Липень 18, 2014 2 424 Переглядів

Старший єпископ ЦХВЄУ надіслав співчуття послам країн, громадяни яких загинули у збитому терористами «Boeing-777»

     Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко спрямував листи співчуття посольствам країн, громадяни яких загинули в результаті теракту вчора.

     «Від імені Церкви християн віри євангельської України висловлюю щире співчуття всьому Вашому народу у зв`язку зі смертю Ваших співвітчизників в результаті терористичного акту, скоєного проти пасажирського літака Малайзійських авіаліній «Boeing-777», що був збитий 17 липня 2014 року.

     Звістка про цю катастрофу шокувала і залишається біллю в наших серцях. Ми молимося до Всемогутнього Бога про дарування Його втіхи та сили для життя заради пам?яті тих, хто невинно загинув» – йдеться у листі.

Попередня У Кузнецовську відбулося святе водне хрещення
Наступна Старший єпископ надіслав відкритого листа членам Міжнародної Асамблеї ХВЄ про ситуацію на Сході України

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Анапі дитячі служителі з країн СНД провели щорічну конференцію

19-22 вересня 2013р. в м. Анапа, Росія, пройшла ХХ конференція дитячих працівників церков ХВЄ з країн СНД.  Гасло форуму – «Будуйтеся в дім духовний» (І Пет.2:5).

Новини братерства

Михайло Паночко – 40 років у служінні. ЩИРО ВІТАЄМО!

  Серед багатьох ювілеїв, що про них згадуємо, є особливі. Вони приходять непомітно – з плином часу і сивиною. Сорок років служіння у церкві Христовій – це шлях посвяти, жертовності і любові!

Новини братерства

Рукопокладення Віктора Клеця в сан єпископа

24 грудня 2011 року в Сумах відбулася звітна пасторська конференція обласного об’єднання церков ХВЄ, в якій взяли участь близько 40 делегатів.