Жовтень 12, 2013 0 706 Переглядів

Джордж Давидюк: «Як слухати голос Духа Святого. 10 передумов»

     Під час денної сесії 11 жовтня на Міжнародному конгресі ХВЄ вчитель-євангеліст із США Джордж Давидюк провів семінар на тему: «Як слухати голос Духа Святого».

     Він навів десять пунктів, які мають величезне значення і зрозумілі тільки віруючій людині, хрещеній Духом Святим. Які ж це передумови?

     Щоб чути голос Господа, необхідно:

     1. Бути слухняним. Якщо ми не готові слухати, Дух Святий не буде говорити. Візьміть приклад із Самуїла: «Говори, Господи, раб твій слухає».

     2. Мати чисте серце. Гріх засмічує «чистий канал» по якому говорить Дух Святий.

     3. Мати віру, бо догодити Богові без віри неможливо.

     4. Бути у Дусі.

     5. Розуміти, що духовна боротьба – війна не проти людей, а проти темних сил, які не живуть у Христі.

     6. Брати піст і молитву. Традиція не споживати їжу під час посту має навіть фізіологічне  пояснення: кров, яка мала би йти до шлунка під час їжі, постачає мозок, коли ми читаємо Слово Боже, тому воно відкривається по-особливому яскраво.

     7. Просити підтвердження, якщо вже отримав слово. Кожне одкровення хай буде  підтвердженим через двох або трьох свідків. Не спішіть заявляти: «Бог мені сказав». Краще скажіть: «У мене лежить на серці, або я маю побудження».

     8. Побачити славу Божу.

     9. Пам’ятати, що «не в бурі Господь, а в тихому віянні вітру». І якщо Бог говорить, не питай: «Чому?».

     10. Найчастіше Дух Святій говорить через Слово Боже. Шукай його там»

     Проповідник навів також основні шляхи, якими Дух Святий звертається до людини. Це чутний голос Божий з неба (рідке явище навіть у Біблії), видіння, сон, відвідання ангелів  (Петрові ангел з’явився у в’язниці і пробудив, штовхнувши в бік). Також до багатьох людей Бог говорить через пісню, і багато хто з віруючих свідчать, що покаялись сама під час співу псалмів. Звичайно ж, говорить Бог і через дари Святого Духа, в тому числі через пророцтво та багатьма іншими способами.

     Слово від Бога – це завжди підтримка для душі, сила і обновлення. Втім проповідник застеріг від помилок людей, які мають одкровення. Не можна заставити Бога говорити, коли ти хочеш, Він буде говорити, коли Йому угодно. Знову-таки з обережністю казати «Бог мені сказав», завжди просити два або три підтвердження щодо одкровення, яке ви отримали особисто. По-справжньому віруюча людина вмирає для своїх почуттів і тільки тоді може вивчи волю Божу. А ще, щоб чути голос Божий необхідно бути скромним, не шукай своє слави, а слави Йому.

Попередня Международный Конгресс ХВЕ: день второй. Слово о простоте, умении слушать Духа Святого и миссионерстве
Наступна Эдуард Грабовенко: «Призвание и служение в Духе Святом»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

“Проповедуй слово, исполняй служение твое”

“Проповедуй слово, исполняй служение твое”  – под таким девизом с 16 по 18 августа 2012 года проходила XIX конференция детских служителей церквей ХВЕ СНГ. В этот раз гостей принимала церковь “Благодать” в г. Минск, Беларусь.

Новини братерства

Оргкомітет Національного дня молитви за Україну презентував програму цьогорічного молитовного форуму

   23 березня 2017 року понад 300 пасторів помісних церков Києва та Київської області зібралися на мотиваційну зустріч щодо підготовки до Національного дня молитви за Україну

Новини братерства

На Кореччині дитячий табір для 80 дітей християни провели безкоштовно

На 5-денному літньому дитячому таборі, який проходив з 6 по 10 серпня у с. Користь Корецького району, що на Рівненщині, побували діти із с. Городища, Самостріл та Користі.