її межами. Щоправда останнім часом духовне життя тут трохи почало занепадати – молоді люди виїжджають з села, а старші відходять у вічність. Доброї дороги в село не було, а та, що була, геть заросла чагарниками…

І ось під час карантину (в той час, як багато сіл і людей закрили свої оселі) місіонери почали відвідувати саме цю громаду в селі Квіткове. І скоро люди, які колись відвідували церкву, почали приходити на богослужіння і поверталися до Господа!

Тоді на серце служителям церкви та місіонерам прийшло бажання відновити тут дорогу. Слава Богу за християн-підприємців, які зробили велику роботу: пожертвували спецтранспорт та значні кошти. Декілька днів у селі жили християни з інших громад, які зробили вирубку дерев та чагарників понад дорогою, трактором вирівняли поверхню дороги, самоскидами завезли каміння з місцевого кар’єру. Жителі села на той час готували смачні обіди, якими годували працівників-добровольців. На сьогодні основа дороги вже є, ще збираються кошти для твердішого покриття, розповідає пастор з Полтавщини Володимир Бобик.

До цього проекту долучилися віряни з діаспори США та різних куточків України, які мають коріння у цьому селі. Мешканці Квітового щиро радіють та дякують Богові  за оновлену дорогу.

А 30 серпня в селі святкували День подяки Господу та 100-річчя Євангельської проповіді. Організацію свята взяли на себе члени церкви ХВЄ міста Бережани: поставили великий білий намет, окремо біля Дому молитви були встановлені намети для фуршету. Служіння о 15:00  розпочав місцевий служитель Михайло Чавурський, потім служив хор і співочий гурт з Бережан. Люди ділилися  свідченнями про Божу милість у своєму життя, згадували як покаялися, були хрещені Духом Святим та отримали зцілення по молитві вірян у цій п’ятидесятницькій  церкві. Наприкінці служіння був заклик до покаяння, який отримав жвавий відгук серед присутніх.

На святі були присутні гості з Тернополя, Львова та навколишніх сіл. Усіх було близько 350 осіб. Після служіння був святковий обід, люди спілкувались, раділи, а діти проводили час у жвавих іграх і стрибали на батутах. День подяки був днем, що приніс славу Богові та радість усім присутнім!

Геннадій Андросов.

 

Попередня «Біблійний інститут змінив мій погляд на п’ятидесятництво» - ректор КБІ Олександр Довиденко
Наступна Київські п’ятидесятницькі церкви  запроваджують  нові  освітні ініціативи

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Сила і порядність – одежа її, і весело дивиться вона у майбутнє»

20 січня відбулося звітне засідання комітету жіночого віділу Церкви ХВЄ України. Проходило воно в Ірпіні у домі Маргарити Федорчук. Три місяці тому Бог покликав чоловіка сестри Рити у Свої чудові оселі, але його дім і надалі відчинений для дітей Божих.

Новини регіонів

Новий дім молитви у Красноармійську посвятили на день народження церкви

65-літній ювілей церкви ХВЄ «Благодать» в місті Красноармійську, що на Донеччині, відзначили по-особливому – відкриттям нового приміщення молитовного дому.

Новини братерства

Європейські молодіжні лідери напрацювали “БАЧЕННЯ- 2020”

ЧЕХІЯ – 18-20 лютого в Празі відбулася чергова конференція П’ятидесятницького Європейського Форуму Молодіжних Служителів (PEFY – Pentecostal European Forum for Youth Ministers). Цього року захід пройшов під гаслом: “INFLUENCING EUROPE” – ВПЛИВАЮЧИ НА ЄВРОПУ. Керівники національних п’ятидесятницьких молодіжних рухів збираються разом на початку кожного року щоб “звірити годинники” і, об’єднуючи зусилля, краще досягати молодих європейців.