Січень 18, 2016 0 997 Переглядів

У Барселоні відкрито нову місіонерську церкву ХВЄ

     До нас надійшло повідомлення проте, що в Іспанії у м. Барселона українськими місіонерами було започатковано служіння нової церкви ХВЄ. У цьому місті, що лежить на узбережжі Середземного моря, працює багато українських заробітчан, серед яких є віруючі, а є люди, які конче потребують Бога та проповіді Євангелія.

     Пастором-місіонером у новій церкві служить Володимир Редич, котрий разом із дружиною Наталею переїхав сюди із Мадрида. До переїзду в Барселону, що є центром Каталонії, Володимир був служителем мадридської церкви ХВЄ, де пастором служить Ярослав Демко.

     «Це вже сьома церква, яка відкривається в Іспанії нашими місіонерами, – коментує  старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. – Є зібрання у Мадриді, Малазі, Севільї, Марбельї, Торрев’єсі, Валенсії, а ось тепер і в Барселоні. Також діє домашня група у місті Сан-Себастьян, що знаходиться на північ від Мадриду, ближче до кордону із Францією».

Попередня Удвічі більший молитовний будинок побудували та посвятили у селі Воронки, що на Рівненщині
Наступна Випуск місіонерської школи «Ковчег Спасіння» (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Унікальна історія багатодітної сім’ї Володимира Савочки: як діють Божі благословення у поколіннях

Коли відвідуєш церкву ХВЄ у смт. Степань, одразу впадає в око велика кількість дітей та молоді. Активне життя християнських сімей позитивно впливає на благополуччя селища

Новини братерства

Євангельські Церкви проголосили моральні орієнтири для суспільства

Рада Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ) сформувала на основі Біблії перелік моральних орієнтирів, що стосуються особистості, сім’ї та суспільства, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Про це йдеться у Декларації про захист моральних і сімейних цінностей, ухваленій 27 вересня 2012 року керівниками дев’яти Церков на засіданні РЄПЦУ.

Новини братерства

Давайте проведемо цей конгрес з вірністю та радістю: Оргкомітет ІІ Світового конгресу ХВЄ у Львові

  21 квітня у Львові відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та проведення ІІ Світового Конгресу Християн Віри Євангельської, що запланований на 6-9 жовтня 2016 року, і відбудеться у церкві «Голгофа» (вул. Скрипника 2а, Львів, Україна).