Травень 26, 2014 0 700 Переглядів

Михайло Паночко: «Країна і народ, які моляться до Бога, стоять на дорозі до успіху!»

     В переддень виборів, 24 травня, відбулася загальнонаціональна Молитва за Україну. Глави Церков молилися за мир і чесні вибори разом із керівниками держави у Софійському соборі Національного заповідника «Софія Київська».

У спільній молитві взяв участь в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, члени Уряду, народні депутати України, інші політичні та громадські діячі, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Ієрархи Церков молилися за український народ, за захист, єдність та Боже благословення для нашої держави, за проведення чесних і демократичних виборів нового Президента України. «Країна і народ, які моляться до Бога, стоять на дорозі до успіху!» – заявив під час спільної молитви старший єпископ  ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Після молитов хор виконав «Отче наш» та «Боже великий, єдиний». По закінченню заходу Олександр Турчинов та Арсеній Яценюк привіталися з главами та представниками Церков.

Провести загальнонаціональну Молитву за Україну запропонував в.о. Президента України під час зустрічі з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у четвер, 22 травня.

{hwdvs-player}id=76|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня Старшим єпископом ЦХВЄУ знову обрано Михайла Паночка, у структурі регіональних об’єднань - деякі зміни
Наступна Блажен народ, знающий трубный зов

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Слідами сестринської конференції: що відбувається за лаштунками служіння?

  Під час річної сестринської конференції, яка цього року відбулася 13-16 червня у Запорізькій області, традиційно проводиться навчання за напрямками… 

Новини братерства

Конференція соціального служіння: «Продовжуй рости, попри тиск обставин»

     21 листопада 2013 року у Києві зібралися люди з різних куточків України, щоб взяти участь у річній звітній конференції  відділу соціального служіння ЦХВЄУ. Капелани, директори центрів реабілітації, керівники інших  напрямків соціальної роботи…

Новини братерства

За щедрість землі і Хліб з Неба – Богові подяка!

У жовтні-листопаді по церквах України тривають Дні Подяки . Так, 3 листопада відсвяткували «свято жнив» у місті Дубно, Рівненської області.