Листопад 6, 2020 1 614 Переглядів

На Тернопільщині з’явилося нове євангелізаційне видання

Так історично склалося, що саме з Тернопільської області України вийшли одні з перших друкованих видань церкви ХВЄ (наприклад, журнал «Євангельський голос»).

Нині світ побачив перший номер євангелізаційного бюлетеня «Нове життя» Тернопільського обласного об’єднання УЦХВЄ накладом 20 тисяч. Ініціатива випуску такої газети (видання має вісім сторінок) належить Михайлу Коломийченку, який несе служіння обласного євангеліста.

За словами редактора нового видання Геннадія Андросова, планується, що газету доставлять у всі населені пункти Тернопільщини, а особливо в села, де слабо діють або ще нема євангельських церков.

«Молімося, брати та сестри, щоб кожен екземпляр цієї газети був донесений до читача і сприяв наближенню Царства Божого» – говорить Геннадій. Він  висловив сподівання, що другий номер «Нового життя» вийде на Різдво, а також запрошує братів та сестер з Тернопільщини долучитися до цієї праці. А саме. надсилаючи на адресу редакції свої свідчення про славу Божу, вірші, оповідання, статті на духовні (насамперед євангелізаційні) теми та головне: інформацію з місцевих громад про життя і служіння церкви.

Координати:
Геннадій Андросов,
на фото: Михайло Коломийченко в друкарні Тернополя забирає перший випуск газети
Попередня Розпочав навчання перший курс Християнської відкритої академії
Наступна Вийшов друком черговий, третій номер журналу «Благовісник»

Вам також може сподобатися

Новини

Заява ВРЦіРО щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні

24 лютого 2021 р. сайт Всеукраїнської Ради Церков і релігійних

Новини регіонів

На Надвірнянщині відбулася зустріч учнів 8-11 класів із священнослужителями

24 листопада 2011 року в селі Переріслі Надвірнянського району відбулася зустріч священнослужителів різних конфесій з вчителями та учнями 8-11 класів місцевої ЗШ школи на тему “450-річчя Пересопницького Євангелія”.

Новини регіонів

Новий дім молитви у Красноармійську посвятили на день народження церкви

65-літній ювілей церкви ХВЄ «Благодать» в місті Красноармійську, що на Донеччині, відзначили по-особливому – відкриттям нового приміщення молитовного дому.