Жовтень 9, 2013 0 363 Переглядів

13 жовтня – День молитви за сліпих

     Молитву приурочено до міжнародного Дня білої тростини, який у світі відзначають 15 жовтня. В Україні живе близько 200 тисяч інвалідів по зору. І це окремий народ! Люди, які знаходяться у духовній ізоляції, хоча живуть поруч із нами.

     Підтримати їх намагаються різні соціальні та християнські організації. Одна з них – ВХМТ «Служіння незрячим», співробітники якої безкоштовно забезпечують незрячих людей спеціальними тростинами аудіотехнікою, надсилають християнську літературу, Біблію та проповіді в аудіо-форматі. А також проводять душеопікунську роботу.

     З практики служіння відомо, що проповідь Євангелія для сліпих є ефективною, перш за все, якщо її проводити на підприємствах, у школах-інтернатах та інших організаціях системи Товариства Сліпих. Але, можливо, і поряд з вами, в полі вашого зору є незрячі люди, на яких ви хочете впливати. Молитва і спільне служіння християн  допоможе поширювати Царство Небесне і серед незрячих людей.

     Координати ВХМТ «Служіння Незрячим». Адреса: а/я 20, Київ, Україна, 02089, Тел.: (044) 592-61-96, 067-402-66-17. Email: slepoy.net@gmail.com

Попередня Регіональна молодіжна конференція: Бог навчає вибирати правильно
Наступна П’ятидесятники Європи вітають учасників Конгресу. Лист-вітання Pentecostal European Fellowship

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Лариса Мурах: «Наша молитва, щоб Господь піднімав нових служителів»

  5-6 лютого 2016 р. відбулася звітна конференція працівників дитячого служіння ЦХВЄУ. Відповідальні за роботу в областях ділилися інформацією про те, як розвивається дитяче служіння їхніх регіонах, переймали досвід та спілкувалися.

Новини братерства

Відділ освіти ЦХВЄУ розвиває нові освітні проекти

КИЇВ – 17 травня в приміщенні канцелярії ЦХВЄУ пройшло засідання відділу освіти за участю обласних керівників відділів, на якому були присутні представники 22-х областей України та АР Крим. На початку зустрічі адміністратор відділу освіти Василь Попудник привітав присутніх та звершив молитву благословення.

Новини братерства

Рада місії «Голос надії» з корейським колоритом

19 та 20 березня на базі Київської богословської семінарії «Благодать та істина» (заснованої корейськими місіонерами) відбулася розширена рада місії «Голос надії».