Січень 22, 2019 0 1573 Переглядів

Місія «Агапе» продовжує завойовувати дитячі серця для Бога

Міжнародна місія «Агапе» – одна з найпотужніших в Україні місій, яка працює з дітьми-сиротами. Рік, що минув для «Агапе» був досить насиченим і благословенним. На сьогодні місія несе служіння у 17 областях України та охоплює своєю працею 73 інтернати, де 6367 вихованців на 18263 біблійних уроках почули Добру звістку про Спасителя та отримали можливість доторкнутися до мудрості й цілющої сили Божого Слова.

«Церкви – наша опора. Служіння несуть понад 600 волонтерів з 74 церков України» – підкреслює     засновник  і президент місії Олександр Федорчук.

За його словами церкви працюють з випускниками інтернатів, залучаючи їх до участі в щотижневих молодіжних християнських клубах, а також забезпечують проживання 113 підлітків у 12 християнських адаптаційних центрах. За останній рік завдяки такій співпраці нове життя в Ісусі Христі почалася для 31 вихованця центрів.

Успішно продовжує свою діяльність  Біблійна школа «Агапе» для вчителів. У 2018-му пройшли навчання 22 студенти. Понад чотириста волонтерів місії провели 29 таборів для майже 2,5 тис дітей з інтернатів та училищ, а також для дітей із зони АТО.

Співробітники місії продовжують проект «Моя фотоісторія». У минулому році волонтери зробили фотографії для 1200 дітей з 11 інтернатів.

Продовжує розвиватися проект Наставництва, який передбачає співпрацю двох людей: дорослого і підлітка. Таке служіння необхідне й актуальне для старшокласників, які потребують настанов, допомоги та підтримки. Ключовий момент цього проекту – підготувати підлітка до самостійного життя та привести його до спасіння.

«Ми щиро віримо, що служіння дітям з інтернатів – це одне з найважливіших напрямків духовного виховання покоління, що підростає. Крім того – це заповідь Божа» – говорять служителі  місії «Агапе», які продовжують торувати шляхи до дитячих сердець та запрошують усіх небайдужих християн молитися за долю дітей та служителів місії.

Фото www.facebook.com/alex.fedorchukagape

Попередня У МОЗ розробляється положення про медичне капеланство в лікарнях
Наступна НОВИНИ САЙТУ: оновлено розділ відео «Збірки проповідей по авторах»

Вам також може сподобатися

Новини

Протестантські церкви закликали уряд скасувати дискримінаційні обмеження карантину вихідного дня

Про це йшлося на зустрічі керівників протестантських церков, яка відбулася

Новини

Сестринський відділ на Київщині започаткував Школу жіночого служіння

Сестринське служіння церков Київської області обрало за мету допомогти жінкам

Новини

6 запитань Всеукраїнської Ради Церков до кандидатів у депутати

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій просить усіх учасників парламентських