Листопад 15, 2012 0 436 Переглядів

Олександрійська церква відзначила своє 80-ліття

11 листопада 2012 року в церкві християн віри євангельської с. Олександрія, що на Рівненщині, відбулося декілька важливих подій: церква відзначала своє 80-ліття, а також День подяки. Коротко історію Олександрійської церкви озвучив її пастор А.Г. Яковець. Цікаво було подумки прослідкувати шлях завдовжки 80 років – з перших зібрань в убогій хатині на хуторі, де проводило богослужіння декілька сімей, до просторого будинку молитви, який тепер відвідує кілька сотень людей. Служитель згадував тяжкі роки життя церкви з гоніннями й арештами служителів. Тож коли до громади з вітальним словом зверталися представники місцевої влади, особливо хотілося дякувати Богові. Як же багато Він змінив у нашій країні!
Третьою важливою подією в церкві с. Олександрії, та й по всіх церквах християн віри євангельської України, став День молитви за сиріт. В олександрійських віруючих це свято особливе, оскільки багато хто з них  активно служать дітям-сиротам: і молитвою, матеріальною і моральною підтримкою, дехто взяв таких діток до своїх сімей – і тепер вони також служать Великому й Люблячому Богові!  Величезним благословенням для всієї церкви стали свідчення дітей, яких усиновили батьки-християни. Неможливо було слухати без сліз ці зворушливі історії зцілення маленьких сердець.
Заключне слово на святі виголосив старший єпископ  М.С. Паночко. Він зазначив, що церква повинна брати участь у житті маленьких знедолених сиріт. Було наголошено, що християни не можуть бути в житті нейтральними – обравши Христа, вони обрали святість.

Подяка Богові за такі благословенні зібрання, сповнені Слова Божого та благодатної присутності самого Господа.
      
    Ярослав Мудрий, пресс-центр РДС
   

 
   

Попередня Старший єпископ ЦХВЄУ зустрічався з Послом Ізраїлю
Наступна Час формування перлин

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Міносвіти внесе зміни до навчальних планів з етики та предметів духовно-морального спрямування

  Завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк взяв участь у засіданні Громадської ради з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, що відбулося 2 квітня в Києві.

Новини братерства

У селі Хомутець, де на базі церкви ХВЄ працює проект «Школа життя», заняття відвідує більшість сільських школярів

При церкві працює клуб Суперкниги, проводяться уроки самостійності, англійської мови, творчості та комп’ютерної граматики, працює гурток гри на гітарі. 

Новини братерства

Євангельські християни зі штату Нью-Йорк зібрали медичну допомогу для українських бійців

Черговий контейнер з медичними засобами отримали пацієнти Дніпропетровського військового шпиталю. Там — необхідні речі для проведення операцій та реанімаційних заходів, розповідає РІСУ.