Жовтень 12, 2013 0 837 Переглядів

Джордж Давидюк: «Як слухати голос Духа Святого. 10 передумов»

     Під час денної сесії 11 жовтня на Міжнародному конгресі ХВЄ вчитель-євангеліст із США Джордж Давидюк провів семінар на тему: «Як слухати голос Духа Святого».

     Він навів десять пунктів, які мають величезне значення і зрозумілі тільки віруючій людині, хрещеній Духом Святим. Які ж це передумови?

     Щоб чути голос Господа, необхідно:

     1. Бути слухняним. Якщо ми не готові слухати, Дух Святий не буде говорити. Візьміть приклад із Самуїла: «Говори, Господи, раб твій слухає».

     2. Мати чисте серце. Гріх засмічує «чистий канал» по якому говорить Дух Святий.

     3. Мати віру, бо догодити Богові без віри неможливо.

     4. Бути у Дусі.

     5. Розуміти, що духовна боротьба – війна не проти людей, а проти темних сил, які не живуть у Христі.

     6. Брати піст і молитву. Традиція не споживати їжу під час посту має навіть фізіологічне  пояснення: кров, яка мала би йти до шлунка під час їжі, постачає мозок, коли ми читаємо Слово Боже, тому воно відкривається по-особливому яскраво.

     7. Просити підтвердження, якщо вже отримав слово. Кожне одкровення хай буде  підтвердженим через двох або трьох свідків. Не спішіть заявляти: «Бог мені сказав». Краще скажіть: «У мене лежить на серці, або я маю побудження».

     8. Побачити славу Божу.

     9. Пам’ятати, що «не в бурі Господь, а в тихому віянні вітру». І якщо Бог говорить, не питай: «Чому?».

     10. Найчастіше Дух Святій говорить через Слово Боже. Шукай його там»

     Проповідник навів також основні шляхи, якими Дух Святий звертається до людини. Це чутний голос Божий з неба (рідке явище навіть у Біблії), видіння, сон, відвідання ангелів  (Петрові ангел з’явився у в’язниці і пробудив, штовхнувши в бік). Також до багатьох людей Бог говорить через пісню, і багато хто з віруючих свідчать, що покаялись сама під час співу псалмів. Звичайно ж, говорить Бог і через дари Святого Духа, в тому числі через пророцтво та багатьма іншими способами.

     Слово від Бога – це завжди підтримка для душі, сила і обновлення. Втім проповідник застеріг від помилок людей, які мають одкровення. Не можна заставити Бога говорити, коли ти хочеш, Він буде говорити, коли Йому угодно. Знову-таки з обережністю казати «Бог мені сказав», завжди просити два або три підтвердження щодо одкровення, яке ви отримали особисто. По-справжньому віруюча людина вмирає для своїх почуттів і тільки тоді може вивчи волю Божу. А ще, щоб чути голос Божий необхідно бути скромним, не шукай своє слави, а слави Йому.

Попередня Международный Конгресс ХВЕ: день второй. Слово о простоте, умении слушать Духа Святого и миссионерстве
Наступна Эдуард Грабовенко: «Призвание и служение в Духе Святом»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Молодіжні лідери провели ток-шоу на тему : “Конфлікт поколінь”

9 -11 травня 2012року на базі Коростенського біблійного коледжу пройшла навчальна конференція для молодіжних лідерів «Нові горизонти-3». Її ціль — навчити і заохотити молодіжних керівників до практичної діяльності у молодіжному служінні.

Новини братерства

“Благовістя має прийти в кожен населений пункт до кожної людини в Україні” – Олександр Попчук

14 – 15 лютого 2013 року на базі Київського біблійного інституту проходила зустріч відповідальних за благовістя в обласних об”єднаннях ЦХВЄУ. 

Новини братерства

Засідання Комітету ЦХВЄУ – у пріоритетах освіта і сім’я

    Старші служителі братерства на черговому засіданні Комітету ЦХВЄУ,  що відбулося 13 березня, розглянули і ухвалили план реалізації низки важливих питань з життя церкви.