Липень 25, 2019 0 221 Переглядів

Пробудження у Будимлі

«Багато може посилена молитва праведного» – говорить Біблія.  У невеличкому селі  Будимля Дубровицького району, що на Рівненщині мешкає всього 653 осіб.  Тут є невелика церква християн віри євангельської пастор і члени якої одного дня вирішили «стати у пролом» та молитися за покаяння односельчан.

Кілька місяців вони брали пости та посилено молилися, і Господь не примусив довго чекати з відповіддю. Відтак 14 липня 2019 року у селі відбулося чергове водне хрещення у якому брала участь рекордна як для села кількість новонавернених – 27 осіб.

Віряни  щиро раділи та славили Господа за його милість. Привітати  братів і сестер з цією подією  приїхав  старший єпископ братерства Михайло Паночко, який сказав слово наставлення як до охрещуваних так і до інших  мешканців села. Адже подивитись на водне хрещення до ставка, розташованого неподалік Дому молитви, прийшли не тільки члени церкви, але й невоцерковлені  мешканці населеного пункту.

Особлива, Богом натхненна атмосфера надихнула кожного. Відтак маленьке поліське село переживає своє невелике пробудження, якому передувало рішення стояти у пості і молитві.

Попередня Душеопікунство, служіння педагогам та підготовка до 100-річчя євангельського руху – у фокусі Комітету братерства
Наступна Вітаємо Віктора Мʼялика з перемогою на  виборах до ВР

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

В Івано-Франківську сімейні пари говорили про відвертість у подружжі

     Тематичний вечір на тему  «Відвертість у сім’ї» відбувся  5 березня 2016 року в Івано-Франківську. Одним зі спікерів цього неформального заходу був керівник відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк.

Новини регіонів

Місіонери Луганщини очікують на можливість повернутися в область

У головному офісі Християнської місії «Голос надії», що в Луцьку, 23 вересня 2014 відбулася нарада із працівниками, які несуть служіння в Луганській області.

Новини регіонів

У Луцьку пройшла розширена рада місії «Голос надії»

     25 березня у центральному офісі місії «Голос надії» в Луцьку пройшла розширена рада, яку представляють відповідальні за працю місії в регіонах та керівники відділів. Обговорювалися питання діяльності місії в сучасних умовах та перспективи на майбутнє.