Травень 26, 2014 0 1104 Переглядів

Михайло Паночко: «Країна і народ, які моляться до Бога, стоять на дорозі до успіху!»

     В переддень виборів, 24 травня, відбулася загальнонаціональна Молитва за Україну. Глави Церков молилися за мир і чесні вибори разом із керівниками держави у Софійському соборі Національного заповідника «Софія Київська».

У спільній молитві взяв участь в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, члени Уряду, народні депутати України, інші політичні та громадські діячі, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Ієрархи Церков молилися за український народ, за захист, єдність та Боже благословення для нашої держави, за проведення чесних і демократичних виборів нового Президента України. «Країна і народ, які моляться до Бога, стоять на дорозі до успіху!» – заявив під час спільної молитви старший єпископ  ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Після молитов хор виконав «Отче наш» та «Боже великий, єдиний». По закінченню заходу Олександр Турчинов та Арсеній Яценюк привіталися з главами та представниками Церков.

Провести загальнонаціональну Молитву за Україну запропонував в.о. Президента України під час зустрічі з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у четвер, 22 травня.

{hwdvs-player}id=76|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня Старшим єпископом ЦХВЄУ знову обрано Михайла Паночка, у структурі регіональних об’єднань - деякі зміни
Наступна Блажен народ, знающий трубный зов

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Пурім для України

   17 березня відбулася щорічна міжцерковна молитва за Ізраїль.  Нинішнього року це свято набуло особливого сенсу для України і українців, які сьогодні моляться до Господа про спасіння від небезпек, що нависли над нашою державою.

Новини братерства

Дисковий електродерматом придбано і передано військовому госпіталю

   Від початку бойових дій, що тривають на сході України у рамках АТО, в Головному військовому клінічному госпіталі побільшало роботи для лікарів. Сюди, у Київ, як і у Дніпропетровськ, Харків та інші міста везуть поранених, обгорілих, покалічених людей.

Новини братерства

Нарада керівників відділів ЦХВЄУ підсумувала черговий рік служіння

11 грудня в Головному офісі братерства відбулася нарада керівників відділів ЦХВЄУ. Завідувачі підбили підсумки діяльності та узгодили основні плани на рік наступний.