Березень 24, 2015 0 678 Переглядів

Чоловіча конференція у Вишгороді: говорили про призначення чоловіка та повноту в Ісусі

     20-21 березня 2015 року у «Церкві Бога Живого»  м. Вишгород (пастор Олександр Озеруга), відбулася чоловіча конференція для церков Києва та області.

     Вже стало доброю традицією проводити цей чоловічий форум  за участю гостей – служителів із  США. Зокрема засновника та старшого пастора об’єднання церков Grace Ministries International (GMI) Майлса Суїні і його команди.

     Під час конференції Майлс Суїні проповідував про призначення чоловіка у світлі Божого Слова та любов до свого дому. Пастор Бо Магіхі мав слово на тему «Приймаючи повноту Ісуса», а Метт Суїні проповідував на тему «Сіль землі». Ще один спікер Брендон Хеклер сказав проповідь на тему «Що в твоїй руці».

     Послухати матеріали конференції в аудіо-форматі можна на сайті «Церкви Бога Живого»

Попередня Київське міське об’єднання планує і далі використовувати по максимуму всі можливості та ресурси
Наступна «Ти і твій страх: хто переможе?» - тема сестринської конференції на Київщині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Християни допомагають армії молитвою, продуктами і засобами захисту

«Який важкий!?» – дивуються ті, хто вперше тримає в руках бронежилет військового.  Члени церкви ХВЄ міста Волочиськ , що на Хмельниччині днями закупили три бронежилети 6-го ступеню захисту (вага понад 15 кг). Кожен обійшовся у 4 тис.400 грн. – сума немаленька, як для зібрання в якому трохи більше ста чоловік. Однак залишатися осторонь люди просто не можуть: «Це ж наші хлопці, – кажуть вони. – Та й те, чим можемо допомогти армії, тільки крапля в морі. Найбільша допомога – це молитва».

Новини братерства

Київська обласна звітна конференція: Людям потрібна проповідь про благодать!

9 березня відбулася річна звітна конференція церков ХВЄ Київської області. Проходила вона у молитовному будинку с. Софіївська Борщагівка, що у Києво-Святошинському районі.

Новини братерства

Михайло Паночко відвідав церкви у Мелітополі, Токмаку та Бердянську

   Ще на початку року у свій робочий план старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко вніс запис, щоб  відвідати деякі невеликі церкви, в яких раніше не бував.  Так, після проведення ХХ ювілейної  конференції жіночого служіння, що проходила у червні в Запорізької області, він відвідав помісні церкви у містах Мелітополі, Токмаку та  Бердянську цієї ж області.