Листопад 15, 2012 0 708 Переглядів

Олександрійська церква відзначила своє 80-ліття

11 листопада 2012 року в церкві християн віри євангельської с. Олександрія, що на Рівненщині, відбулося декілька важливих подій: церква відзначала своє 80-ліття, а також День подяки. Коротко історію Олександрійської церкви озвучив її пастор А.Г. Яковець. Цікаво було подумки прослідкувати шлях завдовжки 80 років – з перших зібрань в убогій хатині на хуторі, де проводило богослужіння декілька сімей, до просторого будинку молитви, який тепер відвідує кілька сотень людей. Служитель згадував тяжкі роки життя церкви з гоніннями й арештами служителів. Тож коли до громади з вітальним словом зверталися представники місцевої влади, особливо хотілося дякувати Богові. Як же багато Він змінив у нашій країні!
Третьою важливою подією в церкві с. Олександрії, та й по всіх церквах християн віри євангельської України, став День молитви за сиріт. В олександрійських віруючих це свято особливе, оскільки багато хто з них  активно служать дітям-сиротам: і молитвою, матеріальною і моральною підтримкою, дехто взяв таких діток до своїх сімей – і тепер вони також служать Великому й Люблячому Богові!  Величезним благословенням для всієї церкви стали свідчення дітей, яких усиновили батьки-християни. Неможливо було слухати без сліз ці зворушливі історії зцілення маленьких сердець.
Заключне слово на святі виголосив старший єпископ  М.С. Паночко. Він зазначив, що церква повинна брати участь у житті маленьких знедолених сиріт. Було наголошено, що християни не можуть бути в житті нейтральними – обравши Христа, вони обрали святість.

Подяка Богові за такі благословенні зібрання, сповнені Слова Божого та благодатної присутності самого Господа.
      
    Ярослав Мудрий, пресс-центр РДС
   

 
   

Попередня Старший єпископ ЦХВЄУ зустрічався з Послом Ізраїлю
Наступна Час формування перлин

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Освітній ступінь бакалавра пасторського служіння отримали 50  випускників РДС

 12 грудня в Рівненській духовній семінарії відбувся випуск групи служителів,

Новини братерства

Лише 17% українців вважають релігійне виховання в сім’ї важливим

Чи може Церква в діалозі з державою опертися на підтримку суспільства? Таким було одне з ключових питань чергового засідання постійно діючого круглого столу «Релігія і влада в Україні: проблеми взаємовідносин», що пройшов 23 квітня 2013 року в Києві з ініціативи Центру Разумкова та Фонду Конрада Аденауера.

Відділ молодіжного служіння