Серпень 31, 2011 0 1027 Переглядів

20-річчя церкви ХВЄ у Баштанці

Саме в 1991 році була проведена перша євангелізація в цьому місті. В серпні 1991 року було проведене перше святе водне хрещення і тієї осені почали проводити богослужіння в приватному будинку. З 1992 року молода церква почала збиратись в орендованому Будинку Культури і паралельно будувати молитовний будинок, який був освячений в 1999 році. На сьогоднішній день церква нараховує 130 членів.

Серед різних видів служінь особливу увагу приділяється підростаючому поколінню. Для них проводиться різні форми служіння на базі церкви, в навчальних закладах, лікарні, інтернаті, а також в різних селах району. На базі існуючого молитовного будинку будується благодійний центр, який надаватиме більше можливостей для розширення соціальних служінь, а також притулку для дітей.

Серед почесних гостей які вітали помісну церкву були присутні також заступник старшого єпископа по південному регіону України О.І. Бабійчук, заступники старшого пресвітера церков ХВЄ в Миколаївській області С.Д. Фалій  та  А.С. Зганяйко,  пастор церкви ХВЄ в м.Первомайськ А.Б. Свирдан, пастор церкви смт.Казанка О.П. Подгородний, служителі сільських церков Баштанського району. З вітальним словом до громади церкви звернувся і голова Баштанської райдержадміністрації Рубський Іван Васильович.
Помісна церква «Жива вода» разом з гостями дякувала Господу за пройдений 20 річний шлях і просила Божого благословення на майбутнє, «щоб бути світлом і сіллю для оточуючих, щоб коли  вони побачать наші добрі діла, то прославили Отця нашого, що на небі». (Матфія 5:16)

Попередня В Одесі відсвяткували 90-річчя п’ятидесятницького руху в Україні
Наступна Український слід у Центрі Азії

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Поїздка на Волинь – Голоби, Цміни

    13 листопада старший єпископ Михайло Паночко відвідав церкву ХВЄ в смт. Голоби Волинської області, де місцева громада відзначала свій 15-річний ювілей. Святкували на День подяки за врожай.

Новини регіонів

Відбулася річна звітна конференція Вінницького обласного об’єднання ЦХВЄУ

18 лютого 2012 року у Вінницькому обласному об’єднанні церков християн віри євангельської відбулася річна звітна конференція. У ній взяли участь 46 служителів з церков області, а також старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко і його заступник по західному регіону Віктор Боришкевич.

Новини

На Тернопільщині з’явилося нове євангелізаційне видання

Так історично склалося, що саме з Тернопільської області України вийшли