Грудень 4, 2019 0 940 Переглядів

Юрій Веремій: «За останній рік кількість вірян у церквах УЦХВЄ в країнах Європи зросла майже вдвічі»

29 листопада 2019 р. у Німеччині, на базі Берлінської церкви ХВЄ по вул. Шпрінґборнштрасе, 248А, де пастором служить Леонід Козаріз, відбулося робоче засідання Комітету служителів УЦХВЄ в Західній Європі.

Як розповів координатор служіння єпископ Юрій Веремій, учасники засідання підсумували результати праці за рік. За даними, які були озвучені пасторами, кількість членів «українських» церков в Європі зросла майже у два рази.

«У багатьох містах Європи відкрилися нові церкви, започатковано нові домашні групи, – говорить  Юрій Костянтинович. –  Отже є потреба у кваліфікованих посвячених служителях, котрі мають страх Божий, розуміють та люблять братерство. А також можуть говорити добрі, христоцентричні і богонатхненні проповіді, співати, грати, тобто вести прославлення».

Засідання відбулося в дружній робочій атмосфері. Служителі  запланували дати засідань Комітету на 2020 рік.

«Дякуємо усім церквам, місіям, братам та сестрам, які активно підтримують це служіння духовно і матеріально. Адже у Європі праця непроста – брати і сестри стикаються з духовними, сімейними і матеріальними труднощами. Підтримаємо їх молитовно!» – закликає Юрій Веремій.

***

3 грудня на базі цієї ж Берлінської церкви відбулося робоче засідання Комітету служителів Європи, Великої Британії та ОАЕ, на яке прибули єпископи, пастори та керівники великих світових місій.

У більш ширшому колі служителі підсумували роботу  Першого форуму євангельських служителів згаданих країн, що пройшов 25-26 жовтня 2019 р. в м. Нідда в Німеччині.

Домовились про  створення спільної базу даних церков, розташованих у різних містах Європи. У цій базі можна буде знайти інформацію про діяльність «фальшивих лукавих діячів», про міграцію членів церкви з одного місця у інше та про тих, хто перебуває на дисциплінуванні. Також ця база стане платформою для обміну досвідом та різноманітними ресурсами людськими, духовними і матеріальними.

Учасники засідання накреслили план служіння на майбутнє, спланували зустрічі Комітету у 2020 та 2021 роках.

Попередня Полтавську молодь навчали інтернет-благовістю
Наступна У Брюсселі в українській церкві «Гора Сіон» відбулося водне хрещення та рукопокладення служителів

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рішення Молитовного віче: на Майдані християни молитимуться щонеділі до виборів президента (ФОТО-ВІДЕО)

  16 березня 2014 дощ та вітер не завадив тисячам християн зібратися на головній площі країни для того, щоб разом молитися за мир, єдність, цілісність та суверенітет України.

Новини братерства

Международный конгресс Христиан Веры Евангельской открыт!

ЛЬВОВ, 10 октября 2013 г.  Торжественное открытие Конгресса началось с теплых слов приветствия к братству пятидесятников из разных стран.  Старший епископ ЦХВЕУ Михаил Паночко пожелал, чтобы Господь за время этого конгресса коснулся каждого жаждущего сердца.

Новини братерства

На запрошення громади ОЦХВЄ Михайло Паночко служив у Коростишеві Житомирської області

   Сто кілометрів на захід від столиці трасою Київ-Чоп – і ми в Коростишеві. Це невелике місто, розташоване на мальовничих берегах річки Тетерів, раніше було шахтарським, а за часів незалежності України стало каменярським (сьогодні тут здебільшого займаються обробітком гранітів).