Липень 31, 2014 0 265 Переглядів

Михайло Паночко привітав Асамблеї Божі США із 100-річчям

     Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко надіслав вітання суперінтенденту Асамблей Божих США Джорджу Вуду з нагоди 100 річного ювілею найбільшої п’ятидесятницької Церкви Сполучених Штатів Америки. Урочисті заходи з нагоди ювілею відбуватимуться 5-10 серпня в Спрінгфілді, США.

     «Сердечно вітаємо Вас, дорогий брате, а у Вашій особі все братерство Асамблей Божих з великим святом і ювілеєм – 100річчям з дня заснування. З Божою допомогою Асамблеї Божі за сто років виросла у потужну п’ятидесятницьку спільноту, вплив якої відчувається майже у всіх країнах світу» – ідеться у привітанні.

     «Особлива вдячність вам від Церкви християн віри євангельської України, яка почала своє буття у 1921 році, коли місіонер Іван Воронаєв з благословення Асамблей Божих вирушив зі своєю сім’єю в Україну і потужно посіяв зерна Євангелії, що дали рясний плід.

     Ми також пам’ятаємо велику жертовну працю брата Густава Шмідта у Західній Україні в 20 роках минулого століття. Вона принесла гарний врожай, утворилися сотні нових церков. Ми пам’ятаємо величезну підтримку для братерства України в часи незалежності через місіонерів Асамблей Божих Роберта М’якіша, Джеррі Перслі, Френка Мартіна, Кевіна Тайлера та багатьох інших.

     Ми вдячні Богу і Вам за співпрацю. Бажаємо щоб у своєму другому сторіччі служіння Богові Асамблеї Божі стали ще більш ефективними та впливовими!» –  завершує вітальний лист старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

{hwdvs-player}id=80|width=560|height=340{/hwdvs-player}

{hwdvs-player}id=81|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня Дисковий електродерматом придбано і передано військовому госпіталю
Наступна Будьте внимательны к действиям Господа

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Молитовне віче об’єднало сотні євангельських церков (ВІДЕО)

   10 березня на Майдані Незалежності в м. Києві відбулося ініційоване Церквою віри євангельської України молитовне віче.

Новини братерства

Запорізькі та Дніпропетровські церкви ХВЄ відзвітували про роботу за рік

Тривають річні звітні конференції обласних об’єднань ЦХВЄУ. У Запоріжжі  служителі церков звітували про роботу за рік 12 лютого.

Новини братерства

Відійшов у вічність «Народний герой України», пастор церкви ХВЄ у м. Мар’янка Олександр Хомченко

«Від імені Української Церкви Християн Віри Євангельської висловлюємо Вам щире