Травень 7, 2014 0 497 Переглядів

Відбулася звітно-виборна конференція Кримського об’єднання

    2-3 травня в Джанкої відбулася звітно-виборна конференція Кримського об’єднання, у якій взяли участь близько 70 делегатів з 18 церков Криму.

    На конференції також були присутні перший заступник старшого єпископа України єпископ Микола Петрович Синюк, і єпископ південного регіону України Олександр Іванович Бабійчук, якому довелось стояти цілу ніч у черзі на кордоні, щоб потрапити до Криму.

    2 травня служителі мали гарний час для духовного збудування та спілкування. Єпископи Микола Синюк і Олександр Бабійчук в одному дусі проповідували про те, як жити і служити в екстремальних, незвичних умовах. Порушена тема виявилася актуальною, особливо з огляду ситуацію, що склалася в Криму. Навіть, роз’їжджаючись з конференції, декому довелося полями об’їжджати затори на трасі, що виникли через протести кримських татар, незгодних з деякими діями нової влади Криму.

    Також брати мали можливість послужити на вечірніх служіннях в церквах м. Джанкоя та смт. Крагногвардійске .

    На другий день конференції після духовної години пройшла звітно-виборна частина конференції. Старший пресвітер Павло Федорук, його заступник Петро Ришко та відповідальні за відділи відзвітували за проведену роботу в 2013 році. За минулий рік об’єднання збільшилася ще на одну церкву, так що загальне число членів церкви в Криму становить майже 600 членів.

    На наступний термін служіння старшого пресвітера був одноголосно переобраний Павло Федорук. За клопотанням пресвітерського ради Кримського об’єднання та рішенням правління ЦХВЄУ Павло Васильович був рукопокладений в сан єпископа. Молитву благословення і посвячення звершили єпископи Микола Синюк і Олександр Бабійчук.

    Не дивлячись на переміни і деякі труднощі, брати залишаються на місцях, продовжують служіння, потребують братської, молитовної підтримки.

Попередня Семінар на тему: «7Я»
Наступна Християни, пийте з Божого джерела!

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Джордж Давидюк: «Як слухати голос Духа Святого. 10 передумов»

Під час денної сесії 11 жовтня на Міжнародному конгресі ХВЄ вчитель-євангеліст із США Джордж Давидюк провів семінар на тему: «Як слухати голос Духа Святого».

Новини братерства

Делегація Всеукраїнської Ради Церков відвідала музей Голокосту у Вашингтоні

Офіційні заходи делегації Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у США розпочались із відвідин Американського музею вшанування пам’яті жертв Голокосту, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Новини братерства

Навчання євангелістів Центрального регіону України проходило з постом і молитвою

Два дні, 23-24 грудня 2015р. на базі київської церкви «Філадельфія» тривало планове навчання євангелістів Центрального регіону. Зокрема були відповідальні за роботу благовістя у м. Києві…