Травень 6, 2014 1 1048 Переглядів

Семінар на тему: «7Я»

           Семінар для працівників дитячого служіння церков християн віри євангельської, які трудяться на ниві дитячої євангелізації, відбувся 25-27 квітня у місті Радомишлі Житомирської області.

          52 учасника, здебільшого спорт-інструктори дитячого служіння з різних областей України, взяли участь у цікавому та пізнавальному навчанні. На меті організаторів, спеціалістів відділу дитячого служіння ЦХВЄУ, було озброїти дитячих служителів теоретичними та практичними знаннями і навичками для успішного проведення євангелізаційних проектів (таборів, спортивних та ігрових майданчиків) влітку 2014 року.

      Як відомо, нинішній рік Церквою було оголошено Роком сім’ї. Тому темі стосунків між дітьми і батьками, взаєминам у родині, було приділено особливу увагу. Співробітники відділу розробили програму «7Я», гасло якої: «Україна – це сім’я, а сім’я – це ти і я». У програму входить план і методи проведення Біблійних уроків, ігрових майданчиків і т.д. (детальніше ознайомитись з інформацією можна на сайті служіння )

     Учасники семінару одразу закріпляли отримані знання на практиці, тому після лекцій центр уваги переміщався на спортмайданчик, де слухачі відпрацьовували техніку змагань та ігор.

     «Досить багато людей зацікавились нашою програмою, і вони налаштовані втілити її на практиці, – розповідає відповідальна за розвиток служіння дитячої євангелізації Людмила Харкалюк. –  Ми молимося про те, щоб Бог допоміг, дав можливості здійснювати євангелізаційну працю серед дітей  в Україні. Дуже важливо, щоб в служінні дитячого благовістя активно приймала участь кожна помісна церква. Адже, як показує практика, дитяча євангелізація – це чудова можливість досягти Словом Божим через дітей також їхніх батьків». 

 

Попередня Сила в немощи
Наступна Відбулася звітно-виборна конференція Кримського об'єднання

Вам також може сподобатися

Відділ дитячого служіння

Дитячі євангелізаційні проекти – 2013 рік (фотозвіт)

Більш як 860 дітей і понад 300 батьків протягом цього літа стали учасниками дворових дитячих євангелізаційних таборів і спортивних майданчиків.

Відділ дитячого служіння

У Чернівцях відбулася міжобласна підліткова конференція

13-14 жовтня 2018 року  у церкві «Вефіль» м. Чернівці  відбулася

Відділ дитячого служіння

«Промінчик доброти»

 Церква ХВЄ м. Бурштина Івано-Франківської області провела християнський табір «Промінчик доброти»  із цікавою програмою мобільної клініки душі.