Листопад 5, 2019 1 243 Переглядів

У Полтаві провели четверту Біблійну школу для підлітків

Під час осінніх шкільних канікул, з 30 жовтня по 1 листопада, до Полтави з’їхалися підлітки з церков області для участі у триденній Біблійній Школі.  Метою заходу, що відбувся на базі церкви «Нове життя», є духовне зростання покоління, що підростає.

Першого дня підліткам викладав пастор-євангеліст із Пирятина Володимир Бобик, він говорив про унікальність християнства та привілей бути християнином. Також поділився враженнями про поїздку до Південної Кореї. Особливо цікаво присутнім було слухати про велелюдні зібрання, а також унікальні приміщення корейських церков.

На другий день в аудиторії так само панувала чудова атмосфера. Після ранкової молитви та сніданку, підліткам служило подружжя Степанюків Олександр та Світлана, а також Сергій Ярус. Говорили про важливість молитви та особистих взаємин із Богом, про різні духовні прояви у церкві.

Після навчанням мали особливу молитву, Господь через пророчий дар наставляв та надихав жити по слову Божому. Серед тих, хто сьогодні приїздить на навчання до Біблійної школи, завтра встануть нові служителі.  Комусь потрібно не боятися, а декому необхідно особливе запевнення у Божій любові. Підлітки відчули дію Духа Божого, їх серця розчулилися Божою турботою.  По завершенню загальної молитви близько десяти підлітків виявили бажання покаятися перед Богом і служити Йому.

За результатами опитування, яке проводилося після завершення заходу, більшість учасників запевнили, що цей час молитви став для них пам’ятним на все життя.

На третій день у школі викладав пастор Валентин Ярошенко із Сумщини. Він говорив про наш вибір та його наслідки, про те, як боротися із лінню, як подолати страх, щоб досягнути своєї мрії. Підлітки із задоволенням слухали, адже саме в такому напрямі вони часто мають боротьбу.

Кожного дня у програмі, окрім навчання, було місце для культурних і розважальних заходів. Квест, ігри на побудову команди, вікторина на краще знання Біблії, конкурси. Вечорами спілкувалися та ближче знайомилися у великому дружньому колі.

Під час закриття школи можна було спостерігати зворушливу картину: хлопці та дівчата, які приїхали до Полтави із 10 різних населених пунктів, раділи, що провели канікули серед християн, познайомилися із новими друзями та не хотіли розлучатися.

Іван із міста Решетилівки свідчив, що колись його тато навчався у Полтаві, і він також мріяв поїхати на навчання, однак не сподівався, що його мрія так скоро здійсниться: «Найбільше, що мені сподобалося це – навчання! Ігри також дуже сподобалися, але навчання більше. Я, взагалі люблю довгі проповіді» – говорить Ваня, якому 12 років.

Старший пресвітер Михайло Роман, вручаючи пам’ятні сертифікати про участь в школі бажав дітям, щоб отримані знання застосовували у повсякденному житті.

Дякуємо Богу за можливість провести ось уже четверту Біблійну школу для підлітків Полтавщини. Зазвичай таке навчання проводиться двічі на рік, під час осінніх та весняних канікул. Кожного разу є добрі відгуки як від учнів, так і від їхніх батьків, служителів. І це надихає проводити школу знову і знову. Також усвідомлення того факту, що підлітковий період є переломним моментом хочеться зробити все можливе, щоб молодь робила правильний вибір.

Вадим КОРОЛЬЧУК, керівник молодіжного служіння  УЦХВЄ у Полтавській обл.

 

Попередня На першій всеукраїнській конференції вчителів-християн оголосили про створення Асоціації педагогів УЦХВЄ
Наступна Вчителі недільних шкіл на конференції в Підгайцях шукали відповідь на питання «Як зберегти покоління»  

Вам також може сподобатися

Новини братерства

“Проповедуй слово, исполняй служение твое”

“Проповедуй слово, исполняй служение твое”  – под таким девизом с 16 по 18 августа 2012 года проходила XIX конференция детских служителей церквей ХВЕ СНГ. В этот раз гостей принимала церковь “Благодать” в г. Минск, Беларусь.

Історія цервки

Павло Цвор: «Якщо хочете, щоб Бог благословив у чомусь, почніть щось робити у цьому напрямку»

Восени місто Миргород на Полтавщині відвідав єпископ Павло Цвор. Уродженець

Новини братерства

У Джанкої відбулася конференція Кримських служителів ЦХВЄУ

22 листопада 2014р. у м. Джанкої відбулася конференція служителів Кримських церков. Брати і сестри зібралися для молитви та спілкування, аби підкріпитися Словом Божим .