Жовтень 9, 2013 0 677 Переглядів

13 жовтня – День молитви за сліпих

     Молитву приурочено до міжнародного Дня білої тростини, який у світі відзначають 15 жовтня. В Україні живе близько 200 тисяч інвалідів по зору. І це окремий народ! Люди, які знаходяться у духовній ізоляції, хоча живуть поруч із нами.

     Підтримати їх намагаються різні соціальні та християнські організації. Одна з них – ВХМТ «Служіння незрячим», співробітники якої безкоштовно забезпечують незрячих людей спеціальними тростинами аудіотехнікою, надсилають християнську літературу, Біблію та проповіді в аудіо-форматі. А також проводять душеопікунську роботу.

     З практики служіння відомо, що проповідь Євангелія для сліпих є ефективною, перш за все, якщо її проводити на підприємствах, у школах-інтернатах та інших організаціях системи Товариства Сліпих. Але, можливо, і поряд з вами, в полі вашого зору є незрячі люди, на яких ви хочете впливати. Молитва і спільне служіння християн  допоможе поширювати Царство Небесне і серед незрячих людей.

     Координати ВХМТ «Служіння Незрячим». Адреса: а/я 20, Київ, Україна, 02089, Тел.: (044) 592-61-96, 067-402-66-17. Email: slepoy.net@gmail.com

Попередня Регіональна молодіжна конференція: Бог навчає вибирати правильно
Наступна П’ятидесятники Європи вітають учасників Конгресу. Лист-вітання Pentecostal European Fellowship

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Львові відкрили нову церкву ХВЄ «Спільнота Преображення Христового»

За останні 10 років місто Львів пережило багато змін. До

Новини братерства

Три семінари на 2500 чоловік або Що спільного у церкви “Святої Трійці” та ноєвого ковчегу?

Делегації з Волинської, Рівненської, Хмельницької та Тернопільської області взяли участь у міжобласній молодіжній конференції Західного регіону, яка відбулася 8.12.2012 у приміщенні церкви “Святої Трійці” (м. Рівне).

Актуальне інтерв’ю

Унікальна історія багатодітної сім’ї Володимира Савочки: як діють Божі благословення у поколіннях

Коли відвідуєш церкву ХВЄ у смт. Степань, одразу впадає в око велика кількість дітей та молоді. Активне життя християнських сімей позитивно впливає на благополуччя селища