Листопад 20, 2019 0 790 Переглядів

Служителі на Рівненщині вчилися ефективній роботі у Христовій команді

16 листопада в с. Чемерне, що на Рівненщині, пройшла регіональна конференція для служителів Сарненського, Березнівського та Рокитнівського районів. Понад 100 поліських братів вчилися ефективному служінню в Христовій команді, ділилися досвідом, обмінювалися запитаннями і відповідями.

 Старший пресвітер Рівненського обласного об’єднання Олександр Коток, розпочинаючи конференцію, зачитав текст із послання до Колосян 1:3-5. Він звернув увагу на радість, яка наповнювала серце ап. Павла, коли він чув про віру та любов віруючих людей із Колос.

«Ми є служителями Божими, і люди також чують про нашу віру, бачать її. В цьому є наша відповідальність. Пам’ятаймо, що поряд з нами ідуть брати та сестри з різними служіннями, з різним рівнем пізнання Бога, духовності. Ми маємо усіх їх любити, старшим – коритися, запитувати поради. Коли  мене обрали на служіння пастора у 29 років, під час складних ситуацій, я молився, але не завжди отримував відкриття, тому був змушений їхати до старших братів і радитися з ними, таким чином отримуючи відповіді на свої питання», – розповів Олександр Адамович.

Далі слово мав заступник ст. пресвітера Олександр Кузьмич. Після чого директор Департаменту  благовістя УЦХВЄ Олександр Попчук провів семінар на тему: «Збагачуватися в ділі Божому» (1 Кор.15:58; 2 Тим.2:20-25, 1 Петр.5:1-5).  Як приклад служіння він навів царя Давида:

«Давид отримав від Саула досить розхитане царство, у якому потрібно було наводити порядок. З Божою допомогою йому вдалося підняти Ізраїль та згуртувати народ. Сьогодні ми покликані до служіння в Христовій команді. Важливо, як ми переймаємо служіння, як служимо, і як його передамо» – підкреслив Олександр Іванович.

 Далі лунали практичні поради, настанови щодо того, якими якостями та навичками повинен володіти служитель, аби бути ефективним і удосконалюватися в Божому ділі.

Заступник ст. пресвітера обласного об’єднання Олександр Чернюшок сказав проповідь на тему «Зброя наша міцна перед Богом», взявши за основу текст із 2 Кор.10:4.

Директор Департаменту місіонерського служіння УЦХВЄ Микола Синюк говорив про стосунки служителів: «Наші стосунки визначають наше майбутнє. Відносини Адама з Богом відгукуються аж до сьогодні. Зразком для нас є відносини Христа й апостолів: Христос вибрав їх, щоб «були з Ним». Біблійний принцип вирішення проблем – ділитися владою», – переконаний Микола Петрович.

Опісля брати мали час для дружнього спілкування, обміну досвідом, молитви. Проведена конференція справила на присутніх хороші враження, спонукаючи їх далі здійснювати працю в Господньому винограднику – робити це мудро, однодушно, в команді з іншими.

Цього ж дня на Поліссі відбулась ще одна значна подія – церква с. Жовкині Володимирецького р-ну відзначила 80-річний ювілей, а також свято Подяки.

Олександр Геніш.

 

Попередня «Ці кадри вкотре переконують, що діти мають жити й виховуватись у сім’ї» - Михайло Паночко
Наступна Україну відвідала делегація капеланів із США: гості зустрілися з міністром МВС Арсеном Аваковим та взяли участь у конференції

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Михайло Близнюк: «Мені хочеться дивитися на все так, як дивився Христос»

Волинь з повним правом можна назвати колискою п’ятидесятницького руху в

Новини регіонів

Пробудження у Будимлі

«Багато може посилена молитва праведного» – говорить Біблія.  У невеличкому

Новини регіонів

Джордж Давидюк відвідав Прикарпаття

Відомий християнський співак з української діаспори в США Джордж Давидюк відвідав Прикарпаття. З 11 по 17 липня він разом зі своєю командою провів концерти в Долині, Бурштині, Коломиї, Надвірній, Бережанах та Івано-Франківську.