Липень 18, 2014 2 357 Переглядів

Старший єпископ ЦХВЄУ надіслав співчуття послам країн, громадяни яких загинули у збитому терористами «Boeing-777»

     Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко спрямував листи співчуття посольствам країн, громадяни яких загинули в результаті теракту вчора.

     «Від імені Церкви християн віри євангельської України висловлюю щире співчуття всьому Вашому народу у зв`язку зі смертю Ваших співвітчизників в результаті терористичного акту, скоєного проти пасажирського літака Малайзійських авіаліній «Boeing-777», що був збитий 17 липня 2014 року.

     Звістка про цю катастрофу шокувала і залишається біллю в наших серцях. Ми молимося до Всемогутнього Бога про дарування Його втіхи та сили для життя заради пам?яті тих, хто невинно загинув» – йдеться у листі.

Попередня У Кузнецовську відбулося святе водне хрещення
Наступна Старший єпископ надіслав відкритого листа членам Міжнародної Асамблеї ХВЄ про ситуацію на Сході України

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко про зустріч з Президентом: «Коли бюджетники б’ють народ, який їх годує, це те саме, якби діти напали на маму»

   Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко розповів подробиці зустрічі глав Церков з Президентом України.

Новини братерства

Новий дім молитви у Тисмениці

В неділю, 29 вересня 2013 року, відбулося святкове зібрання з нагоди відкриття приміщення для зібрань Церкви ХВЄ м. Тисмениці. Церковна зала була переповненою. Святкове зібрання, на яке, окрім місцевих жителів, приїхали гості та друзі з церкви ХВЄ м. Івано-Франківська та інших населених пунктів, розпочалося о 16 годині.

Новини братерства

У Кузнецовську відбулося святе водне хрещення

 У той час, коли в одній частині України руїна, кров і гинуть люди, в іншій частині – мир і спокій.  13 липня на Рівненщині, на березі річки Стир відбулося святе водне хрещення нових членів церкви ХВЄ міста Кузнецовська.