Квітень 5, 2013 0 406 Переглядів

1025-річчя Хрещення Київської Русі: «Не втратьмо нагоди засвідчити людям про Христа»

     У ході річної конференції ЦХВЄ старший єпископ Михайло Паночко закликав пасторів церкви не втрачати будь-якої нагоди засвідчити людям про любов Ісуса Христа. Час для цього особливо сприятливий.
     – Нинішнього року наша країна офіційно святкує 1025-річчя хрещення Київської Русі, – зазначив Михайло Степанович. – Тож маємо чудову можливість донести людям невичерпне багатство Божої благодаті. Сьогодні помітно, що український народ розвивається духовно: люди вже «наїлися» усякої філософії, і їм треба Бог.
     Старший єпископ зачитав Указ Президента щодо організації та проведення святкувань у державі, а також надав слово Анатолію Кушніру, директору Асоціації «Поклик», який озвучив низку ідей щодо євангелізаційних заходів. Зокрема це проведення урочистих водних хрещень та богослужінь, круглих столів за участю місцевої влади, вчених, діячів культури та священнослужителів, відкритих уроків у навчальних закладах та вуличних євангелізацій.
     Асоціація вже розробила флаєри-запрошення на богослужіння до церков, в яких вміщена інформація присвячена річниці Хрещення Київської Русі. У них йдеться про роль християнських цінностей у розвитку цивілізації. Планується виготовити плакати-оголошення з подібним контекстом. А ще є ідея створити апологетичний фільм (до 30хв.) про події більш як тисячолітньої давності, який можна буде демонструвати під час євангелізацій. На даний час робота над стрічкою вже добігає кінця.
     Мета цих заходів – піднести постать і вчення Ісуса Христа,  розширити світогляд людей, розповівши про здобутки християнства, що породили нову цивілізацію.

Попередня Моліться за Танзанію!
Наступна Представники церков закликають владу до діалогу

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Свято Різдва Христового зібрало на Європейській площі Києва тисячі віруючих людей (ФОТО)

 Цього року багато українських церков уперше святкували Різдво Христове – 25 грудня,  разом із більшістю країн світу. Саме цей день став початком проекту R500…

Новини братерства

Євангельські Церкви будуть більш пильно відслідковувати законотворчі ініціативи

Рада Євангельських Протестантських Церков України вирішила системно моніторити законотворчі ініціативи та розбудовувати конструктивний діалог з Верховною Радою та Кабміном.

Новини братерства

Учасники конференції «Європейські цінності в українській політиці» вчилися у минулого та планували майбутнє

19 жовтня під Києвом відбулася  конференція «Європейські цінності в українській