Липень 25, 2019 0 507 Переглядів

Пробудження у Будимлі

«Багато може посилена молитва праведного» – говорить Біблія.  У невеличкому селі  Будимля Дубровицького району, що на Рівненщині мешкає всього 653 осіб.  Тут є невелика церква християн віри євангельської пастор і члени якої одного дня вирішили «стати у пролом» та молитися за покаяння односельчан.

Кілька місяців вони брали пости та посилено молилися, і Господь не примусив довго чекати з відповіддю. Відтак 14 липня 2019 року у селі відбулося чергове водне хрещення у якому брала участь рекордна як для села кількість новонавернених – 27 осіб.

Віряни  щиро раділи та славили Господа за його милість. Привітати  братів і сестер з цією подією  приїхав  старший єпископ братерства Михайло Паночко, який сказав слово наставлення як до охрещуваних так і до інших  мешканців села. Адже подивитись на водне хрещення до ставка, розташованого неподалік Дому молитви, прийшли не тільки члени церкви, але й невоцерковлені  мешканці населеного пункту.

Особлива, Богом натхненна атмосфера надихнула кожного. Відтак маленьке поліське село переживає своє невелике пробудження, якому передувало рішення стояти у пості і молитві.

Попередня Душеопікунство, служіння педагогам та підготовка до 100-річчя євангельського руху – у фокусі Комітету братерства
Наступна Вітаємо Віктора Мʼялика з перемогою на  виборах до ВР

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Чверть століття Божих милостей: церква «Філадельфія» в Кривому Розі відзначила 25-річчя

У вересні Криворізька церква «Філадельфія» відзначила своє 25-річчя. На початку

Новини регіонів

Семінар на тему, як належить жити і свідчити провели у Львові

        В останні дні зими у приміщенні львівської церкви ХВЄ «Голгофа» відбувся семінар майстер-інструкторів з курсу «Християнське життя та свідчення» (ХЖС). Захід тривав у рамках підготовки до Фестивалю надії.

Новини регіонів

СВЯТО ПОДЯКИ-2017 У ПИРЯТИНІ

16 вересня 2017 р. у місті Пирятині, що на Полтавщині, у місцевій церкві ХВЄ відбулося свято: Подяка Богові за врожай.