Березень 20, 2019 0 745 Переглядів

«Що заважає людині бути лагідною» – тема Духовного ранку в РДА міста Березного

19 березня у стінах Березнівської райдержадміністрації (Рівненська область) відбулася важлива духовні подія – черговий Духовний ранок, за участю представників місцевої влади та священнослужителів різних церков м. Березного. На цю подію завітав  старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко зі своїм першим заступником Анатолієм Козачком.

Присутні міркували на тему блаженств, за основу було взято читання Євангелії Матвія, 5 розділ. Зустріч у форматі Духовного ранку розпочалася із вітального слова голови Березнівської райдержадміністрації Віталія Люшина, який зазначив, що аудиторія охочих поміркувати над Словом Божим розширюється.

Звертаючись до присутніх, Михайло Паночко поінформував, що Національний молитовний сніданок в Україні вже проведено всьоме. Участь у ньому взяли 700 гостей з 15 країн: «Ми збираємось, щоб читати Біблію, щоб краще розуміти один одного», – пояснив єпископ.

Учасники молитовного ранку активно обговорили головну тему та ділилися думками з приводу того, що заважає бути людині лагідною, у чому полягає основний сенс лагідності. Звучали думки, що сьогодні у світі модно бути пробивним, напористим, зухвалим та аж ніяк не лагідним. Цитуючи Слово Боже, присутні ще раз нагадали, що ніхто не родиться тихим та лагідним. Щоб бути лагідною, людині потрібно працювати над собою та твердо стояти на засадах Слова Божого, а також навчатися від Христа.

Наприкінці Михайло Степанович звершив молитву за місцеву владу, подякувавши усім присутнім за проведення та організацію духовних ранків.

Олександр Третяк, Олександр Геніш

Попередня У серці міста Березного з’явиться християнський соціальний центр
Наступна Щаслива жінка – здорова жінка: про те, як залишатись такою сестрам розповіла акушер-гінеколог Анна Савочкіна (ФОТО)

Вам також може сподобатися

Новини

«Його голос пробивався через «залізну  завісу», щоб надихати братів по вірі», – Михайло Паночко надіслав співчуття родині Біллі Грема 

 «Від імені Української Церкви Християн Віри Євангельської висловлюємо щире співчуття з приводу відходу у Вічність …

Місіонерський відділ

Свідчення місіонерки з Дніпропетровщини Марії Мокієнко про служіння на Шрі-Ланці

Кілька років тому мені випала нагода побувати у країні під

Новини

Шведська газета «Світ сьогодні» опублікувала фоторепортаж про  Святе водне хрещення у Києві

25 липня у відомій шведській газеті «Світ сьогодні» вийшов першополосний