Жовтень 7, 2016 0 593 Переглядів

Дивіться пряму трансляцію ІІ Світового конгресу християн віри євангельської

     I I Світовий Конгрес ХВЄ розпочав свою роботу!  Близько 2000 учасників з 16 країн світу (станом на четвер) зібрались разом у гостинному місті Львові. Тут на базі церкви «Голгофа», по вул. Скрипника, 2а, чотири дні, з 6-9 жовтня 2016р., ми очікуємо неймовірного часу разом.

Привітальні слова представників різних країн, духовний спів, молитва за Україну, проповідь – все це вже в перший день!

Дивіться онлайтрасляцію на сайті bog.tv  http://bog.tv/lvov16 

          (Натисніть на банер Конгресу в години проведення сесій)
lvov16 

Попередня Михайло Паночко: «Нам потрібна внутрішня єдність та консолідована позиція всіх національних церков християн віри євангельської перед зовнішніми викликами – це вимога номер один»
Наступна Учасники II Світового конгресу ХВЄ ухвалили Звернення із закликом про звільнення з полону ДНР відомого вченого Ігоря Козловського

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: листопад 2016

     Щотижня у діловому щоденнику Михайла Паночка – десятки зустрічей та по декілька служінь. Особливо насиченими бувають відрядження закордон та в регіони України. До вашої уваги розповідь про деякі з них.

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ надіслав співчуття послам країн, громадяни яких загинули у збитому терористами «Boeing-777»

   Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко спрямував листи співчуття посольствам країн, громадяни яких загинули в результаті теракту вчора.

Новини братерства

Святкування 450-ліття Пересопницького Євангелія на Волині

Волинською землею впевнено крокує наметове служіння, яке організоване Волинським об’єднанням християн віри євангельської у рамках заходів, присвячених святкуванню 450-річчя Пересопницького Євангелія на виконання відповідних указів Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів.