Грудень 19, 2013 1 741 Переглядів

Старший єпископ проповідував про «п’ять сходинок віри» у Запоріжжі

     13 грудня у Запоріжжі пройшла звітно-виборна конференція обласного об’єднання ЦХВЄУ.  Старшим пресвітером області на 4-річний термін одноголосно був переобраний єпископ Василь Гедаревич, який несе це служіння сьогодні.

     Нині в Запорізькій області  – 46 церков, які відвідують понад 3,5 тисячі членів.  Функціонує 23 Доми молитви, ще один перебуває у стадії будівництва.  У церквах є багато молоді, активно розвиваються різні напрямки служіння.

     Для участі у  конференції до Запоріжжя прибув старший єпископ Михайло Паночко. Цього ж дня, разом з іншими пасторами він побував і на богослужінні в помісній церкві по вул. Піщаній, де служив словом на тему – «П’ять ступенів віри». На підставі місць із Священного Писання проповідник показав процес зростання віри християнина, що нагадує природній процес зростання зрілої особистості. Зокрема він зосередився на таких етапах, як: прийняття Ісуса Христа вірою,  урокінення у Церкві та Слові Господа, плодоношення (в’являються плоди Святого Духа), посвячення і очікування приходу (або зріла віра).

     Віруюча людина має пройти увесь цей шлях поступово, неможливо перестрибнути через «сходинки», але  можна зупинитися на будь-якійсь із них. Якщо тільки прийняти Христа вірою, а не укорінитися в Його Слові, то плоду Духа не буде. Можна навіть укорінися, але осуєтившись , перестати плодоносити, таке трапляться, коли поле серця заростає бур’янами. Навіть ті, хто має плоди  Духа Святого не завжди спішать посвячувати себе на служіння, а без цього не досягти зрілої віри. «Наше посвячення Богу – це як знак вдячності за те, що Він прийняв нас, допоміг укорінитися і збагатив духовно. Той, хто пройшов весь шлях зростання віри отримає нагороду»  – підкреслив старший єпископ.

Попередня Комітет ЦХВЄУ оголосив 2014-й роком християнської сім’ї
Наступна Дім для «Світла Євангеліє»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Про НАЦІОНАЛЬНИЙ ПІСТ І МОЛИТВУ ЗА МИР В УКРАЇНІ

Між небом та землею лунає заклик стати у виломі за нашу землю «І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його, та Я не знайшов!» (Єзекіїль 22:30).

Відділ сестринського служіння

«Наші плани – у Божих руках» – відбулася друга конференція для дружин служителів

Жіноче служіння Української Церкви ХВЄ має давню і добру історію.

Новини братерства

В Україні відбудеться наймасштабніший в історії конгрес Християн Віри Євангельської

Як планується, участь у конгресі візьмуть понад 2 тисячі єпископів, керівників національних об’єднань та пасторів  слов’янських церков з різних країн світу.