Січень 12, 2017 0 890 Переглядів

Конференція молоді церков ХВЄ Запорізької області

     До присутніх слово мали єпископ ЦХВЄУ в Запорізькій області та пастор церкви «Христос єдина надія» Василь Гедаревич, пастор та теолог Львівської області Анатолій Клиновський, пастор церкви «Слово життя» Анатолій Трачук та пастор церкви «Слово істини» Олександр Шевчик.

     Розпочалася конференція з молитви та прославлення Бога за участі молодіжної групи церкви «Христос єдина надія».

     Анатолій Трачук розпочав своє слово до молоді з питання «А навіщо нам потрібна віра?». Коли Бог прийшов до Ноя, Він сказав йому будувати ковчег, але для того, щоб зробити це, йому потрібна була віра. Навряд чи Ной мав підтримку з боку дружини, друзів чи знайомих. Напевно, багато разів його зупиняли різні труднощі, але він все ж таки збудував ковчег, бо мав віру в Бога.

     На конференції був присутній Анатолій Іванович Клиновський, який поділився декількома думками стосовно віри. Базуючись на посланні Павла до Євреїв 11:1, віра – це: підстава для надії, доказ, що, те що ми не бачимо. Вона потрібна там, де немає доказів, але, як раз-таки віра і є тими доказами, тобто віра – це доказ небачених речей. «Дуже важливо пам’ятати, що віра є цінніша за золото, бо, по-перше, життя людини керується вірою, тобто яка віра, таке й життя, а по-друге, віра визначає, де ми будемо проводити вічність», –  зауважив проповідник.

     Анатолій Іванович закликав молодь дивитися на Ісуса та мати віру, досліджувати, збагачуватися нею, адже, якщо буде віра – то буде все, бо віра – це та рука, яка у Бога бере, тому, навіть, якщо в тебе є мільйон доларів, а нема віри, то ти бідняк, а якщо в тебе нема ломаного гроша, а повне серце віри, ти мільярдер. І наостанок, пролунали дуже важливі слова: потрібно берегти віру, адже згубити її означає згубити все.

     По перерві, група церкви «Слово істини» служила співом та пролунала проповідь від пастора церкви «Христос єдина надія» Василя Гедаревича. «Якщо ми подивимося на проблеми цього світу, на хвороби, депресії, різні переживання, ми починаємо замислюватися, як вирішити ці проблеми, але, правду кажучи, самі по собі ми безсильні, аби допомогти людям. Коли ми все це переживаємо, приходить розуміння, що нам потрібна сила та міць, щоб щось змінити. Але Ісус дав чітку відповідь : «Коли прагне хто з вас нехай прийде до Мене та й п’є!» Всім нам дуже потрібне прагнення  Бога, тобто наповнення Святим Духом, який дає знання та владу для того, щоб допомогти та дати відповідь світу» –  підкреслив проповідник.

     Наостанок, відбулися 2 семінари, окремо для братів, де з братами спілкувався пастор Анатолій Клиновський на тему «Відверто про чоловіче..», та окремо для сестер, де спілкування на тему «Дівчина по Божому серцю» проводив  пастор церкви «Слово істини» Олександр Шевчик. Брати та сестри мали можливість поставити питання та отримати відповіді.

Попередня Щоденник старшого єпископа: грудень-2016
Наступна Члени правління ЦХВЄУ провели виїзну зустріч із правлінням РЦ ХВЄ у Білорусі

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Чверть століття Божих милостей: церква «Філадельфія» в Кривому Розі відзначила 25-річчя

У вересні Криворізька церква «Філадельфія» відзначила своє 25-річчя. На початку

Новини регіонів
Новини регіонів

Дитячий табір “Пілігрим” у Солотвино

Солотвино – це звичайне українське провінційне містечко, в якому немає ані кінотеатру, ані аквапарку, чи взагалі будь-якого розважального центру. Попри те, що Солотвино відомий курорт