Вересень 16, 2013 0 657 Переглядів

Київська церква «Божий Мир» відзначила своє 18-річчя конференцією на тему «Батьки і діти»

     Сімейна конференція християн віри євангельської, головним спікером якої був Віктор Шевчук, багатодітний батько та досвідчений сімейний консультант, відбулася 14-15 вересня на базі київської церкви «Божий Мир».

     Вітаючи гостей, пастор церкви Юрій Кулакевич закликав присутніх готувати дорогу для Господа у своїй родині. А для цього, на думку Віктора Шевчука батьки мають у процесі виховання передати дітям свою віру. «Батьки мають задовольняти 4 основні потреби своїх дітей: безумовна любов, комфорт і затишок, підтримка, впевненість у майбутньому. Залежності батьків (алкоголь, робота, інтернет… навіть надмірна зайнятість служінням) зміщують центр сім’ї з дітей на залежного члена родини і його залежність. Величезна помилка – очікувати, що дітей буде виховувати «хтось інший», в першу чергу – світська освітня система».

      За словами спікера, один з найбільш «популярних» гріхів дитини, як і Адама, бажання бути головним, керувати, бути «богом» в родині. Цьому не можна потурати – процес виховання дитини повинен починатися ще до її народження, навіть до зачаття, з молитви батьків. Світська система також упускає важливий момент – покарання дітей, яке, як каже книга Притч, рятує від пекла. Ще одна проблема – ідентичне виховання хлопчиків і дівчаток, їх вчать бути «лікарями», «художниками», «вченими», але не вчать, що вони всі будуть «татами» і «мамами».

     Вихованням дітей потрібно обов’язково займатися, силу і здатність для цього дає Бог. Необхідно проводити час з ними і вислуховувати, особливо до 6 років. Дітям потрібно передати віру в Бога. Основа виховання – любов. А одна з важливих цілей – виховання працьовитості і відповідальності, поваги до інших людей. Потрібно читати дітям Біблію, мати спільні сімейні молитви, ввести спеціально виділений час для домашнього зібрання, богослужіння та ін.

     15 вересня, продовжуючи конференцію члени громади та гості дякували Богові за 18 років життя і служіння церкви «Божий Мир». Анатолій Козачок, старший пресвітер Київського міського об’єднання ЦХВЄУ, вітаючи церкву, нагадав слова пророка Авакума: «Коли б фігове дерево не зацвіло, і не було б урожаю в виноградниках, обманило зайняття оливкою, а поле їжі не вродило б, позникала отара з кошари і не стало б в оборах худоби, то я Господом тішитись буду й тоді, радітиму Богом спасіння свого!» (Авв.3:17-18), та  закликав мати впевненість у Бозі. Бо «наша віра – це те, що тримає нас на плаву».

      Продовжуючи сімейну тему, Віктор Шевчук говорив про закони побудови сім’ї. Вступаючи в шлюб, чоловік і дружина повинні залишити «зовнішні» духовні зв’язки, найкращими друзями повинні бути чоловік з дружиною, дуже важлива фінансова незалежність і окреме житло. Необхідно також дотримуватися структуру сім’ї: «Всякому чоловікові голова Христос, дружині глава – чоловік, а Христу глава – Бог» (1Кор.11:3). Голова – це в першу чергу відповідальність.

      «Нерозумні передають своїм дітям багатства, розумні – знання, а мудрі – віру», – наголосив проповідник на завершення богослужіння: «І тільки Бог може дати силу вірно виконати це». 

Попередня Студентів КБІ благословили на новий навчальний рік
Наступна Молодь вчитиметься «як вибирати правильно»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

М.Паночко привітав п’ятидесятників Бразилії з 100-річним ювілеєм

КИЇВ – 6 червня старший єпископ ЦХВЄУ М.Паночко привітав національне об’єднання п’ятидесятницьких церков Бразилії «Асамблеї Божі» з нагоди 100-річного ювілею. Урочисті заходи присвячені ювілею пройдуть 9-11 червня по всій Бразилії, а кульмінацією святкування будуть урочистості на стадіоні в Белемі, штат Пара.

Новини братерства

Ключ, який відчиняє ворота для проповіді Євангелія

30-31 березня на базі Київського Біблійного інституту відбулася зустріч відповідальних за соціальний напрямок жіночого служіння. На зустріч з’їхалися сестри зі всієї України. Семінарські заняття проводили відповідальний за соціальний відділ ЦХВЄУ пастор Рустам Фатуллаєв, координатори соціального напрямку Ольга Трюхан і Ганна Собко та представниця Міжнародної асоціації АСЕТ Дарія Шайнога.

Новини братерства

Громадська рада при МЗС засудила кремлівську пропаганду стосовно релігійної ситуації в Україні

   23 лютого 2016 р. відбулося  п’яте засідання Громадської ради з питань співпраці з релігійними організаціями при Міністерстві закордонних справ України за участю членів ВРЦіРО. Церкву християн віри євангельської представляли старший єпископ Михайло Паночко та представник Церкви у Громадській Раді  Юрій Кулакевич.