Липень 25, 2019 0 116 Переглядів

Пробудження у Будимлі

«Багато може посилена молитва праведного» – говорить Біблія.  У невеличкому селі  Будимля Дубровицького району, що на Рівненщині мешкає всього 653 осіб.  Тут є невелика церква християн віри євангельської пастор і члени якої одного дня вирішили «стати у пролом» та молитися за покаяння односельчан.

Кілька місяців вони брали пости та посилено молилися, і Господь не примусив довго чекати з відповіддю. Відтак 14 липня 2019 року у селі відбулося чергове водне хрещення у якому брала участь рекордна як для села кількість новонавернених – 27 осіб.

Віряни  щиро раділи та славили Господа за його милість. Привітати  братів і сестер з цією подією  приїхав  старший єпископ братерства Михайло Паночко, який сказав слово наставлення як до охрещуваних так і до інших  мешканців села. Адже подивитись на водне хрещення до ставка, розташованого неподалік Дому молитви, прийшли не тільки члени церкви, але й невоцерковлені  мешканці населеного пункту.

Особлива, Богом натхненна атмосфера надихнула кожного. Відтак маленьке поліське село переживає своє невелике пробудження, якому передувало рішення стояти у пості і молитві.

Попередня Душеопікунство, служіння педагогам та підготовка до 100-річчя євангельського руху – у фокусі Комітету братерства
Наступна Вітаємо Віктора Мʼялика з перемогою на  виборах до ВР

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

День подяки в Криму

Святкове служіння з нагоди загальнокримського Дня подяки відбулося 25 жовтня у м. Сімферополі.

Новини регіонів

Семінар для пасторів пройшов на Івано-Франківщині

     10 лютого в Івано-Франківську зібралися пастори з різних районів області –  всього близько двохсот осіб –  щоб узяти участь у семінарі на тему «Вдосконалення проповіді». 

Новини регіонів

На Полтавщині церква проводить роботу спільно із територіальними центрами соцобслуговування

    У м. Гребінка, що на Полтавщині, місцева церква християн віри євангельської  розпочала роботу із районним територіальним центром соціального обслуговування населення.