Вересень 9, 2017 0 715 Переглядів

17 вересня в центрі столиці відбулося наймасштабніше в Україні Свято подяки

День подяки розпочався о 10-й ранку богослужінням на Хрещатику, на яке прибули тисячі віруючих – не лише кияни, але й представники усіх регіонів нашої держави.

Відкрив богослужіння старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. Він привітав присутніх і зазначив, що служіння такого масштабу в Україні проводиться вперше, та зачитав місце зі Слова Божого, де Бог через пророка говорить про жертву подяки (Пс. 49:23).

«Біблія каже, що Господь за усі Свої благодіяння очікує від нас небагато – Він очікує подяки. Подяка ж має три виміри: можна просто сказати «дякую», однак наші вуста має підтверджувати і наше серце (подяку не від серця Бог не приймає). Вдячність впливає на людей, коли ми шануємо Бога своїми ділами», – наголосив старший єпископ.

Після першої подячної молитви Слово Боже читали пастори київських церков ХВЄ Анатолій Козачок та Сергій Вознюк. Далі звучали виступи старших служителів, єпископів різних євангельсько-протестантських Церков України. Натхненно служив об’єднаний хор церков Києва.

Денна програма свята була насичена цікавими подіями у різних локаціях: дитяча ігрова зона, силове шоу, спортивні змагання, конкурси, розіграші з подарунками для всієї родини, розваги з героєм мультфільму, вуличний кінотеатр та тактильний зоопарк. Яскравим символом свята стала велика мапа України, яку створили волонтери з овочів та фруктів.

Об 14-й учасники свята зустріли колону Всеукраїнського двотижневого автопробігу, яка фінішувала на Хрещатику. Понад 1000 учасників на автомобілях загалом проїхали 5000 кілометрів по 24 областях країни. О 18-й біля головної сцени вже важко було протиснутись. Вечірню концертну програму відкрив естрадно-симфонічний оркестр GSO. На сцені звучали різностильова та різножанрова музика відомих виконавців та виступи учасників проекту «Голос країни» – Аняня Удогво, Брії Блесінг, В’ячеслава Рибікова.

Вітальне слово учасникам Свята подяки виголосили президент Асоціації конгресменів Джорж Роллер та його дружина Лінда, екс-зірка NBA Даніель Дролінгео та інші.

А завершилось свято благодійним виступом відомого на увесь світ християнського проповідника Ніка Вуйчича, який народився без рук і без ніг, але завдяки Слову Божому знайшов повноту життя. Своїм прикладом він надихає мільйони людей – як тих, хто має фізичні вади, так і тих, хто цілком здоровий, але потребує зцілення душі. Завдяки прямій трансляції телеканалу «Надія» за святкуваннями могли спостерігати разом з українцями громадяни із 26 країн світу. Цей масштабний святковий захід пройшов у рамках відзначення 500-річчя Реформації. Його метою було об’єднати усі регіони країни та на прикладах з історії й сьогодення ще раз підкреслити, що позитивні зміни у суспільстві можливі лише за впровадження духовних цінностей, які є підставою економічного розвитку. 17 вересня святкування днів подяки відбулося також у багатьох інших містах і селах України. Отож хвала і подяка Господу нашому!

Попередня Всеукраїнська конференція євангелістів УЦХВЄ відбулася у Генічеську
Наступна На Рівненщині святкували 500-річчя Реформації в культурно-археологічному центрі «Пересопниця»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

49 людей прийняли святе водне хрещення в Івано-Франківську

30 червня 2012 року на березі р. Бистриці Надвірнянської церква ХВЄ м. Івано-Франківська провела святкове богослужіння.

Новини братерства

Учасники II Світового конгресу ХВЄ ухвалили Звернення із закликом про звільнення з полону ДНР відомого вченого Ігоря Козловського

Делегати ІІ Світового конгресу ХВЄ опублікували Звернення із вимогою негайного звільнення з полону ДНР вченого…


Новини братерства

В КБС «Благодать і істина» вперше вручили дипломи фельдшерам-місіонерам

 В стінах Київської богословської семінарії  «Благодать і істина» 12 червня святкували випуск. 47 студентів магістрів та бакалаврів служіння, бакалаврів богослов’я і  християнської освіти, а також фельдшерів-місіонерів отримали дипломи.