Липень 31, 2014 0 349 Переглядів

Михайло Паночко привітав Асамблеї Божі США із 100-річчям

     Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко надіслав вітання суперінтенденту Асамблей Божих США Джорджу Вуду з нагоди 100 річного ювілею найбільшої п’ятидесятницької Церкви Сполучених Штатів Америки. Урочисті заходи з нагоди ювілею відбуватимуться 5-10 серпня в Спрінгфілді, США.

     «Сердечно вітаємо Вас, дорогий брате, а у Вашій особі все братерство Асамблей Божих з великим святом і ювілеєм – 100річчям з дня заснування. З Божою допомогою Асамблеї Божі за сто років виросла у потужну п’ятидесятницьку спільноту, вплив якої відчувається майже у всіх країнах світу» – ідеться у привітанні.

     «Особлива вдячність вам від Церкви християн віри євангельської України, яка почала своє буття у 1921 році, коли місіонер Іван Воронаєв з благословення Асамблей Божих вирушив зі своєю сім’єю в Україну і потужно посіяв зерна Євангелії, що дали рясний плід.

     Ми також пам’ятаємо велику жертовну працю брата Густава Шмідта у Західній Україні в 20 роках минулого століття. Вона принесла гарний врожай, утворилися сотні нових церков. Ми пам’ятаємо величезну підтримку для братерства України в часи незалежності через місіонерів Асамблей Божих Роберта М’якіша, Джеррі Перслі, Френка Мартіна, Кевіна Тайлера та багатьох інших.

     Ми вдячні Богу і Вам за співпрацю. Бажаємо щоб у своєму другому сторіччі служіння Богові Асамблеї Божі стали ще більш ефективними та впливовими!» –  завершує вітальний лист старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

{hwdvs-player}id=80|width=560|height=340{/hwdvs-player}

{hwdvs-player}id=81|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня Дисковий електродерматом придбано і передано військовому госпіталю
Наступна Будьте внимательны к действиям Господа

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Рівному відбувся круглий стіл присвячений проблемам гендерної політики та ювенальної юстиції

6 березня 2012 р. у м. Рівному відбувся круглий стіл присвячений проблемам гендерної політики та ювенальної юстиції.

Новини братерства

Євангельські церкви підсумували роботу за рік Реформації – репортаж з урочистого Форуму

3-4 листопада 2017 року, у Національному палаці «Україна», в Києві, відбулася фінальна подія року, що пройшов під знаком R500. Тема урочистого форуму – «Реформація: уроки історії та завдання на майбутнє».

Новини братерства

Євангельські Церкви засудили насильство проти учасників мирних протестів

   Рада Євангельських Протестантських Церков України категорично засуджує факти насилля та особливої жорстокості по відношенню до учасників мирних акцій протесту тими представниками влади, які…