Липень 18, 2014 2 495 Переглядів

Старший єпископ ЦХВЄУ надіслав співчуття послам країн, громадяни яких загинули у збитому терористами «Boeing-777»

     Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко спрямував листи співчуття посольствам країн, громадяни яких загинули в результаті теракту вчора.

     «Від імені Церкви християн віри євангельської України висловлюю щире співчуття всьому Вашому народу у зв`язку зі смертю Ваших співвітчизників в результаті терористичного акту, скоєного проти пасажирського літака Малайзійських авіаліній «Boeing-777», що був збитий 17 липня 2014 року.

     Звістка про цю катастрофу шокувала і залишається біллю в наших серцях. Ми молимося до Всемогутнього Бога про дарування Його втіхи та сили для життя заради пам?яті тих, хто невинно загинув» – йдеться у листі.

Попередня У Кузнецовську відбулося святе водне хрещення
Наступна Старший єпископ надіслав відкритого листа членам Міжнародної Асамблеї ХВЄ про ситуацію на Сході України

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Ефективно служити в час перемін навчалися вчителі недільних шкіл

  З 8 по 10 травня 2014 р. в м. Кам’янці-Подільському на Хмельниччині  проходила  Всеукраїнська конференція працівників дитячого служіння ЦХВЄУ на базі церкви «Світло Христове».

Новини братерства

“Радість приходить туди, де є прощення!” – стверджує старший єпископ ЦХВЄУ

Ряд святкових богослужінь в  церкві ХВЄ м. Івано-Франківська, що по вул. Мочульського, 1, завершився різдвяною євангелізацією…

Новини братерства

Церква — це сім’я, де брати та сестри люблять, підтримують та піклуються один про одного

У неділю 9 вересня 2012 р. своє 20-річчя відзначила Церква Бога Живого. Ювілей або кругла дата — можна по-різному іменувати цю подію, але ніхто не стане сперечатися з тим, що для будь-якої людини воно має особливе значення . А особливо якщо мова йдеться про декілька людей одночасно.