Січень 5, 2017 2 2477 Переглядів

Служителі нової церкви «Соборна» розповіли про те, як їм вдається організовувати служіння

Для Київського обласного об’єднання церков ХВЄ 2016 рік увійшов в історію черговою приємною подією – відкриттям церкви «Соборна». Розташувалася вона на території  ЖК «Львівський маєток», що у селі Софіївська Борщагівка, у передмісті Києва. Посвячення нового Дому молитви відбулося 2 жовтня. Ми попросили служителів церкви розповісти про те, що їм та членам церкви вже вдалося зробити за період існування церкви.

Safonov

Олексій САФОНОВ, в. о. пастора церкви:

– Ми вже навчилися взаємодіяти одне з одним в організаційних моментах, можемо приймати гостей, освоїлися у цій будівлі, яка для нас є подарунком.

На даний момент у нас сформований ряд служінь, які потроху стабілізуються. Наприклад недільна школа, вона ще є не у повному обсязі, але вже задано напрям, є вчителі, які цим займаються. Сформована група молоді, котра постійно служить в церкві, бере участь у зібраннях.

Також створена братська рада, між братами розподіленні служіння.  Крім того, важливим моментом є те, що ми вже самостійно проводили хліболомання. Були розпочаті братерські зустрічі, котрі будуть проходити раз в місяць.

N.Zozulya

Назар ЗОЗУЛЯ, відповідальний за недільну школу:

– Недільна школа церкви «Соборна» налічує близько п’ятдесяти дітей, котрі розподілені на чотири вікові групи.

Наша ціль – донести дітям в різних формах Добру Звістку про те, що Христос – їх особистий Спаситель!

antonykСергій АНТОНЕЦЬ, відповідальний за молитовне служіння та домашні групи:

– Ми розпочали проведення спільних молитовних служінь, яких чекали люди. Новій церкві необхідно відкриття від Господа, розуміння Його волі. Із самого початку, з перших молитов, Бог наповнив зібрання Своєю присутністю. Зібрання тривали близько трьох годин і люди не поспішали розходитися. Ми стали свідками зцілень, звучали пророцтва і народ Божий слухав послання Духа Святого.

На першій нічній молитві, котра відбулася перед першим хліболоманням, присутніми були близько шістдесяти людей, більша частина з яких – молодь. Зібрання пройшло «на одному диханні» і в одному Дусі. П’ять годин пильнування в нічну сторожу стали для нас справжнім благословенням і ще більше поєднали молоду церкву. Також, для жителів району, у якому знаходиться церква «Соборна», ми розпочали служіння домашньої групи. З кожним зібранням, бажаючих поспілкуватися, стає все більше. 

C.OzerugaСергій ОЗЕРУГА, відповідальний за музичне служіння:

– Я, як відповідальний за музичне служіння, бачу особливі благословіння. Коли ми тільки починали служіння, я говорив братам, що хор зорганізується десь через років п’ять-сім. Це ж потрібно, щоб люди зібралися, зспівалися… Це все потребує часу. Але, на моє велике здивування, вже через місяць після відкриття,  ми вже співали хором на цьому місці. Зараз у нас є до сорока хористів. Поки співаємо раз в місяць, набираємо репертуар. Але, це чудо Боже, що за місяць у нас сформувався власний хор. Я дуже вдячний Богу за те, що у нас є музиканти, підключаються співаки, групи організовуються. Я дуже радий цьому і за все це слава Господу!

v.chevchukВалентин ШЕВЧУК, відповідальний за медіа-служіння:

– Ми вдячні брату Віктору Мялику, завдяки якому ми маємо якісне музичне та звукове обладнання для проведення богослужінь. Дещо із звукового обладнання ще плануємо докупити. Також на даний момент ми працюємо над створенням сайту церкви, плануємо придбати якісне фото обладнання та розпочати відео зйомку та трансляції зібрань. Але для цього нам ще потрібно організувати групу людей, котрі будуть займатися зйомкою та монтажем відео.

    ***

Служіння з нагоди відкриття молитовного будинку церкви «Соборна» відвідало близько восьмисот гостей. На святі були присутніми єпископи, представники влади, служителі різних церков та конфесій, а також християни церков Києва.

Варто відзначити, що будівля церкви «Соборна» була побудована за кошти забудовника житлового комплексу «Львівський маєток» Віктора Мялика. Свої мотиви будівництва храму  він пояснив так:  «Коли Бог поклав мені на серце будувати цю церкву, я взяв відповідальність, що це зроблю. Оскільки Бог мене вів із дитинства, коли я ріс без батьків, я теж хотів зробити щось для Нього».

Будівництво приміщення розпочали у листопаді 2015 року. Таким чином, церкву побудували за одинадцять місяців. Сам зал розрахований на 300 людей. Приміщення молитовного будинку має три поверхи із десятком класів для недільної школи.

Владислав Кочуков

Попередня Вийшла друком книга біблійних роздумів на кожен день року «Він завжди тебе чекатиме!»
Наступна Щоденник старшого єпископа: грудень-2016

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Три семінари на 2500 чоловік або Що спільного у церкви “Святої Трійці” та ноєвого ковчегу?

Делегації з Волинської, Рівненської, Хмельницької та Тернопільської області взяли участь у міжобласній молодіжній конференції Західного регіону, яка відбулася 8.12.2012 у приміщенні церкви “Святої Трійці” (м. Рівне).

Новини братерства

Близько сорока новонавернених людей прийняли водне хрещення 19 січня в Києві

Для п’ятидесятницьких церков Києва стало доброю традицію на свято хрещення