Грудень 19, 2013 1 703 Переглядів

Старший єпископ проповідував про «п’ять сходинок віри» у Запоріжжі

     13 грудня у Запоріжжі пройшла звітно-виборна конференція обласного об’єднання ЦХВЄУ.  Старшим пресвітером області на 4-річний термін одноголосно був переобраний єпископ Василь Гедаревич, який несе це служіння сьогодні.

     Нині в Запорізькій області  – 46 церков, які відвідують понад 3,5 тисячі членів.  Функціонує 23 Доми молитви, ще один перебуває у стадії будівництва.  У церквах є багато молоді, активно розвиваються різні напрямки служіння.

     Для участі у  конференції до Запоріжжя прибув старший єпископ Михайло Паночко. Цього ж дня, разом з іншими пасторами він побував і на богослужінні в помісній церкві по вул. Піщаній, де служив словом на тему – «П’ять ступенів віри». На підставі місць із Священного Писання проповідник показав процес зростання віри християнина, що нагадує природній процес зростання зрілої особистості. Зокрема він зосередився на таких етапах, як: прийняття Ісуса Христа вірою,  урокінення у Церкві та Слові Господа, плодоношення (в’являються плоди Святого Духа), посвячення і очікування приходу (або зріла віра).

     Віруюча людина має пройти увесь цей шлях поступово, неможливо перестрибнути через «сходинки», але  можна зупинитися на будь-якійсь із них. Якщо тільки прийняти Христа вірою, а не укорінитися в Його Слові, то плоду Духа не буде. Можна навіть укорінися, але осуєтившись , перестати плодоносити, таке трапляться, коли поле серця заростає бур’янами. Навіть ті, хто має плоди  Духа Святого не завжди спішать посвячувати себе на служіння, а без цього не досягти зрілої віри. «Наше посвячення Богу – це як знак вдячності за те, що Він прийняв нас, допоміг укорінитися і збагатив духовно. Той, хто пройшов весь шлях зростання віри отримає нагороду»  – підкреслив старший єпископ.

Попередня Комітет ЦХВЄУ оголосив 2014-й роком християнської сім’ї
Наступна Дім для «Світла Євангеліє»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Учасники засідання Комітету ЦХВЄУ про гуманітарну допомогу сходу, служіння воєнних капеланів та проблеми християнської освіти

 18 вересня 2014 року відбулося засідання Комітету ЦХВЄУ. Єпископи та старші пастори обласних об’єднань…

Новини братерства

Рада Церков підтримала Урядового уповноваженого з питань сім’ї

     Запровадження посади Урядового уповноваженого з питань сім’ї є важливим і актуальним рішенням Кабінету Міністрів, з огляду на те, що «сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою» відповідно до статті 51 Конституції України.

Новини братерства