Жовтень 2, 2014 0 348 Переглядів

В Азербайджані буде створено Біблійне товариство

          Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко разом із головою ВСЦ ЄХБ Валерієм Антонюком та очільником Церкви АСД України Віктором Алексєєнком 1 жовтня 2014 р. відвідав м. Баку, Азербайджан.

          На прохання Обєднаних Біблійних Товариств глави українських церков зустрілися із представниками азербайджанських християнських церков і обговорили питання створення національного Біблійного товариства. УБТ є одним із кращих Біблійних товариств у Європі, тому саме воно покликане передати свій досвід роботи церквам в Азербайджані. 

Оскільки іслам є основною релігією в Азербайджані – за статистикою близько 99,2 % населення країни вважають себе мусульманами – християни тут у меншості. Саме тому представники місцевих церков, що належать до шести різних деномінацій після детального обговорення та дискусій з радістю ухвалили рішення про утворення Азербайджанського  Біблійного товариства. Мета його насамперед – це переклад Біблії на сучасну азербайджанську мову і на мови нацменшин країни та її публікація.

          Установча зустріч пройшла на базі центрального католицького храму у Баку.  Її учасники також постановили, що до наступної міжнародної наради має бути прописано статут АБТ та проведено певну роботу по реєстрації Товариства в державних органах.

       


Попередня Місіонери Луганщини очікують на можливість повернутися в область
Наступна Голова ВР Турчинов та Прем’єр Яценюк зустрілися з Всеукраїнською Радою Церков

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Києві відбудеться чергове засідання Виконавчого Комітету PEF

25-26 жовтня в Києві відбудеться чергове засідання Виконавчого Комітету П’ятидесятницької Європейської Співдружності (Pentecostal European Fellowship, далі PEF).

Новини братерства

Головний офіс ЦХВЄУ з ознайомчою метою відвідав пастор Марк Сломка зі США

У світлі останніх подій у світі значно зріс інтерес до нашої країни.  Старший єпископ  ЦХВЄУ Михайло Паночко за останній рік провів немало зустрічей з єпископами та пасторами Церков різних країн, зокрема США та Західної Європи

Новини братерства

Час активного благовістя – нотатки засідання Комітету УЦХВЄ

На засіданні Комітету, яке відбулося 18 липня 2018 р., у