Листопад 14, 2013 1 649 Переглядів

У Києві розпочав роботу Східноєвропейський Лідерський Форум

     13 листопада 2013 року, стартував третій Східноєвропейський Лідерський Форум (СЄЛФ), мета якого – спорядити та забезпечити ресурсами євангельських пасторів і служителів. На форум прибули представники із США, Великобританії, Болгарії, Білорусі, Росії, Молдови, Вірменії, Литви та з різних куточків України.

     Відкриваючи це міжнародне зібрання, директор СЄЛФ Ярослав Лукасик зазначив: «На форумі передбачено достатньо часу, щоб спілкуватися, будувати мости, планувати щось разом, молитися один за одного. Я вірю, що той потенціал, який є в кожному із нас, він вивільніться під час цього з’їзду християн віри євангельської і стане спільним багатством та служитиме церкві і народу».

     Учасники звершили молитву за успішне проведення форуму і поблагословили Київську Церкву «Християнська надія», на базі якої він проходить.

     Після цього шановне братство привітав колишній президент Європейського Євангельського альянсу Нік Нєдєлчєв.

     Словом про значення та місце у церкві Божій лідера і управителя поділився один із ключових  спікерів, заступник старшого єпископа Об’єднаної Церкви Союзу ХВЄ в Білорусі Сергій Цвор: «Лідери – це люди, яких не влаштовує нинішній стан речей, вони дивляться вперед, починають щось змінювати. У світі таких людей сучасники недолюблюють, зате в наступному поколінні їм ставлять пам’ятники.  Лідери у церкві, якщо вони помазані Духом Божим, мають вплив. Коли вони щось роблять або говорять, то це змінює людей». Однак, як зазначив проповідник, часто талановиті і здібні люди (з задатками лідера) не є вірними. Бог же шукає саме вірних.

     Про шляхи вирішення цих та інших дилем у церкві, а також шляхи підвищення професіоналізму в служіннях з допомогою учнівства, навчання і тренінгів можна буде почути на пленарних засіданнях та семінарах форуму, який триватиме до 16 листопада (м. Київ, вул. Генерала Жмаченка, 20).

     Заняття відбуватимуться у десяти секціях, таких як апологетика, євангелізація, мистецтво, студенти і молоді професіонали, медіа і комунікації, місіонерство і відкриття церков, освіта, сімейне служіння, церковне лідерство та церква і громадянське суспільство. 

Попередня Повнота Христова
Наступна Церкві в Світловодську – чверть століття

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко має надію, що християни-юристи принесуть процвітання Україні

Про це старший єпископ Церкви християн віри євангельської України говорив під час відкриття IIІ Всеукраїнської конференції християн-юристів України, що проходила 24-25 листопада 2012 року, в м. Києві, на базі Київської православної богословської академії.

Новини братерства

Мешканці Софіївської Борщагівки долучилися до святкувань Дня Подяки разом із церквою «Благодать» (ВІДЕО)

     Недільного ранку, 27 вересня, церква «Благодать», що у с. Софіївська Борщагівка, під Києвом, була особливо по-святковому вбрана. Її найкращою прикрасою були кращі плоди цьогорічного врожаю. Християни вшановували Бога за Його щедрість…