Липень 15, 2014 0 456 Переглядів

Комітет єпископів ЦХВЄУ оголосив сім тижнів посту й молитви за Україну

     На виїзному засіданні Комітету ЦХВЄУ, що відбулося 10 липня на Житомирщині, де цими днями проходить Молодіжний з’їзд церков братерства, було прийнято рішення оголосити всеукраїнський піст і молитву за ситуацію в Україні та духовне відродження нашого краю.

          Старші служителі дійшли згоди, щоб кожної п’ятниці у період з 18 липня по 1 вересня 2014 року віруючі всіх церков ХВЄ України однодушно молилися і постили за ситуацію в Україні. Такі дні припадають на 18 і 25 липня та 1, 8, 15, 22 і 29 серпня. Сьогодні врай важливо благати Бога за збереження нашого краю, за те, щоб зупинилося кровопролиття, агресія та ворожнеча, які ми спостерігаємо в Донецькій і Луганській областях (все, це має підставу гріха і сьогодні «вилізає боком»). Треба молитися щоб, як написано: «нам проводити тихе і мирне життя». Сьогодні, мабуть, як ніколи стало очевидним, що Україна потребує заступницької молитви Церкви за мир, єдність, за моральне і матеріальне відродження, за духовне пробудження нашого краю.

      Після засідання члени Комітету відвідали ХVIІ з’їзд молоді ЦХВЄУ, що проходить у таборі «Юність», неподалік Малина та поблагословили «молодий виноградник» у щирій молитві.


Попередня Відбулася міжнародна конференція вчителів-християн
Наступна Михайло Паночко: «Висловлюємо співчуття сім’ям загиблих братів служителів церкви ХВЄ у Слов’янську»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

З 1 червня релігійні організації звільнять від податку на нерухомість

Верховна Рада прийняла закон, яким звільнила релігійні організації та засновані ними добродійні заклади від нового податку на нерухомість.

Новини братерства

Молодіжна конференція на Житомирщині: про небезпеку компромісів зі світом

 В суботу 21 грудня відбулася обласна конференція молоді ЦХВЄ Житомирщини. Більше ста молодих людей з’їхались з  різних куточків області на цей захід в місто Коростень. Їх радо зустріли…

Новини братерства

Лідери молодіжного служіння братерства випробували «Корейське чудо»

     На початку травня  група служителів на чолі із завідувачем молодіжного служіння ЦХВЄУ Богданом Левицьким відвідала Південну Корею.