Листопад 11, 2020 0 230 Переглядів

Вийшов друком черговий, третій номер журналу «Благовісник»

Вийшов друком черговий, третій номер журналу «Благовісник». Тема цього випуску: «Віра, що змінює світ».

У тематичній підбірці можна ознайомитися з матеріалами, які розповідають про те, як віра окремих християн та діяльність Церкви вплинула на історію суспільства, розвиток освіти, науки, мистецтва. Зокрема це статті «Біблія і цивілізація» Джеймса Кеннеді та Джеррі Ньюкомба, «Американська християнська революція і конституція», «Христос у світовій історії». У рубриці «Історичні постаті» читача чекає знайомство з відомими християнами, які своєю діяльністю змінили світ.

Матеріал «Церква і політика» підготовлений за матеріалами телепроекту «Слово істини», у якому брали участь Віктор Вознюк, Олег Шеремета, Олександр Третяк та Олександр Пуршага.

Доповнює підбірку розповідь про сім’ю українських місіонерів Володимира та Вікторії Ярошенків, які працюють в африканській Кенії. Там вони не лише свідкують про Христа, але й намагаються практично змінити світ в межах невеликої місцевості, допомагаючи місцевим жителям в матеріальній, освітній, медичній сферах.

У проповіді «Два віруси» старший єпископ Української Церкви ХВЄ Михайло Паночко говорить про віруси, які можуть уразити наше серце: невірство та твердосердя.

У часописі публікується інтерв’ю з ректором Київського біблійного інституту Олександром Довиденком, у якому він розповідає про свій духовний шлях та служіння.

Цього року минає 50 років з моменту виходу відомої радіопередачі Івана Зінчика «Жива надія». Тоді вона називалася «Дорога до Бога». Короткий екскурс в історію цього проекту зробив Геннадій Андросов, а доповнила розповідь Ольга Красун, працівниця офісу «Живої надії».

У рубриці «Представляємо область» читач має можливість ознайомитися з розповіддю старшого пресвітера Рівненського об’єднання Української Церкви ХВЄ Олександра Котка.

Переглянути “Благовісник”, 3,2020

Попередня На Тернопільщині з’явилося нове євангелізаційне видання
Наступна Старший пресвітер об’єднання церков УЦХВЄ Рівненської області Олександр КОТОК: «Поставте вічне в пріоритет»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Всеукраїнська Рада Церков відзначила своє 20-річчя

     Урочистості з нагоди 20-річчя ВРЦіРО відбулися 29 листопада у приміщенні готелю «Хрещатик». Привітати  з ювілеєм Всеукраїнську Раду Церков прийшли урядовці, народні депутати, науковці, експерти та журналісти.

Новини братерства

«PR – це інструмент популяризації християнських цінностей, а не конфесії», – прес-служба ЦХВЄУ

Про дотримання стандартів сучасної журналістики, особливості роботи регіональних прес-служб та вирішення кризових ситуацій через ЗМІ говорили регіональні прес-секретарі …

Новини братерства

Відкрито четвертий набір до Міжнародної місіонерської школи

 З 1 червня по 21 серпня 2015 року стартує спільний проект Київського Біблійного інституту та місії «Світло для народів» (Швеція) – Міжнародна місіонерська школа. Вже вчетверте  молоді служителі Церкви християн віри євангельської України та зарубіжжя будуть здобувати освіту, мета якої…