Січень 12, 2018 2 1021 Переглядів

БІБЛІЯ ВІДКРИЄТЬСЯ ТИМ, ХТО ВІДКРИВ СВОЄ СЕРЦЕ ІСУСУ ХРИСТУ!

Погоджуватися з тим, що все, що написано в Біблії – чиста правда, ще не означає жити згідно з цією правдою. Так само: якщо хтось називає себе християнином, але таким, по суті, не є, тому що живе так, як йому заманеться, не приміряючи своє життя, свої вчинки зі Словом Божим. Біблію часто називають Словом Божим, але чи так це в буквальному смислі? Правильніше сказати, що Біблія містить Слово Боже, в ній записано Слово Боже, вказівки, Заповіді Божі, звернені до людей. Деякі християни беруть буквально всі вказівки з Біблії, як буквену інструкцію до виконання…

Варто відразу зауважити, що причина, по якій фарисеї не прийняли Христа (як Месію, про Якого оповідають пророки в Священному Писанні), в тому, що вони шукали в Писанні інструкції і букву, а не Особистість. На що Христос їм чітко вказав: «Дослідіть-но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене!» (Євангеліє від Іоанна, 5:39).

Ми підійшли до головної відповіді на головне питання християнства, до того, ЩО (точніше – ХТО) є центром усього християнства – це особа Ісуса Христа. ХРИСТОС – ЦЕНТР ХРИСТИЯНСТВА! І саме Христос є втілене Слово Боже. Заповіді Ісуса Христа записані апостолами в Новому Завіті (зокрема в чотирьох Євангеліях). Тому що багато християн беруть якусь окрему цитату з Писання (Старого Завіту) і подають її як заповідь для негайного виконання церквою. Вказівки Бога ізраїльтянам, які були дані через Мойсея, не варто буквально змішувати з вказівками Ісуса Христа Своїм учням (сучасною мовою – християнам).

В Євангелії від Іоанна прямо сказано, що Слово було Бог (Ін. 1: 1). І це Слово – Ісус Христос. Тобто Ісус Христос – це Слово Боже! Без розуміння і прийняття цієї абсолютної істини, неможливо зрозуміти й прийняти Біблію. СЛОВО БОЖЕ – ЦЕ ОСОБИСТІСТЬ, А НЕ БУКВА! Бог бажає познайомити нас з Особистістю, а не з інструкціями. Але у багатьох людей (християн також) є одна проблема: вони звикли більше отримувати чіткі інструкції по пунктах, ніж скрупульозно пізнавати Особистість. Для цього ж треба самому думати, досліджувати, докладаючи значних зусиль, а так – нічого не треба робити, тільки приймай на віру те, що тобі скаже священик в церкві. Тому зараз багато християн, які прагнуть виконувати інструкції, але серед них не так багато тих, хто особисто і близько знає Особистість Того, Хто дав ці інструкції.

Без розуміння Христа, як центральної теми священного писання (тобто Біблії), неможливо правильне тлумачення Біблії! Інакше можна прийти до єретичних тверджень, і зараз, до речі, багато тих, хто й Біблію цитують, але, по суті, далекі від розуміння Божої Істини. Розуміння Істини залежить від того, чи знаємо ми особисто Ісуса Христа, як Слово Боже, як Свого Спасителя. Не народжена згори людина (як про це говорить Христос в діалозі з фарисеєм Никодимом – Єв. від Іоанна, 3 розділ) не може взяти на себе право правильно інтерпретувати Біблію. Не відроджений згори (від Духа Божого) християнин піде шляхом інструкцій, тупого виконання букви закону, і буде в підсумку проповідувати єресь. Неприйняття особистості Ісуса Христа, як божественної особи, рівній з Отцем, веде до неправильного тлумачення Біблії. Іншими словами: відроджена згори людина має новозавітне серце, і, досліджуючи Новий Завіт (і Старий), неухильно прийде до Ісуса Христа, до утвердження особистої віри в Нього.

На жаль, і сьогодні не кожен християнин розуміє різницю між Старим і Новим Заповітами. Деякі вважають, що Старий Завіт – це буква, а Новий – це дух. Але це не зовсім так. Якщо ви читаєте Біблію без Христа, бачачи в ній тільки інструкції, то ваше серце стає старозавітним, навіть якщо ви будете намагатися тлумачити Новий Заповіт. Потрібно бути веденим Духом Святим, щоб не заблукати в догматах Святого Письма. Ви думаєте, що живете за духом, тільки тому, що іноді цитуєте Новий Завіт? Якщо серце старозавітне, то, що Новий, що Старий Завіт – все це просто буква. Християнин, який не відроджений згори, не ведений Духом Божим, та ще й обтяжений нерозкаяними (таємними) гріхами, не може правильно витлумачити і розуміти глибину Слова Божого, він не зрозуміє серце Ісуса Христа.

Дух Святий – це компас (путівник) по карті життя – Біблії. До кого ж веде цей «компас»? До Христа! А куди веде Христос? У вічне життя, в блаженне Царство Отця. Хай допоможе тобі Бог в усьому, дорогий християнине, не заблукати, а мати в земних мандрах завжди правильний курс і напрямок – тільки вгору, тільки в Небеса, туди, де воскреслий і прославлений Ісус Христос.

Геннадій Андросов

Попередня ДФС автоматично перенесе неприбуткові релігійні організації до нового Реєстру      
Наступна Набули чинності законодавчі зміни, спрямовані на протидію домашньому насильству

Вам також може сподобатися

Жива надія

БАГАЧКА ФЕСТ 2019, ХРИСТОС ПОНАД УСЕ!

З 29 липня по 3 серпня 2019 р. біля містечка

Жива надія

ДБАЙТЕ ПРО ЛЮБОВ!

До чого, насамперед, важливо прагнути (досягати) християнинові? Святе Письмо дає

Жива надія

Ти маєш успіх? Обов’язково матимеш заздрісників!

Той, хто схильний до заздрості, поспівчувати горю ближнього ще якось зможе, а от щиро порадіти з братом, який має радість, ніколи не зможе.