Жовтень 2, 2014 0 396 Переглядів

В Азербайджані буде створено Біблійне товариство

          Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко разом із головою ВСЦ ЄХБ Валерієм Антонюком та очільником Церкви АСД України Віктором Алексєєнком 1 жовтня 2014 р. відвідав м. Баку, Азербайджан.

          На прохання Обєднаних Біблійних Товариств глави українських церков зустрілися із представниками азербайджанських християнських церков і обговорили питання створення національного Біблійного товариства. УБТ є одним із кращих Біблійних товариств у Європі, тому саме воно покликане передати свій досвід роботи церквам в Азербайджані. 

Оскільки іслам є основною релігією в Азербайджані – за статистикою близько 99,2 % населення країни вважають себе мусульманами – християни тут у меншості. Саме тому представники місцевих церков, що належать до шести різних деномінацій після детального обговорення та дискусій з радістю ухвалили рішення про утворення Азербайджанського  Біблійного товариства. Мета його насамперед – це переклад Біблії на сучасну азербайджанську мову і на мови нацменшин країни та її публікація.

          Установча зустріч пройшла на базі центрального католицького храму у Баку.  Її учасники також постановили, що до наступної міжнародної наради має бути прописано статут АБТ та проведено певну роботу по реєстрації Товариства в державних органах.

       


Попередня Місіонери Луганщини очікують на можливість повернутися в область
Наступна Голова ВР Турчинов та Прем’єр Яценюк зустрілися з Всеукраїнською Радою Церков

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Заява учасників ІІ Світового конгресу християн віри євангельської (6-9 жовтня 2016р., м. Львів, Україна)

Ми, священнослужителі п’ятидесятницьких церков з 20 країн Євразії, Північної та Південної Америки, учасники Світового конгресу звертаємося до всіх п’ятидесятників світу з наступним…

Новини братерства

Християни Польщі проведуть на Волині служіння примирення

Ідея організувати масштабне міжконфесійне свято примирення на Волинській землі прозвучала під час пасторської конференції церков ХВЄ Польщі, що відбулася 6-8 червня у мальовничій місцевості Замость неподалік від Варшави. Спеціальним гостем конференції був старший єпископ ЦХВЄУ Михайло  Паночко.

Новини братерства

Випробовуй діло своє. XVIII конференція місії «Голос надії»

18 липня 2012 року Християнська місія “Голос надії” зібрала своїх місіонерів на щорічну конференцію, яка проходила в мальовничому місці поряд з Олександрією, що на Рівненщині. В роботі конференції взяло участь близько 400 делегатів, які протягом трьох днів спільно навчалися, молилися та ділилися досвідом.