Вересень 8, 2014 0 494 Переглядів

Християни допомагають армії молитвою, продуктами і засобами захисту

      «Який важкий!?» – дивуються ті, хто вперше тримає в руках бронежилет військового.  Члени церкви ХВЄ міста Волочиськ, що на Хмельниччині днями закупили три бронежилети 6-го ступеню захисту (вага понад 15 кг). Кожен обійшовся у 4 тис.400 грн. – сума немаленька, як для зібрання в якому трохи більше ста чоловік. Однак залишатися осторонь люди просто не можуть: «Це ж наші хлопці, – кажуть вони. – Та й те, чим можемо допомогти армії, тільки крапля в морі. Найбільша допомога – це молитва».

    За словами пастора зібрання, Богдана Левицького, у Волочиську, як і у більшості міст і сіл України, люди приходять до церкви на молитву за мир фактично щодня. Збирати кошти на бронежилети віруючі вирішили після того, як дізналися, що до райвійськкомату надійшов запит на 200 чоловік з їхнього району для зони АТО. Під мобілізацію потрапив молодий чоловік  Олександр, який увірував в Господа зовсім недавно, під час молодіжного з’їзді ЦХВЄУ, що проходив у Малині цього року. Один із цих бронежилетів німецько-українського виробництва призначений саме для нього.

    Це – лише маленька ілюстрація, до того, що християни віри євангельської роблять сьогодні в Україні. Мабуть, немає області чи району, де б церкви не опікувались переселенцями з Донецької та Луганської областей.  Наприклад у Іллічівську, що на Одещині, помісна церква зібрала кошти на інвалідні коляски для скалічених бійців, котрі опинилися у  місцевому госпіталі. А про гуманітарні вантажі з Рівненщини, якими опікується єпископ Володимир Бричка ми вже повідомляли.

    1 вересня 2014 р. сайт 8-го армійського корпусу Збройних Сил України опублікував новину про допомогу, яку доставили в зону АТО з Хмельниччини.  Організатор поїздки, лікар онкодиспансера м. Хмельницького Ігор Світак повідомив, що цього разу волонтери привезли військовослужбовцям 20 комплектів бронежилетів та кевларових шоломів, військовий одяг, взуття, дощовики та багато іншого.

    «Загалом на суму сто двадцять тисяч гривень, – розповів Ігор Світак. – Кошти були зібрані прихожанами церкви Християн віри євангельської на Хмельниччині. Це вже друга партія допомоги для військових, яка закуплена завдяки вірянам. Першого разу в церквах Хмельниччини було зібрано майже 90 тисяч, і ось зараз ми закупили майна на 120 тисяч».

    Командир 8-го армійського корпусу генерал-лейтенант Петро Литвин подякував волонтерам за духовну та матеріальну допомогу, яка надається військовослужбовцям Збройних Сил України» – передає сайт 8 корпусу.

    Звичайно, сотні а то й тисячі, добрих діл, пожертв і справді відважних вчинків, що роблять віруючі, сьогодні залишаються «за кадром». Однак християни добре знають: на небі є очі, від яких нічого не заховано. І це головне.

Попередня Хрещення по той бік колючого дроту
Наступна Церква на Квітовій,19 у Тернополі відзначила 90-річчя

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Звітна коференція Житомирського ОО ЦХВЄ відбувалася у новому приміщенні церкви

22 грудня 2012 року у м.Коростені відбулася звітна  конференція Житомирського обласного обєднання церков християн віри євангельської.

Новини братерства

На засіданні Комітету ЦХВЄУ говорили про нові підходи у будівництві, освіті, благовісті

26 вересня відбулося засідання Комітету ЦХВЄУ. Обласні єпископи та керівники відділів зібралися разом, щоб проаналізувати поточні внутрішні справи та міжконфесійну ситуацію. 

Новини братерства

У Києві завершилася перша сесія десятої Школи «Агапе»

19 жовтня завершилася тижнева сесія десятої Біблійної школи «Агапе», що пройшла на базі Київського Біблійного інституту. Цього року на навчання приїхало більш як 30 студентів: п’ятеро з Білорусі, один з Росії, всі інші – з різних куточків України. Це люди, які на практиці знають що таке робота з дітьми-сиротами.