Лютий 13, 2014 0 767 Переглядів

Вийшла друком книга Богдана Галюка «Вірність»

   «Вірність» – це художній твір, який описує випробування, що випало на долю молодої сім’ї Кленовичів через народження чорношкірої дитини. Насмішки друзів та співробітників, підозри з боку церковної громади, а крім того, депресія та відчуття провини стали їхніми щоденними супутниками. Омріяне народження дитини мало бути найбільшою радістю в житті подружжя, проте обернулося гірким розчаруванням.

    Від початку і до останньої сторінки повісті інтригу тримає динамічний сюжет. Незрозуміла ситуація, в якій опинилися Ліза і Марко, круто змінила не тільки їхнє життя, але й життя їхніх родичів та всіх, хто відвідував церкву з символічною назвою «Боже прощення».

    Як могло статися, що в українській християнській сім’ї народилася чорношкіра дитина? Як далі з цим жити? Втрата, порожнеча, апатія, зневіра, обурення, ненависть… Що відчуває зраджена людина? До кого звернутися за порадою в часи найважчого випробування? Де знайти силу для прощення? Відповіді на ці питання шукайте на сторінках книги.

    Автор Богдан Галюк – християнський проповідник та журналіст з Івано-Франківська. Засновник та головний редактор християнської молодіжної газети «Рибка» (2004-2012 рр.), редактор всеукраїнської газети «Експрес» (2008-2010 рр.), секретар відділу освіти Церкви Християн Віри Євангельської України (з 2011 р.)

    Вперше автор публікував повість частинами протягом 2011-2012 рр. на сторінках християнської молодіжної газети «Рибка» під псевдонімом Юрій Покорський.

823-1    «Ця історія – один із безлічі проявів Божої вірності щодо людей. Відповіддю на цю вірність може бути тільки взаємна вірність, – каже автор, презентуючи читачам свій твір. – Вірність Богові. Щохвилини, день у день,  місяць за місяцем, рік у рік. Проста вірність. Навіть не віра з її можливостями пересувати гори. Бо в часи глибокого сумніву, коли єдиними словами будуть: “Господи, допоможи моєму невір’ю”, саме вірність покаже, до кого звернутися з проханням.

    Без вірності неможливо прийти до справжньої віри. Божа вірність здатна множитися в людських душах, шукати відголоски в найтемніших закутках її зболілого єства, проліском пробивати зледеніле через гріх переконання. І навіть найменший відблиск Його вірності здатен нагодувати тисячі людей, як п’ять хлібів та дві риби нагодували натовп зголоднілих євреїв».

     Галюк Б.П.

     Вірність. – Івано-Франківськ.: 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ, 2014. 80 с.

     Замовити книгу можна за телефонами:

     – офіс Відділу освіти ЦХВЄУ (+3 (068) 899-19-06 – Марія)

     – офіс Медіаслужіння ЦХВЄУ (+3 (097) 751-23-77 – Анатолій)

     Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

Попередня Пасхальну версію фільму «Суперкнига» можна замовити для проведення Великодньої євангелізації
Наступна Пасхальна версія мультфільму «Суперкнига»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Різдвяне привітання старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка (ВІДЕО)

Дорогі брати та сестри у Христі Ісусі! Від усього серця вітаю вас із надзвичайно чудовим та радісним святом Різдва Христового. Кожного разу, коли ми згадуємо цю славну подію в історії людства, ми наче причалюємо до тихої пристані після плавби у бурхливому життєвому морі. Небесним спокоєм та любов’ю наповнюють наші серця слова: «Бо Дитятко народилося нам, Син даний нам, влада на раменах Його»  (Ісаї 9:5).

Новини братерства

Вийшов друком посібник для молоді «Юність в об’єктиві»

   В четвер, 9 липня 2015 року, керівник Відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк офіційно презентував книгу на молодіжному фестивалі в Малині.

Новини братерства

Мешканці Софіївської Борщагівки долучилися до святкувань Дня Подяки разом із церквою «Благодать» (ВІДЕО)

     Недільного ранку, 27 вересня, церква «Благодать», що у с. Софіївська Борщагівка, під Києвом, була особливо по-святковому вбрана. Її найкращою прикрасою були кращі плоди цьогорічного врожаю. Християни вшановували Бога за Його щедрість…