Листопад 14, 2013 1 405 Переглядів

У Києві розпочав роботу Східноєвропейський Лідерський Форум

     13 листопада 2013 року, стартував третій Східноєвропейський Лідерський Форум (СЄЛФ), мета якого – спорядити та забезпечити ресурсами євангельських пасторів і служителів. На форум прибули представники із США, Великобританії, Болгарії, Білорусі, Росії, Молдови, Вірменії, Литви та з різних куточків України.

     Відкриваючи це міжнародне зібрання, директор СЄЛФ Ярослав Лукасик зазначив: «На форумі передбачено достатньо часу, щоб спілкуватися, будувати мости, планувати щось разом, молитися один за одного. Я вірю, що той потенціал, який є в кожному із нас, він вивільніться під час цього з’їзду християн віри євангельської і стане спільним багатством та служитиме церкві і народу».

     Учасники звершили молитву за успішне проведення форуму і поблагословили Київську Церкву «Християнська надія», на базі якої він проходить.

     Після цього шановне братство привітав колишній президент Європейського Євангельського альянсу Нік Нєдєлчєв.

     Словом про значення та місце у церкві Божій лідера і управителя поділився один із ключових  спікерів, заступник старшого єпископа Об’єднаної Церкви Союзу ХВЄ в Білорусі Сергій Цвор: «Лідери – це люди, яких не влаштовує нинішній стан речей, вони дивляться вперед, починають щось змінювати. У світі таких людей сучасники недолюблюють, зате в наступному поколінні їм ставлять пам’ятники.  Лідери у церкві, якщо вони помазані Духом Божим, мають вплив. Коли вони щось роблять або говорять, то це змінює людей». Однак, як зазначив проповідник, часто талановиті і здібні люди (з задатками лідера) не є вірними. Бог же шукає саме вірних.

     Про шляхи вирішення цих та інших дилем у церкві, а також шляхи підвищення професіоналізму в служіннях з допомогою учнівства, навчання і тренінгів можна буде почути на пленарних засіданнях та семінарах форуму, який триватиме до 16 листопада (м. Київ, вул. Генерала Жмаченка, 20).

     Заняття відбуватимуться у десяти секціях, таких як апологетика, євангелізація, мистецтво, студенти і молоді професіонали, медіа і комунікації, місіонерство і відкриття церков, освіта, сімейне служіння, церковне лідерство та церква і громадянське суспільство. 

Попередня Повнота Христова
Наступна Церкві в Світловодську – чверть століття

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Церква на Квітовій,19 у Тернополі відзначила 90-річчя

«…Був час духовного пробудження, росту церкви, був час лихоліть,  війни, це також історія нашої церкви, був час войовничого атеїзму і ми пройшли тією дорогою за що Слава Господу»

Новини братерства

Роман Скоць: історія одного одкровення

До України Роман Скоць повернувся після семи років проживання у

Новини братерства

Оргкомітет Національного дня молитви за Україну презентував програму цьогорічного молитовного форуму

   23 березня 2017 року понад 300 пасторів помісних церков Києва та Київської області зібралися на мотиваційну зустріч щодо підготовки до Національного дня молитви за Україну