Жовтень 12, 2011 0 664 Переглядів

90-ліття п’ятидесятницького руху святкували у Києві

9 жовтня ввечері в приміщенні київської церкви «Філадельфія» відбулося святкове богослужіння в рамках відзначення 90-річчя пятидесятницького руху в Україні.
Зі словом привітання до присутніх звернувся пастор церкви «Сілоам»  Вознюк С.М.Кандидат історичних наук Мокієнко М.М. зробив історичний огляд зародження п’ятидесятницького руху в Україні, розповів про шляхи, якими п’ятидесятницька звістка потрапила на територію нашої країни та про роль у п’ятидесятницькому пробудженні в Україні І.Воронаєва.
Зі святом присутніх привітав особливий гість – старший пресвітер Центрального об’єднання церков ХВЄ Росії Рещиковець Назар Павлович. Він поділився власними спогадами пов’язаними з історією п’ятидесятницького руху на території країн СНД, зокрема про процес виходу пятидесятницьких церков з баптистського об’єднання та утворення власного в 80-х роках минулого століття.
На закінчення богослужіння старший єпископ церков християн віри євангельської України поділився словом проповіді. Співом служив зведений чоловічий хор церков ХВЄ Київської області.
Наступним приймає естафету святкування Дніпропетровськ 23 жовтня.

Попередня Після вироку
Наступна День Подяки за врожай святкували в Івано-Франківську

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Шведські п’ятидесятницькі церкви готові до подальшої співпраці з українськими партнерами

В суботу, 17 жовтня в п’ятидесятницькій церкві міста Карслборг (Швеція) відбулася чергова щорічна консультація церков, що співпрацюють з Україною. До церкви з’їхалися члени місійних рад п’ятидесятницьких церков з цілої країни…

Новини братерства

Нотатки з “Господнього Ковчегу” – церква у місті Ржищеві святкувала День подяки й річницю відкриття Дому молитви

Осінь залила землю теплими бурштиновими кольорами, краєвиди обабіч траси вбирають

Новини братерства

Євангельські церкви підсумували роботу за рік Реформації – репортаж з урочистого Форуму

3-4 листопада 2017 року, у Національному палаці «Україна», в Києві, відбулася фінальна подія року, що пройшов під знаком R500. Тема урочистого форуму – «Реформація: уроки історії та завдання на майбутнє».