Грудень 4, 2019 0 688 Переглядів

Юрій Веремій: «За останній рік кількість вірян у церквах УЦХВЄ в країнах Європи зросла майже вдвічі»

29 листопада 2019 р. у Німеччині, на базі Берлінської церкви ХВЄ по вул. Шпрінґборнштрасе, 248А, де пастором служить Леонід Козаріз, відбулося робоче засідання Комітету служителів УЦХВЄ в Західній Європі.

Як розповів координатор служіння єпископ Юрій Веремій, учасники засідання підсумували результати праці за рік. За даними, які були озвучені пасторами, кількість членів «українських» церков в Європі зросла майже у два рази.

«У багатьох містах Європи відкрилися нові церкви, започатковано нові домашні групи, – говорить  Юрій Костянтинович. –  Отже є потреба у кваліфікованих посвячених служителях, котрі мають страх Божий, розуміють та люблять братерство. А також можуть говорити добрі, христоцентричні і богонатхненні проповіді, співати, грати, тобто вести прославлення».

Засідання відбулося в дружній робочій атмосфері. Служителі  запланували дати засідань Комітету на 2020 рік.

«Дякуємо усім церквам, місіям, братам та сестрам, які активно підтримують це служіння духовно і матеріально. Адже у Європі праця непроста – брати і сестри стикаються з духовними, сімейними і матеріальними труднощами. Підтримаємо їх молитовно!» – закликає Юрій Веремій.

***

3 грудня на базі цієї ж Берлінської церкви відбулося робоче засідання Комітету служителів Європи, Великої Британії та ОАЕ, на яке прибули єпископи, пастори та керівники великих світових місій.

У більш ширшому колі служителі підсумували роботу  Першого форуму євангельських служителів згаданих країн, що пройшов 25-26 жовтня 2019 р. в м. Нідда в Німеччині.

Домовились про  створення спільної базу даних церков, розташованих у різних містах Європи. У цій базі можна буде знайти інформацію про діяльність «фальшивих лукавих діячів», про міграцію членів церкви з одного місця у інше та про тих, хто перебуває на дисциплінуванні. Також ця база стане платформою для обміну досвідом та різноманітними ресурсами людськими, духовними і матеріальними.

Учасники засідання накреслили план служіння на майбутнє, спланували зустрічі Комітету у 2020 та 2021 роках.

Попередня Полтавську молодь навчали інтернет-благовістю
Наступна У Брюсселі в українській церкві «Гора Сіон» відбулося водне хрещення та рукопокладення служителів

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння
Новини братерства

В Луцьку відбулася ХХІІІ Звітна конференція служителів Волинського об’єднання церков ХВЄП

28 січня 2012 року в Луцьку відбулася ХХІІІ Звітна конференція служителів Волинського об’єднання церков ХВЄП під гаслом: «Отож, уважайте, щоб поводитися обережно… як мудрі» (Еф.5:15). 225 делегатів з’їзду, серед яких були пресвітери з усіх районів області, прийняв дім молитви Церкви Христа Спасителя.

Новини братерства

Більше тисячі молодих людей в Чернівцях говорили про цінність служіння Богу

25 лютого у м. Чернівцях (дім молитви церкви «Вефіль») відбулася обласна молодіжна конференція.