Грудень 5, 2014 0 2330 Переглядів

Будете у Берліні, завітайтe до української церкви

     Церкви ХВЄ, якi належать до нашого братерства, є у різних великих містах Західної Європи. Одна з них, вже три роки діє у Берліні. 16 листопада 2014 року там відбулося рукопокладення старшого  пресвітера Леоніда Козаріза.

     Молитву з рукопокладенням здійснив заступник старшого єпископа ЦХВЄУ,  єпископ Юрій Веремій, який спеціально поїхав до Німеччини за дорученням Правління нашого братерства. Водночас, Василя Козаріза та Степана Кізиму було обрано на дияконське служіння, з попереднім випробувальним терміном.

     Щонеділі богослужіння у Берліні відвідують понад двадцять чоловік. Українські емігранти та заробітчани, а також вихідці з Росії, Білорусі, інших пострадянських країн. Віруючі провoдять євангелізації та запрошують новоприбулих християн віри євангельської відвідати зібрання. Таким чином церква поволі росте.

     За словами Юрія Веремія, нині українська церква ХВЄ у Берліні орендує приміщення на базі Дому молитви менонітів, однак у планах є придбати власне приміщення.

     «Ми віримо, що Бог благословить їхню працю і служіння, і що в майбутньому наша церква в Берліні буде мати хороший Дім молитви, – ділиться Юрій Костянтинович. – Браття мені показали приміщення (дуже гарне, до речі), яке вони хочуть придбати. Зараз це справа коштів і часу».

     А поки що ті, хто збирається їхати  у Берлін, або інші міста Європи, можуть завітати на богослужіння  у цьому місті у неділю об 11:00 годині за адресою: SpringbornstaBe 248A,12487 Berlin. Контактний телефон пресвітера: +49-176-48-29-84-41(42)  Або пишіть на адресу: LeonidKozariz@Hotmail.de.

     ***

З 28 вересня по 5 жовтня 2014 р. єпископ Юрій Веремій мав іще одну робочу поїздку до країн Західної Європи.  Разом із завідувачем відділу благовістя Олександром Попчуком та служителем Ярославом  Слюсарем він мав можливість служити у церквах Німеччини та Франції. А саме – у вищезгаданій українській церкві у Берліні (Німеччина) та в українській церкві у Парижі (Франція), яка проводить служіння на базі християнського центру Evidence (пастор Франсуа Форшлє). Під дахом цього інтернаціонального євангельського центру проводять свої служіння  п’ятидесятники та баптисти з Франції, України, Румунії, Кореї, Іспанії… є навіть з Мадагаскару. Українські пастори послужили словом у кожному з цих зібрань, проводячи семінари на теми: «Про сповнення Духом Святим», «Про використання дарів Духа Святого» та ін. Під час служінь люди виходили на покаяння, молилися за зцілення, за духовну працю. Це був благословенний час, який Господь подарував  для спілкування в єдності як служителям, так і вірянам наших церков закордоном.

Попередня Святкове служіння у смт. Малинську
Наступна Пастор Віталій Яцюк: «Ми завезли допомогу на блокпост, а наступного дня його обстріляли з «Градів». Хлопці, яким ми свідчили, загинули...»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Україні відбудеться наймасштабніший в історії конгрес Християн Віри Євангельської

Як планується, участь у конгресі візьмуть понад 2 тисячі єпископів, керівників національних об’єднань та пасторів  слов’янських церков з різних країн світу.

Новини братерства

Конференція соціального служіння: «Продовжуй рости, попри тиск обставин»

     21 листопада 2013 року у Києві зібралися люди з різних куточків України, щоб взяти участь у річній звітній конференції  відділу соціального служіння ЦХВЄУ. Капелани, директори центрів реабілітації, керівники інших  напрямків соціальної роботи…

Новини братерства

Видано посібник для служителів церкви, які трудяться в місцях ув’язнення

         Поняття «тюремний капелан» для України поки що нове. Не дивно, що будь-яких видань на цю тему – одиниці, це вже не кажучи про методичні рекомендації, які будуть у нагоді для служителів різних конфесій.