Вересень 8, 2020 7 1474 Переглядів

До 100-річчя євангельської проповіді в селі Квіткове на Тернопільщині місіонери та підприємці подарували селянам дорогу

30 серпня 2020 року відбулося святкове служіння «Подяка Богові» в селі Квіткове Бережанського району на Тернопільщині.

Це село, яке віруючі люди переважно знають за старою назвою – Сюлко, цього року відзначило 100 років з початку проповіді Євангелія. Дім молитви тут був побудований ще в 1933 році. Місцева громада має чудову історію: з Сюлко вийшло багато віруючих, які зараз проживають в різних куточках України та далеко за її межами. Щоправда останнім часом духовне життя тут трохи почало занепадати – молоді люди виїжджають з села, а старші відходять у вічність. Доброї дороги в село не було, а та, що була, геть заросла чагарниками…

І ось під час карантину (в той час, як багато сіл і людей закрили свої оселі) місіонери почали відвідувати саме цю громаду в селі Квіткове. І скоро люди, які колись відвідували церкву, почали приходити на богослужіння і поверталися до Господа!

Тоді на серце служителям церкви та місіонерам прийшло бажання відновити тут дорогу. Слава Богу за християн-підприємців, які зробили велику роботу: пожертвували спецтранспорт та значні кошти. Декілька днів у селі жили християни з інших громад, які зробили вирубку дерев та чагарників понад дорогою, трактором вирівняли поверхню дороги, самоскидами завезли каміння з місцевого кар’єру. Жителі села на той час готували смачні обіди, якими годували працівників-добровольців. На сьогодні основа дороги вже є, ще збираються кошти для твердішого покриття, розповідає пастор з Полтавщини Володимир Бобик.

До цього проекту долучилися віряни з діаспори США та різних куточків України, які мають коріння у цьому селі. Мешканці Квітового щиро радіють та дякують Богові  за оновлену дорогу.

А 30 серпня в селі святкували День подяки Господу та 100-річчя Євангельської проповіді. Організацію свята взяли на себе члени церкви ХВЄ міста Бережани: поставили великий білий намет, окремо біля Дому молитви були встановлені намети для фуршету. Служіння о 15:00  розпочав місцевий служитель Михайло Чавурський, потім служив хор і співочий гурт з Бережан. Люди ділилися  свідченнями про Божу милість у своєму життя, згадували як покаялися, були хрещені Духом Святим та отримали зцілення по молитві вірян у цій п’ятидесятницькій  церкві. Наприкінці служіння був заклик до покаяння, який отримав жвавий відгук серед присутніх.

На святі були присутні гості з Тернополя, Львова та навколишніх сіл. Усіх було близько 350 осіб. Після служіння був святковий обід, люди спілкувались, раділи, а діти проводили час у жвавих іграх і стрибали на батутах. День подяки був днем, що приніс славу Богові та радість усім присутнім!

Геннадій Андросов.

 

Попередня «Біблійний інститут змінив мій погляд на п’ятидесятництво» - ректор КБІ Олександр Довиденко
Наступна Київські п’ятидесятницькі церкви  запроваджують  нові  освітні ініціативи

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Як зберегти себе чистим – Рівненщина

У неділю, 8 березня, старший єпископ Михайло Паночко відвідав церкву «Святої Трійці» у м. Рівному.

Новини братерства

Представники церков заявили про посилення релігійних утисків на Донбасі

      Усі церкви, за виключенням УПЦ (Московського патріархату), зазнають утисків та не мають можливості вільного ведення релігійної діяльності на територіях Донбасу, які контролюються бойовиками.

Новини братерства

Третій день Конгресу: Минуле — пам’ятай, сьогодні — використовуй для праці, до завтра — готуйся!

Голова незалежних церков Німеччини Йоганн Прайсель вранці третього дня Конгресу говорив на тему «Батьківство і синівство». В основі семінару єпископ поклав місце з Писання