Листопад 11, 2020 0 103 Переглядів

Вийшов друком черговий, третій номер журналу «Благовісник»

Вийшов друком черговий, третій номер журналу «Благовісник». Тема цього випуску: «Віра, що змінює світ».

У тематичній підбірці можна ознайомитися з матеріалами, які розповідають про те, як віра окремих християн та діяльність Церкви вплинула на історію суспільства, розвиток освіти, науки, мистецтва. Зокрема це статті «Біблія і цивілізація» Джеймса Кеннеді та Джеррі Ньюкомба, «Американська християнська революція і конституція», «Христос у світовій історії». У рубриці «Історичні постаті» читача чекає знайомство з відомими християнами, які своєю діяльністю змінили світ.

Матеріал «Церква і політика» підготовлений за матеріалами телепроекту «Слово істини», у якому брали участь Віктор Вознюк, Олег Шеремета, Олександр Третяк та Олександр Пуршага.

Доповнює підбірку розповідь про сім’ю українських місіонерів Володимира та Вікторії Ярошенків, які працюють в африканській Кенії. Там вони не лише свідкують про Христа, але й намагаються практично змінити світ в межах невеликої місцевості, допомагаючи місцевим жителям в матеріальній, освітній, медичній сферах.

У проповіді «Два віруси» старший єпископ Української Церкви ХВЄ Михайло Паночко говорить про віруси, які можуть уразити наше серце: невірство та твердосердя.

У часописі публікується інтерв’ю з ректором Київського біблійного інституту Олександром Довиденком, у якому він розповідає про свій духовний шлях та служіння.

Цього року минає 50 років з моменту виходу відомої радіопередачі Івана Зінчика «Жива надія». Тоді вона називалася «Дорога до Бога». Короткий екскурс в історію цього проекту зробив Геннадій Андросов, а доповнила розповідь Ольга Красун, працівниця офісу «Живої надії».

У рубриці «Представляємо область» читач має можливість ознайомитися з розповіддю старшого пресвітера Рівненського об’єднання Української Церкви ХВЄ Олександра Котка.

Переглянути “Благовісник”, 3,2020

Попередня На Тернопільщині з’явилося нове євангелізаційне видання
Наступна Старший пресвітер об’єднання церков УЦХВЄ Рівненської області Олександр КОТОК: «Поставте вічне в пріоритет»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Християни допомагають армії молитвою, продуктами і засобами захисту

«Який важкий!?» – дивуються ті, хто вперше тримає в руках бронежилет військового.  Члени церкви ХВЄ міста Волочиськ , що на Хмельниччині днями закупили три бронежилети 6-го ступеню захисту (вага понад 15 кг). Кожен обійшовся у 4 тис.400 грн. – сума немаленька, як для зібрання в якому трохи більше ста чоловік. Однак залишатися осторонь люди просто не можуть: «Це ж наші хлопці, – кажуть вони. – Та й те, чим можемо допомогти армії, тільки крапля в морі. Найбільша допомога – це молитва».

Новини братерства

Святкування ювілею української Першокниги в “Пересопниці”

3 вересня 2011 року на території культурно-археологічного комплексу «Пересопниця» вже вдруге відзначали 450-річчя Пересопницького Євангелія. Перше, затверджене на державному рівні святкування відбулося 27 серпня, в день, коли за історичними даними було завершено написання Книги.

Новини братерства

У Львові відбулося урочисте відкриття Дому Молитви Церкви “Голгофа”

У неділю 21-го жовтня, у м. Львові відбулася довгоочікувана та знаменна подія – урочисте відкриття Дому Молитви Церкви Християн Віри Євангельської « Голгофа», що у Сихівському районі.