Грудень 20, 2013 1 440 Переглядів

Дім для «Світла Євангеліє»

     Під час ювілейного богослужіння з нагоди 25-річчя відкриття Дому молитви згадували історію церкви. Багато теплих слів прозвучало на адресу колишнього пастора, брата Сагана, який багато зусиль доклав, щоби було побудовано це приміщення. Віруючі молилися і дякували Господа за своїх нинішніх служителів. Сьогодні пастором цієї церкви є Олександр Журавель. До речі, свою річницю  церква зустріла із внутрішнім обновленням: нещодавно тут зробили гарний сучасний ремонт.

     На святі служив оркестр із Каховки, молодіжна група з Кривого Рогу (з братерства ОЦ ХВЄ) – троє братів та троє сестер вразили своїми головами і духовним натхненням. Також служив об’єднаний хор церков Дніпропетровська. На зібрання з’їхалися десятки пасторів з Дніпропетровщини й не тільки, щоб розділити радість ювілею та віддати разом шану Господу.

     На завершення зібрання були звершені молитви за потреби Божого народу і уздоровлення.

 

Попередня Старший єпископ проповідував про «п’ять сходинок віри» у Запоріжжі
Наступна Молодіжна конференція на Житомирщині: про небезпеку компромісів зі світом

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Я и не думал, что после моих проповедей Бог об этом будет говорить со мной


Леонид Витюков, пастор Одесской церкви «Благодать»

Семья
Я родился и вырос в Одесской области, в одном из сел. Вспоминаю то время, когда родители еще по ночам собирались на богослужения, были свои гонения в школе, и, можно сказать, мы понимали, что мир нас не принимает.

Новини регіонів

Результати дослідження «Інтеграція молодої людини у християнську спільноту»

Молодіжна конференція східного регіону відбулась на прикінці березня 2011 року, під час якої організаторами було проведено анкетування серед молоді. Анкети заповнили 443 учасники.

Результати дослідження виявились наступними:

Новини регіонів

Релігійні переслідування на Донбасі: хронологія подій за серпень-вересень 2014 року

 Інститут релігійної свободи підготував огляд фактів щодо переслідувань представниками так званих Донецької та Луганської «народних республік» віруючих людей за їх конфесійною приналежністю.