Листопад 17, 2016 2 789 Переглядів

Представники церков та державні діячі привітали старшого єпископа Михайла Паночка з ювілеєм

     12 листопада старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко відзначив 65-річний ювілей.

     Свої щирі вітання та побажання доброго здоров’я на довгі роки життя і служіння Михайлу Степановичу передали як співробітники головного офісу братерства, єпископи і пастори церков, студенти біблійного інституту, так і християни-підприємці, державні і громадські діячі. Також свої вітання передали глави євангельських церков, УГКЦ та інших церков України і закордону.

     Вітати старшого єпископа почали ще напередодні, у день відкритих дверей. А в суботу 12 листопада відбувся родинний вечір, під час якого у колі родини та найближчих друзів і колег – співробітників на ниві Божій, Михайло Степанович мав гарний час спілкування та гостину.

     Ми щиро вітаємо Михайла Степановича і молимося про те, щоб Божа благодать і далі рясно виливалася через служіння для примирення людей з Богом через Сина Його Ісуса Христа.

1318_1l 1318_2 

1318_3 1318_4

Попередня Зберіть різдвяний подарунок для дітей в інтернат – коробки можна отримати безкоштовно
Наступна Михайло Паночко звернувся до Глави УПЦ Онуфрія з проханням щодо звільнення заручників

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко привітав Патріарха Філарета із 85-річчям

23 січня 2014 року старший єпископ ЦХВЄУ відвідав резиденцію Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату. Він прибув  привітати патріарха з днем народження, адже йому в цей день виповнилося 85 років.

Новини братерства

Про НАЦІОНАЛЬНИЙ ПІСТ І МОЛИТВУ ЗА МИР В УКРАЇНІ

Між небом та землею лунає заклик стати у виломі за нашу землю «І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його, та Я не знайшов!» (Єзекіїль 22:30).

Новини братерства