Грудень 5, 2019 0 135 Переглядів

У Брюсселі в українській церкві «Гора Сіон» відбулося водне хрещення та рукопокладення служителів

У неділю 1 грудня 2019 р., у Брюссельській громаді УЦХВЄ «Гора Сіон» (Бельгія), відбулося урочисте богослужіння рукопокладення на пресвітерське служіння двох братів Дмитра Очула та Вірела Коту.  А також цього дня тут охрестили  нових членів: святе водне хрещення по вірі прийняли 14 молодих братів та сестер у віці від 17 до 28 років.

На урочистість  приїхав старший пресвітер Чернівецького обласного об’єднання церков ХВЄ Петро Карпов, адже більшість членів цієї церкви – румуномовні брати і сестри, котрі  виїхали до Бельгії з Буковини. Привітав церкву також  координатор служіння УЦХВЄ в країнах Західної Європи, старший пресвітер Івано-Франківської області Юрій Веремій, який висловив подяку братам-пасторам з Буковини за турботу про свою паству за кордоном.

«Особливу подяку хочеться висловити пастору Тодору Горда, котрий по-батьківськи з великою любов‘ю та турботою опікує братів і сестер у Бельгії, застерігаючи їх від цього грішного світу. Разом з тим дбає про зрощення нових служителів, та нових членів церкви» – каже Юрій Веремій.

На сьогодні церкву «Гора Сіон» у Брюсселі щонеділі відвідує в середньому 700-800 людей. Серед них багато молодих сімей: батьки з дітками на руках, у колясочках, трішки старших ведуть за ручку… Приємно дивитись на багатодітні сім‘ї, які є добрим прикладом для оточуючих. Бог рясно благословляє церкву, яка тримається Його незалежно від місця її знаходження.

Попередня Юрій Веремій: «За останній рік кількість вірян у церквах УЦХВЄ в країнах Європи зросла майже вдвічі»
Наступна «Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з Радою церков попросив молитися про Нормандський саміт та пообіцяв розглянути питання про законопроект №0931» -  Михайло Паночко

Вам також може сподобатися

Новини братерства

До кінця року щотижня у Києві проводитимуться з’їздні богослужіння

Молитовні потреби за мир, проти корупції, за покаяння українського народу сьогодні по-особливому горять у серцях більшості євангельських християн в нашій державі. Стати у проломі і разом молитися за свій край погодилися пастори і віруючі київських церков.

Новини братерства

Київський Біблійний Інститут зібрав своїх випускників на конференцію

КИЇВ – 6-7 травня в Києві відбулася 5 конференція випускників Київського Біблійного Інституту, одного з ключових навчальних закладів Церкви християн віри євангельської України. Оргкомітет Конференції заявив метою”.

Новини братерства

Михайло Паночко: «МалинФест – це рух реформації молодих сердець»  

4 липня 2018 року розпочав роботу ХХІ з’їзд п’ятидесятницької молоді