Травень 26, 2020 0 1706 Переглядів

У Чернівцях церква вдруге передала лікарні кисневий концентратор для допомоги хворим на COVID-19

24 травня 2020 року служителі церкви «Еммануїл» міста Чернівці передали  обласній клінічній  лікарні кисневий концентратор – апарат особливо потрібний за  нинішніх  умов.

Як відомо, Чернівецька область лідирує за кількістю хворих на COVID-19 в Україні. Концентратор кисню дає можливість  полегшити стан важко хворих на коронавірус у яких порушується робота дихальної системи. Таким пацієнтам потрібно подавати кисень вищої концентрації, ніж він є у звичайному повітрі.

Пастор церкви Олександр Григорчук та служитель Віталій Клодницький, які здійснили  передачу, повідомили, що це вже другий апарат, який віряни придбали для лікарень міста. Цього разу медтехніку вартістю майже сорок тисяч гривень отримало  інфекційне відділення обласної лікарні.

За словами лікарів  згадана апаратура служитиме не тільки під час епідемії, але й знадобиться пізніше для пацієнтів з іншими порушеннями функцій дихальної системи.

Про потребу у кисневих концентраторах служителі церкви «Еммануїл» дізналися через одного із членів нашої громади, який  працює у відділенні реанімації Обласної лікарні.

«Ці апарати в край важливі та потрібні лікарні, – каже лікар-інфекціоніст  Анна Драгануш. – Ще є необхідність у розхідниках до концентраторів, масках та кисневих подушках для пацієнтів».

Христини вірять, що  їхній вклад в оснащення обласної лікарні в Чернівцях допоможе рятувати людям життя. Та просять молитися за тих, хто  потерпів від цієї важкої інфекції.

 


Попередня Кабмін затвердив порядок відвідування храмів у разі послаблення карантину
Наступна Напередодні  Міжнародного дня захисту дітей  УЦХВЄ виступила із зверненням  щодо проблеми сурогатного материнства

Вам також може сподобатися

Актуальне інтерв'ю

Ростислав Мурах: «Маю мрію — щоб у кожному райцентрі області була церква нашого братерства»

Представляємо область. Старший пресвітер церков ХВЄ Хмельницької області Ростислав Мурах:

Новини регіонів

Выставка картин напомнила о важности Библии в жизни каждого человека

14 и 16 сентября церковь “Божий мир” г.Киева вместе с миссионерским обществом “Свет на востоке” организовали евангелизационные мероприятия в микрорайонах Теремки-1 и Теремки-2 в форме благотворительной выставки картин на Библейскую тематику, повествующей историю от Рождества Иисуса Христа до Его Вознесения.

Новини регіонів

У Рівному відбувся круглий стіл присвячений проблемам гендерної політики та ювенальної юстиції

6 березня 2012 р. у м. Рівному відбувся круглий стіл присвячений проблемам гендерної політики та ювенальної юстиції.