Травень 7, 2014 0 382 Переглядів

Відбулася звітно-виборна конференція Кримського об’єднання

    2-3 травня в Джанкої відбулася звітно-виборна конференція Кримського об’єднання, у якій взяли участь близько 70 делегатів з 18 церков Криму.

    На конференції також були присутні перший заступник старшого єпископа України єпископ Микола Петрович Синюк, і єпископ південного регіону України Олександр Іванович Бабійчук, якому довелось стояти цілу ніч у черзі на кордоні, щоб потрапити до Криму.

    2 травня служителі мали гарний час для духовного збудування та спілкування. Єпископи Микола Синюк і Олександр Бабійчук в одному дусі проповідували про те, як жити і служити в екстремальних, незвичних умовах. Порушена тема виявилася актуальною, особливо з огляду ситуацію, що склалася в Криму. Навіть, роз’їжджаючись з конференції, декому довелося полями об’їжджати затори на трасі, що виникли через протести кримських татар, незгодних з деякими діями нової влади Криму.

    Також брати мали можливість послужити на вечірніх служіннях в церквах м. Джанкоя та смт. Крагногвардійске .

    На другий день конференції після духовної години пройшла звітно-виборна частина конференції. Старший пресвітер Павло Федорук, його заступник Петро Ришко та відповідальні за відділи відзвітували за проведену роботу в 2013 році. За минулий рік об’єднання збільшилася ще на одну церкву, так що загальне число членів церкви в Криму становить майже 600 членів.

    На наступний термін служіння старшого пресвітера був одноголосно переобраний Павло Федорук. За клопотанням пресвітерського ради Кримського об’єднання та рішенням правління ЦХВЄУ Павло Васильович був рукопокладений в сан єпископа. Молитву благословення і посвячення звершили єпископи Микола Синюк і Олександр Бабійчук.

    Не дивлячись на переміни і деякі труднощі, брати залишаються на місцях, продовжують служіння, потребують братської, молитовної підтримки.

Попередня Семінар на тему: «7Я»
Наступна Християни, пийте з Божого джерела!

Вам також може сподобатися

Новини братерства

ІІ Всеукраїнський форум сім’ї: Резолюція представила стратегію захисту родинних цінностей

   15 листопада у Києві відбувся ІІ Всеукраїнський форум сім’ї. У міському будинку вчителя зібралися представники українських церков, науковці, громадські та політичні діячі, щоб обговорити стратегію порятунку традиційної родини.

Новини братерства

Християни допомагають армії молитвою, продуктами і засобами захисту

«Який важкий!?» – дивуються ті, хто вперше тримає в руках бронежилет військового.  Члени церкви ХВЄ міста Волочиськ , що на Хмельниччині днями закупили три бронежилети 6-го ступеню захисту (вага понад 15 кг). Кожен обійшовся у 4 тис.400 грн. – сума немаленька, як для зібрання в якому трохи більше ста чоловік. Однак залишатися осторонь люди просто не можуть: «Це ж наші хлопці, – кажуть вони. – Та й те, чим можемо допомогти армії, тільки крапля в морі. Найбільша допомога – це молитва».

Новини братерства

Михайло Паночко: «Тарас Шевченко радів би сьогодні за українців» (ВІДЕО)

Під час урочистостей з нагоди з 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка, що пройшли 9 березня в Києві, з привітальним словом на Майдані Незалежності виступив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.