Липень 25, 2019 0 294 Переглядів

Пробудження у Будимлі

«Багато може посилена молитва праведного» – говорить Біблія.  У невеличкому селі  Будимля Дубровицького району, що на Рівненщині мешкає всього 653 осіб.  Тут є невелика церква християн віри євангельської пастор і члени якої одного дня вирішили «стати у пролом» та молитися за покаяння односельчан.

Кілька місяців вони брали пости та посилено молилися, і Господь не примусив довго чекати з відповіддю. Відтак 14 липня 2019 року у селі відбулося чергове водне хрещення у якому брала участь рекордна як для села кількість новонавернених – 27 осіб.

Віряни  щиро раділи та славили Господа за його милість. Привітати  братів і сестер з цією подією  приїхав  старший єпископ братерства Михайло Паночко, який сказав слово наставлення як до охрещуваних так і до інших  мешканців села. Адже подивитись на водне хрещення до ставка, розташованого неподалік Дому молитви, прийшли не тільки члени церкви, але й невоцерковлені  мешканці населеного пункту.

Особлива, Богом натхненна атмосфера надихнула кожного. Відтак маленьке поліське село переживає своє невелике пробудження, якому передувало рішення стояти у пості і молитві.

Попередня Душеопікунство, служіння педагогам та підготовка до 100-річчя євангельського руху – у фокусі Комітету братерства
Наступна Вітаємо Віктора Мʼялика з перемогою на  виборах до ВР

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Василькові євангельські церкви об’єдналися у молитві

9 грудня 2018 року в місті Василькові Київської області була

Новини

Церква ХВЄ міста Дубно відзначила 30-літній ювілей від дня освячення Дому молитви

28 жовтня 2018 року Церква християн віри євангельської м. Дубно

Новини регіонів

У Львові провели служіння до річниці хрещення Київської Русі

На святкове богослужіння, що відбулося 18 серпня, запрошувались усі бажаючі: віруючі заздалегідь  роздали львів’янам листівки-запрошення. У чудовому новому залі церкви «Голгофа» особливу атмосферу свята створював об’єднаний хор львівських церков «Голгофа» і «Віфанія».