Жовтень 31, 2019 1 608 Переглядів

Перший форум євангельських служителів країн Європи та Великої Британії зібрав у Німеччині делегатів із 19 країн

25-26 жовтня 2019 р. в м. Нідда в Німеччині на базі християнської місії милосердя «Неємія» відбувся Перший форум євангельських служителів країн Європи та Великої Британії. 130 делегатів та гостей форуму представляли 19 країн, у тому числі служителі з ОАЕ та Кенії.

Розпочав захід словами привітання та інформацією про цілі і перспективи Форуму єпископ Юрій Веремій, координатор служіння церков ХВЄ в країнах Західної Європи та Великої Британії. У молитві благословення присутніх повів керівник місії «Неємія» Едуард Шмідт.

Йоганнес Юстус, єпископ Союзу євангельських церков Німеччини, своє палке звернення до делегатів завершив такою ж палкою молитвою.

Нікого не залишив байдужим семінар на тему «Сила церкви – в єдності духа і союзі миру» єпископа Сергія Линника із Санкт-Петербурга (Росія).

Співпрацівник місії «Неємія» пастор Симон Бошман завершив перший день роботи форуму словом на основі тексту з Книги Неємії про важливість вміння говорити те, що люди готові почути, і робити те, що робити треба. Увечері того ж дня відбулося робоче засідання організаторів форуму і керівників делегацій.

Наступний день розпочався зі слова старшого єпископа РЦХВЄ Едуарда Грабовенка. Власне свідчення промовець поєднав із закликом до місіонерської праці.

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко провів семінар на тему «Братство у світлі Божого Слова». Ще один семінар – «Виклики сучасності для віруючих в Європі та Англії і відповіді на них» провів Олександр Дем’яненко, пастор з Варшави.

Міжнародний євангеліст В’ячеслав Радчук звернувся до присутніх словами Священного Писання: «Нарешті ж будьте всі однодумні, спочутливі, братолюбні, милосердні, покірливі» (1 Петра 3:8).

Під час роботи форуму короткими свідченнями про милості Божі у місіонерській праці ділилися Василь Дерун (Швеція), Ярослав Демко (Іспанія), Борис Сафанюк (ОАЕ), Владислав Гречман (Німеччина), Іван Іванцюк (США), Віталій Джиздан (Італія), Євген Якушев (Велика Британія), Микола Синюк та Віктор Вознюк (Україна), Костянтин Кучерян (Бельгія), Юрій Брунер (Німеччина) та інші.

У прославленні Господа учасників Форуму вело подружжя Леоніда та Ліни Демчуків з Чехії.

Єпископ Юрій Веремій завершив дводенний Форум презентацією стратегічного бачення, підготовленою напередодні на робочому засіданні. Підсумовуючи роботу форуму, можна сказати: цією справді історичною подією розпочалася ще одна сторінка євангельської праці в Європі.

Після Форуму українська делегація у складі дев’яти служителів, розділилась на групи та відвідала недільні служіння у чотирьох німецьких церквах, що входять до складу УЦХВЄ. Це  громади у містах Грайфсвальд, Росток, Діллінген та Берлін.

 

 

 

Попередня «Дякуємо Богу за 30 років співпраці» – у ході поїздки до США Михайло Паночко привітав слов’янські церкви з річницею еміграції та взяв участь у засіданнях МАХВЄ
Наступна На першій всеукраїнській конференції вчителів-християн оголосили про створення Асоціації педагогів УЦХВЄ

Вам також може сподобатися

Актуальне інтерв'ю
Журнали

Вийшов друком журнал «Благовісник», №3,2018

Вийшов друком черговий номер журналу «Благовісник». Його Тема: Сила слова: