Вересень 18, 2019 0 483 Переглядів

«Міністр МВС Арсен Аваков почув аргументи Ради Церков, розмова вийшла доволі конструктивна» – Анатолій Козачок

17 вересня Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних  Організацій мала зустріч із міністром внутрішніх справ  України Арсеном Аваковим.

Серед питань, які розглянули, окрім  забезпечення релігійного миру (недопущення провокацій та ворожнечі на релігійному ґрунті), йшлося про шляхи взаємодії у соціальній сфері. Зокрема, служителі церков говорили про необхідність забезпечити безперешкодне функціонування центрів реінтеграції та адаптації нарко- та алкозалежних осіб, що діють на базі церков.

«Ми говорили проте, що є необхідність запобігати будь-яким зловживанням з боку поліції, наприклад, при перевірках центрів реабілітації, – розповідає перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок. – Також підняли питання щодо «медичного канабісу» (простіше кажучи, марихуани), наголосивши на тому, що при прийнятті будь-яких законодавчих актів потрібні всебічні і ретельні консультації, щоб не допустити прийняття законодавства, яке б могло легалізувати наркотик не в суто медичних потребах, а зробити його доступним, так би мовити, для широкого вжитку», – підкреслює єпископ.

Директор департаменту соціального служіння УЦХВЄ Рустам Фатуллаєв поінформував також про капеланське служіння у поліції (воно тільки на початках) та у національній гвардії і ЗСУ (тут досвід  досить потужний). А також подарував символічний подарунок – кепку капелана.

Ще одне актуальне питання, яке члени Ради Церков підняли перед міністром МВС – включення до шкільної програми старших класів предмету «Правила дорожнього руху».

«Мова йшла також про те, щоб дозволити батькам, які мають особистий автомобіль, бути інструкторами для своїх дітей.  Екзамени на водіння вони здаватимуть на загальних підставах. Таким чином, закінчуючи загальноосвітню школу, випускники вже зможуть мати водійські права» – розповідає  Анатолій Козачок. За його словами під час  розмови з Арсеном Аваковим  було розглянуто цілу низку інших  актуальних питань Розмова вийшла доволі конструктивна.

Попередня Сотні дітей взяли участь у суботніх євангелізаціях «Fishers», організованих  одеською церквою «Віра, Надія, Любов»
Наступна Гості з різних куточків України приїхали до Пирятина, щоб привітати церкву із 25-ю річницею

Вам також може сподобатися