Січень 18, 2016 0 696 Переглядів

У Барселоні відкрито нову місіонерську церкву ХВЄ

     До нас надійшло повідомлення проте, що в Іспанії у м. Барселона українськими місіонерами було започатковано служіння нової церкви ХВЄ. У цьому місті, що лежить на узбережжі Середземного моря, працює багато українських заробітчан, серед яких є віруючі, а є люди, які конче потребують Бога та проповіді Євангелія.

     Пастором-місіонером у новій церкві служить Володимир Редич, котрий разом із дружиною Наталею переїхав сюди із Мадрида. До переїзду в Барселону, що є центром Каталонії, Володимир був служителем мадридської церкви ХВЄ, де пастором служить Ярослав Демко.

     «Це вже сьома церква, яка відкривається в Іспанії нашими місіонерами, – коментує  старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. – Є зібрання у Мадриді, Малазі, Севільї, Марбельї, Торрев’єсі, Валенсії, а ось тепер і в Барселоні. Також діє домашня група у місті Сан-Себастьян, що знаходиться на північ від Мадриду, ближче до кордону із Францією».

Попередня Удвічі більший молитовний будинок побудували та посвятили у селі Воронки, що на Рівненщині
Наступна Випуск місіонерської школи «Ковчег Спасіння» (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко звернувся до Глави УПЦ Онуфрія з проханням щодо звільнення заручників

17 листопада 2016 р. старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко звернувся до Глави УПЦ (МП) митрополита Онуфрія (Березовського) з проханням задіяти авторитет і вплив православної церкви…

Новини братерства

Святкування 20 річчя Коростенського біблійного коледжу

29 травня 2011 р. в м. Коростень, в молитовному будинку церкви ХВЄ святкували особливе свято – двадцятиріччя Коростенського Біблійного коледжу, першого в колишньому СРСР стаціонарного біблійного навчального закладу серед протестантських церков в посткомуністичні часи.

Новини братерства

Звернення Церков і релігійних організацій до українського народу

 Шановні співгромадяни!

     Будучи невід’ємною частиною українського суспільства та відчуваючи духовний обов’язок і громадянську відповідальність, вважаємо за необхідне звернутися до вас з приводу європейської інтеграції України та поділитися деякими своїми міркуваннями.