Січень 22, 2019 0 1011 Переглядів

Місія «Агапе» продовжує завойовувати дитячі серця для Бога

Міжнародна місія «Агапе» – одна з найпотужніших в Україні місій, яка працює з дітьми-сиротами. Рік, що минув для «Агапе» був досить насиченим і благословенним. На сьогодні місія несе служіння у 17 областях України та охоплює своєю працею 73 інтернати, де 6367 вихованців на 18263 біблійних уроках почули Добру звістку про Спасителя та отримали можливість доторкнутися до мудрості й цілющої сили Божого Слова.

«Церкви – наша опора. Служіння несуть понад 600 волонтерів з 74 церков України» – підкреслює     засновник  і президент місії Олександр Федорчук.

За його словами церкви працюють з випускниками інтернатів, залучаючи їх до участі в щотижневих молодіжних християнських клубах, а також забезпечують проживання 113 підлітків у 12 християнських адаптаційних центрах. За останній рік завдяки такій співпраці нове життя в Ісусі Христі почалася для 31 вихованця центрів.

Успішно продовжує свою діяльність  Біблійна школа «Агапе» для вчителів. У 2018-му пройшли навчання 22 студенти. Понад чотириста волонтерів місії провели 29 таборів для майже 2,5 тис дітей з інтернатів та училищ, а також для дітей із зони АТО.

Співробітники місії продовжують проект «Моя фотоісторія». У минулому році волонтери зробили фотографії для 1200 дітей з 11 інтернатів.

Продовжує розвиватися проект Наставництва, який передбачає співпрацю двох людей: дорослого і підлітка. Таке служіння необхідне й актуальне для старшокласників, які потребують настанов, допомоги та підтримки. Ключовий момент цього проекту – підготувати підлітка до самостійного життя та привести його до спасіння.

«Ми щиро віримо, що служіння дітям з інтернатів – це одне з найважливіших напрямків духовного виховання покоління, що підростає. Крім того – це заповідь Божа» – говорять служителі  місії «Агапе», які продовжують торувати шляхи до дитячих сердець та запрошують усіх небайдужих християн молитися за долю дітей та служителів місії.

Фото www.facebook.com/alex.fedorchukagape

Попередня У МОЗ розробляється положення про медичне капеланство в лікарнях
Наступна НОВИНИ САЙТУ: оновлено розділ відео «Збірки проповідей по авторах»

Вам також може сподобатися

Новини
Новини

День загальної молитви і посту за Україну. Онлан трансляція о 19.00, 25 березня

У зв’язку з проголошенням 25 березня 2020 року Днем загальної

Новини

В Острозі відбувся фестиваль-конкурс вчителів, що опікуються духовно-моральним вихованням школярів

29-30 березня у Національному університеті «Острозька академія», що на Рівненщині,