Липень 15, 2014 0 352 Переглядів

Комітет єпископів ЦХВЄУ оголосив сім тижнів посту й молитви за Україну

     На виїзному засіданні Комітету ЦХВЄУ, що відбулося 10 липня на Житомирщині, де цими днями проходить Молодіжний з’їзд церков братерства, було прийнято рішення оголосити всеукраїнський піст і молитву за ситуацію в Україні та духовне відродження нашого краю.

          Старші служителі дійшли згоди, щоб кожної п’ятниці у період з 18 липня по 1 вересня 2014 року віруючі всіх церков ХВЄ України однодушно молилися і постили за ситуацію в Україні. Такі дні припадають на 18 і 25 липня та 1, 8, 15, 22 і 29 серпня. Сьогодні врай важливо благати Бога за збереження нашого краю, за те, щоб зупинилося кровопролиття, агресія та ворожнеча, які ми спостерігаємо в Донецькій і Луганській областях (все, це має підставу гріха і сьогодні «вилізає боком»). Треба молитися щоб, як написано: «нам проводити тихе і мирне життя». Сьогодні, мабуть, як ніколи стало очевидним, що Україна потребує заступницької молитви Церкви за мир, єдність, за моральне і матеріальне відродження, за духовне пробудження нашого краю.

      Після засідання члени Комітету відвідали ХVIІ з’їзд молоді ЦХВЄУ, що проходить у таборі «Юність», неподалік Малина та поблагословили «молодий виноградник» у щирій молитві.


Попередня Відбулася міжнародна конференція вчителів-християн
Наступна Михайло Паночко: «Висловлюємо співчуття сім’ям загиблих братів служителів церкви ХВЄ у Слов’янську»

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

«У новій книзі опубліковано нещодавно розсекречені документи КДБ про методи роботи з п’ятидесятниками, вербування і переслідування» – Олександр Геніш

У березні 2019 року друком вийшла книга про долю християн віри євангельської у різні часи «В стовпі вогню та хмарі диму: з історії п’ятидесятницької Церкви».

Новини братерства

Тарас Сень: «Церкви на Луганщині здебільшого приходять до тями тільки зараз, а деякі ще з осені працюють активно»

    Роздавати людям хліб, у всіх змістах слова,  для служителів церкви «Христос є відповідь» м. Свердловськ, що на Луганщині вже стало звичною роботою.

Новини братерства

Пресвітерська рада Волинського об’єднання церков ХВЄ спростувала звинувачення Віктора Літовченка на адресу єпископа Михайла Близнюка

 Члени обласної пресвітерської ради, що відбулася 5 вересня 2016 р. у с. Підгайці Луцького району під головуванням старшого єпископа