Березень 20, 2019 0 2363 Переглядів

У серці міста Березного з’явиться християнський соціальний центр

У вівторок, 19 березня, у місті Березному відбулася молитва благословення на місці, де буде закладено перший камінь фундаменту нового християнського соціально центру Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ «Відродження».

На цю подію завітали служителі з усього Березнівського району, зокрема ст. пресвітер Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ Олександр Коток зі своїм заступниками.

Олександр Адамович презентував проект майбутньої будівлі та розповів про її призначення. Зокрема, подякував за підтримку та поділився досвідом роботи на духовній ниві у цій місцевості:

«Хочу усім вам подякувати за вашу присутність. Ми переконані, що кожну важливу справу варто починати з молитви, адже написано: «Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!» (Пс.127:1). Ми хочемо, щоб в цьому будівництві нас благословив Бог, беріг впродовж усього будівничого періоду, і щоб це приміщення слугувало для Божої слави, для проповіді Євангелії, для спасіння людей, для їхньої соціальної підтримки.

Ще у 2016 році ми, разом з нашим обласним Об’єднанням, вирішили розпочати духовну працю в місті Березному. Цього ж року почали проводити богослужіння, орендуючи малий зал Будинку культури. Щороку ми маємо водне хрещення у цій місцевості! Бог дав можливість працювати в соціальній сфері, наприклад, організовували одноразове щоденне харчування хворих, одиноких та старших за віком людей. Одночасно працюємо зі спільнотою діток з особливими потребами. Мали можливість провести чимало й інших важливих заходів для об’єднання громади та благословіння міста та району».

Голова райдержадміністрації Віталій Люшин висловив своє задоволення з приводу такої чудової події, адже це, на його думку, принесе величезну користь для жителів цього міста.

«На цьому місті стояло недобудоване приміщення колишньої бібліотеки, яке декілька разів змінювало своїх власників, але продовжувало занепадати. Це створювало певні незручності для центру міста, навіть загрожувало безпеці перехожих. Тому ми досить позитивно сприйняли те, що сьогодні на цій земельній ділянці буде збудовано таке прекрасне приміщення, яке виконуватиме корисні функції і стане окрасою нашого міста! Бажаю, щоб у майбутньому домі творилося добро, проповідувалось Боже Слово, щоб люди отримували душевний спокій та підтримку», – наголосив Віталій Григорович.

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко звершив молитву благословення. Він зауважив, що робити добро та проповідувати Боже Слово – це прямий обов’язок християнина.

«Ми є учасниками чудового моменту – початку будівництва не якоїсь тюремної установи чи розважального закладу, а духовного центру. Це те, що найбільше потрібно нашому українському народу – духовне зцілення. Моє бажання, молитва, зміст життя, щоб в єдності з Ісусом ми могли змінювати нашу країну в площині духовності і моралі. Це безпосереднє доручення Церкви, це її сфера діяльності, адже держава над цим не працює – вона працює над економікою, обороною та в інших галузях. Ми ж – проповідуємо Євангелію. І я глибоко переконаний, що людину нічого не може змінити – тільки Боже Слово!», – підсумував Михайло Степанович.

Серед присутніх були священики Православної Церкви України, які зичили гарного починання в будуванні духовного храму в м. Березному.

Олександр Третяк, Олександр Геніш

   

Попередня АНОНС: Полтавська богословська семінарія проведе симпозіум поклоніння
Наступна «Що заважає людині бути лагідною» – тема Духовного ранку в РДА міста Березного

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Звітна конференція ЦХВЄ-2013. Пастори вчилися… зростати разом


Небувало щедра на сніг весна попри усі побоювання організаторів не завадила проведенню конференції.      27-28 березня у Пущі-Водиці зібралися 360 пасторів і єпископів з усіх куточків України…

Новини братерства

Новий дім молитви у Тисмениці

В неділю, 29 вересня 2013 року, відбулося святкове зібрання з нагоди відкриття приміщення для зібрань Церкви ХВЄ м. Тисмениці. Церковна зала була переповненою. Святкове зібрання, на яке, окрім місцевих жителів, приїхали гості та друзі з церкви ХВЄ м. Івано-Франківська та інших населених пунктів, розпочалося о 16 годині.