Листопад 17, 2016 2 1536 Переглядів

Представники церков та державні діячі привітали старшого єпископа Михайла Паночка з ювілеєм

     12 листопада старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко відзначив 65-річний ювілей.

     Свої щирі вітання та побажання доброго здоров’я на довгі роки життя і служіння Михайлу Степановичу передали як співробітники головного офісу братерства, єпископи і пастори церков, студенти біблійного інституту, так і християни-підприємці, державні і громадські діячі. Також свої вітання передали глави євангельських церков, УГКЦ та інших церков України і закордону.

     Вітати старшого єпископа почали ще напередодні, у день відкритих дверей. А в суботу 12 листопада відбувся родинний вечір, під час якого у колі родини та найближчих друзів і колег – співробітників на ниві Божій, Михайло Степанович мав гарний час спілкування та гостину.

     Ми щиро вітаємо Михайла Степановича і молимося про те, щоб Божа благодать і далі рясно виливалася через служіння для примирення людей з Богом через Сина Його Ісуса Христа.

1318_1l 1318_2 

1318_3 1318_4

Попередня Зберіть різдвяний подарунок для дітей в інтернат – коробки можна отримати безкоштовно
Наступна Михайло Паночко звернувся до Глави УПЦ Онуфрія з проханням щодо звільнення заручників

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко звернувся до українського народу зі сцени Софіївської площі

22 січня в Україні відзначили державне свято – День Соборності та Свободи. З цієї нагоди в Києві відбулася низка офіційних та громадських урочистих заходів, в яких взяли участь представники українських Церков і релігійних організацій, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Новини братерства

Візит до серця Азії: старший єпископ ЦХВЄУ відвідав Узбекистан

11-17 січня старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко здійснив робочий візит до Узбекистану. Він відвідав церкви у Ташкенті та Бухарі, провів ряд зустрічей з керівниками церков і державних установ.

Новини братерства

Пресвітерська рада Волинського об’єднання церков ХВЄ спростувала звинувачення Віктора Літовченка на адресу єпископа Михайла Близнюка

 Члени обласної пресвітерської ради, що відбулася 5 вересня 2016 р. у с. Підгайці Луцького району під головуванням старшого єпископа